SZUKAMY LEGENDY :D CLASH ROYALE POLSKA


SZUKAMY LEGENDY :D CLASH ROYALE POLSKA Cześć! W dzisiejszym odcinku będziemy szukać legendy na koncie widza! Czy się uda? Oglądajcie do samego końca! Pozdrawiam!

Ostatnio komentowane:


Jak włóczykij z tą nerka... Okropnie.. Cała ta stylizacja nie podoba mi się.. Nie pasuje do niej i pogrubia moim zdaniem.. Przepraszam ale jestem bardzo szczera osoba... Zobacz »
Skąd kubuśka kupił lagi do xmotosa jakaś strona link można jaguś świrze zajebisty odc jak zawsze ???✊? Zobacz »
Dee-Dee: Uh oh, how unfortunate!
Me: What’s unfortunate, the fact that you’ll never have any friends?
Zobacz »
Jest i on super ze wrzucasz odcinki z dnia na dzień modyfikacja wydaje się ciekawa i odstaje od innych modyfikacji jazda z tematem Zobacz »
8:53 BOOM był by odziwo bardzo dobry Zobacz »
Ten festiwal to moja UTOPIA ? Inny wymiar, tęsknię aż serducho boli. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polandrockowiczów ? Zobacz »
Swietne pomysly jak zawsze ? mozecie zrobic tratwe na wodzie z silnikiem albo ponton.. lub cos co wgl bedzie plywac i to z butelek plastikowych ? Zobacz »
Katechumeni, to osoby przygotowujące się do przyjęcia chrztu*. Można to też rozumieć jak powołanie uczniów do misji, zadań, do niesienia żywego Słowa- Jezusa innym ludziom. Błogosławionej nocy ?. Zobacz »
Ojcze Remigiuszu, staram się przez cale Zycie podążać za Panem Bogiem i NIGDY nie skręcać w drogę do której nie prowadzi Nasz Umiłowany JEZUS Chrystus. Bóg zapłać ojcze duchowny.Amen. Zobacz »
4:55 czy to nie ten sam policjant co wkładał ci rękę do gaci ? ma podobny głos xD Zobacz »
Ile tu będzie ? tyle razy napiszę
"VinciBoss"
GO!
1. VinciBoss
2. VinciBoss
3. VinciBoss
4. VinciBoss
Zobacz »
We wszystkim wyglądasz świetnie ale w liliowej sukience i bluzkach z ażurowymi rękawami to już w ogóle petarda ? Zobacz »
1 Kuba wysadza dom luferka
2 luferek psuje dom sąsiada
3 Kuba spuszcza atomówkę i wypierdziela całe miasto
Zobacz »
4:13 coś pięknego ??❤??????? 6:10 może w końcu się od uczą ? Zobacz »
Może kiedyś w niedalekiej przyszłości udacie się do tego domu widzianego w tle w np 18:58 Zobacz »
Dope! Zapomnialam powiedziec, ze wyczekuje kontynuacji o pielegnacji cery a najbardziej odcinka o tonikach zluszczajacych :) Pozdrawiam Zobacz »
Chat na ten transmisji można podsumować tak: dzieci wyzywające inne kluby, reklamowanie się , antysemityzm , nękanie , debilizm
Na szczęście wyłączyli czat w drugim spotkaniu barażowym
Zobacz »
GKS ma teraz za swoje frajerskie porażki z Stalą Stalowa Wola, Lechem 2, remisem z Resovią w ostatniej kolejce przy przegranej Widzewa ze Zniczem Zobacz »
Karolina zobacz na Reserved są fajne wyprzedaże, ja tam kupuje i jestem zadowolona z jakości ubrań dla dzieci. Pozdrawiam Zobacz »
A ciekawe czy dałoby się przejść grę bez żadnego skrytobójstwa.I ciekawe czy wtedy byłaby ta scenka z Kotun Chanem który mówi shimurze o naszych zbrodniach. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zyuARz6H-ZA


Ewelina. ciekawostki

Ewelina. ciekawostki

Historia kanału Ewelina. zaczyna się w dniu 2014-04-29 20:44:02.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 258 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5919467 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 65900 użytkowników.