MAKIJAŻ BRWI | Ważne porady dla idealnych brwi : AnnaMagdalena


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VGNVFSzNMmoNajlepsze komentarze:

Magda W... Piękny makijaż ? co masz na ustach?
rymarka... z głosu i twarzy przypominasz mi dojrzalsze wcielenie EniiaBlog :D
SlodkaM... Aniu, proszę podaj tytuł piosenki która leci w tle ? nie mogę się skupić na filmie bo muzyka mnie mocno absorbuje ? pozdrawiam!
Joanna ... Piękna jesteś ?
Anna Li... No to zabieram się za nadrabianie filmików ;)
Mashka... Najgorsze jest jednak, że kiedy bylam w gimnazjum wyrywalam sobie włoski bardzo mocno i dorysowywalam brwi czarna kredka. Głupota młodzieńcza, za którą płacę do dziś. Brwi nigdy nie wróciły do stanu pierwotnego. Są przerzedzone, mają duże ubytki w łukach. Bez makijażu wyglądają po prostu źle. Prawdopodobnie też zdecyduje się na permanentny, bo nie widzę innego ratunku :)
Patrycj... też kiedyś miałam tak wyskubane brwi. Zapuściłam, używałam olejku rycynowego i mam piękne brwi, które czasem robię henna albo wypełniam cieniem. Na co dzień nie robię czasami z nimi nic. Rozumiem jak ktoś z natury ma cienkie albo nie chcą rosnąć ale jeżeli ktoś kiedyś po prostu wyskubał to nie ma nic lepszego niż zapuszczenie. Wygląda może na początku to niefajnie ale czas i tak zleci. Makijaż permanentny to jednak jakaś tam ingerencja. Co innego podkreślenie brwi a co innego takie wypełnienie jak u ciebie. Wygląda to całkiem inaczej.
Malwina... świetny filmik :) ja niestety mam dość podobny problem z brwiami jak ty i rozważam teraz ponady bo faktycznie moje ulubione woskowe kredki wyrywają włoski
Agatka... Jaki kolor i z jakiej firmy masz lakier na paznokciach ?
Margo 8... faktycznie "z brwiami" dużo lepiej ☺i czekamy na film z zabiegu !☺
Joanna ... gdzie robiłaś podaj adres salonu.pzdr
Oliwia ... Świetny filmik ?
Mashka... tez mialam tak z kredkami, że wyrywaly mi włoski.
Dziewcz... Powiedziałaś, że kredki wyrywały Ci brwi.. aż się wystraszyłam, bo dopiero zaczynam z makijażem brwi i właśnie zakupiłam dwie kredki. Powiedz proszę, czy czułaś, że włoski się wyrywały lub widziałaś jak spadały, czy po prostu używanie kredek jet tak osłabiło że z czasem same wypadły?
I jestem ciekawa na jaką metodę się zdecydowałaś czy metodę "cienia" czy tą nową kreseczkową tj. microblading?
aga bag... bardzo żałuję że tak rzadko nagrywasz,bo twoje filmiki są moimi ulubionymi
MarKa... Permanentny brwi też czasem chodzi mi(Karoli) po głowie, bo widziałam już sporo pięknie zrobionych brwi tą metodą - jaka wygoda!❤ Choć te, które pokazałaś dzisiaj też robią wrażenie. Pozdrawiamy Cię :*:*
Ola k?p... co to na pazurach za piekny kolor jest!???
Marta P... Dla blondynek lepsza będzie pomada z inglota w numerze 12: )
asia251... piękna jak zawsze!dawno Cie nie bylo Aniu. czekam na kolejne filmy)pozdrawiam
mellyne... Moje brwi maja kolor grafitowo-czarny jak można to tak nazwać.Nie używam do uzupełniania ich żadnych brązów.Jestem brunetka tak jak ty.Używam cienia z Inglota nr.567.pomada by sie przydała ale te kolory sa za brazowe. Doradż jak możesz.