ASG Tv #53 Prawda o SPECNA ARMS | By Lizak!


!!CZYTAJ ZANIM SPYTASZ !! ▼ SUBUJ !!! ▼ JUST DO IT! ▼ ▼ Fanpage : ▼Instagram: ▼Airsoftphotos: ▼TeamSpeak 3 : ionize.pl:60069 Oficjalny Pokój Dredziu ▼Hitbox.tv : ▼SurvivalMag : survivalmag.pl ▼HPAirsoft : ===================================================== Cała prawda o replikach Specna Arms by Lizak! Autentyczny, niereżyserowany montaż oraz typowa replika SA. Pozdrawiamy tych co zbłądzili.

Najlepsze komentarze:

Fexxy... co to za muza z intra?
Grzesie... Tam jest taki drut gruby. Mi ostatnio wyleciał ale mi to się przekrę o 360° XD
michal ... Jeżeli bawimy się w krytyke to pozwól iż zwrócę uwagę na to że twój film zaczyna się od 24 sekundowego intra, to nie jest najlepszy sposób aby zainteresować widza
?uczys?... Jak właściciel nie dba, to nie dziwota że się rozpierdoliła... Ja mam i jakoś kolba trzyma się dobrze, Lufa nigdy się nie poluzowala.
Maciej ... pierdu pierdu ja posłucham , sam na własne oczy widziałem jak repla G&G pęka gościowi uderzając o ziemie , mocowanie pękło , wysokość przenoszenia repliki na plecach. wiec nie pierdolić nie hejtować każda replika jest dobra taka na która każdego z osobna stać.
TheSeik... Tez ma specne i nie mam żadnych problemów.
?orajpo... zajebiste intro
Bosfabi... Te całe specny core są nawet spoko jak bym miał budrzet do 500zl ale jak replika kosztuje 900zl to oczekujemy czegoś lepszego w cenie specny masz G&G Amoebe CA i to ci będzie strzelało bardzo długo a luzów praktycznie nie ma a jeśli już mamy mówić o jakich kolwiek luzach to znajdują się w okolicach kolby :)
Rob Son... Mam specne i jestem bardzo z niej zadowolony.
TheN3ck... Dredziu spec się nawet kolby uczepił, która jest "o dziwo" luźna w palnym odpowiedniku. Frajer i cwaniak jakich mało. Hate na specnę bo oferuje na tą chwilę najlepsze repliki w swojej cenie. Idź się schowaj lepiej za ladą i montuj reduktory. Ja widziałem układy HP z brakiem szczelności, replikę VFC powyginaną od własnego ciężaru i popękany korpus w KWA.
Każda firma ma wadliwe produkty. Specna i tak trzyma wyjątkowo dobry poziom jak za repliki poniżej kafla,
Necrid ... ...wyciągnąłeś z plecaka i tak było... ojoj... nawet nie wierzę w irytację właściciela repliki. Po pierwsze mógł ją sprawdzić przed wyjazdem na strzelankę. Po drugie niech zmieni plecak skoro w nim popsuła mu się replika. Ja używam pokrowca... ŻENUJĄCY FILM. Coś takiego można nakręcić o jakimkolwiek produkcie i firmie. Wygląda jak nakręcony na zamówienie. Dno i kupa mułu.
Swierku... Mam Specnę pół roku i jakoś jedynym problemem była tylko kwadratowa kulka, która zablokowała się w lufie.
Wiele moich znajomych ma Specny i wszyscy sobie je chwalą, za wykonanie, nikt nie narzeka, nikomu się nie zepsuła.
W swojej jedyne co robiłem, to wypieprzyłem Bolt-Catch, założyłem szyny RIS z G&P i dałem Silikonową gumkę Guardera, replika niesie aż miło. :P
Dar Dsa... Jakiej firmy był ten acr?
Kris yo... Specna jest taka jakie pieniądze za nią... nie widze w kwocie do 1000zł alternatywy...
Falso V... 3lata na specnie, każda niedziela po parę h. Nic takiego się nie stało
Dat Boi... Żeś kupił chujowy karabin
Krystia... Na razie jeszcze nie strzelam w ASG, nic jeszcze nie kupiłem ale za to dużo czytałem i oglądałem... Jak już kupię, będę strzelał i czegoś się dowiem to napiszę Wam hejtowy komentarz, zobaczycie! :D
Eryk ?e... Śruba trzymająca front wypadła.Załóż nową (dobrze skręć } i po problemie...
?ul FBI... Co było dalej z tą specną ? tak mnie wciągnął ten film że teraz się tak zastanawiam.
Chudy... Co za typ sam większość czasu latał z boyi a teraz hejtuje Specne która jest o niebo lepsza od boyi.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=B4_GwbFimY4


Dredziu ciekawostki

Dredziu ciekawostki

Historia kanału Dredziu zaczyna się w dniu 2012-03-01 00:33:48.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22300 użytkowników.