COLOURPOP ULTRA MATTE płynne pomadki | SWATCHES & TEST | LIGHT SKIN - AnnaMagdalena


Colourpop ultra matte : midi , shimmy , trap , clueless , lumiere2 , scrooge , mars dajcie znać który najładniejszy ! :) TUTAJ JESTEM: fb: instagram: CODZIENNIE ZDJĘCIA! :) blog: Gdzie je kupić? allegro na hasło colourpop ultra matte u tego użytk
Najlepsze komentarze do filmu "COLOURPOP ULTRA MATTE płynne pomadki | SWATCHES & TEST | LIGHT SKIN":

Magdala: Wooooah what language is this? Beautiful swatches though!
naoxbbc: Only watching this for the swatches bc I don't understand anything?
M.Afreen Shreya: i wanna see what scrooge looks like on dusty/olive skin tone
Lena Barlow: you are so gorgeous!
naftalia amara: The swatches start at 4:00
Magdalena Wojtas: świetny film, ja ostatnio zamówiłam i czekam na moją przesyłkę <3 uważam, że kolor Trap pasuje Ci idealnie :)
Kasia Ga?an: świetny film! nie sądziłam, że na polskim youtubie takie coś się pojawi :)
Milka Milka: A czy gdzies w Holandii tez mozna je dostac? ?
isayu134: this is my first time watching you video, it cringes me so much when you are making those faces. it would be much better if you go straight to the review and stop making those expressions. my honest opinion. I have watched so many reviews on colorpop before coming across yours, your review was ok but those expressions are big no to me. so gosh. I sincerely recommend you to stop doing that in your other videos. it is a big turn off to me.
Klaudia Raczka: aaa chce wszystkie! <3
Epi: ja niestety nie mogę się zgodzić w zupełności. Posiadam kolor kapow, który jest rewelacyjny z kolorem, konsystencją i mattem ale nie utrzymuje się super długo i łatwo ją zmyć w moim przypadku. Posiadam również kolor solow i jest fatalny ponieważ nie ma fajnej konsystecji, zostają smugi i jest straszną żarówą : / Zmywałam szminkę od razu po nałożeniu i zaschnięciu zwykłymi wilgotnymi chusteczkami
KaRolA: Zamówiłam dziś MARS oraz BAD HABIT .
Carmen A.: I really liked this video! Thanks for posting. I loved that you didn't skip through or speed up the application process, and that you had more natural eye makeup so I could picture what the colors would look like on me.
ysera wannabe: swatches 4:00
Magdalena Szarak: Mam już 7 kolorów tej płynnej pomadki i uważam, że bije ona na głowę każdą z którą miałam jakąkolwiek styczność, oczywiście matową płynną pomadką, a testowałam ich mnóstwo Jest leciutka na ustach, mega intensywna i długo utrzymująca się Number one!
Noue: Negra no te entendi ni jota, pero sos muy bonita y muy bueno el video como guia!!! Beso desde argentina
Hanna Poniewierska: cena pomadki w USA to 7 $. (z podatkiem)
Hanna Poniewierska: cena pomadki w USA to 7 $. (z podatkiem)
Kosmetyki Naturalne: Super pomadki
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4vaH0NN04Zo