Emily's Wonder Wedding #25 end] "Mąż i Żona"


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: "Violet Light 2" Björn Skogsberg ► Outro: "Violet Light 1" Björn Skogsberg Production Music courtesy of Epidemic Sound: Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Ostatnio komentowane:


Odcinek prosty,, szybki fajny i na temat. A co do skrzybki, podoba mi sie desert eagle, kałach i ssg. Serducho dla Ciebie za ten zajebisty odcinek ❤. Trzyamj sie, cześć Zobacz »
A co jeśli twoje dziecko ciągle cię lekceważy i obraża. Zapierac się ciągle samej siebie i odpuszczać ,a jaki to ma skutek wychowawczy ? Zobacz »
Panie Maćku,nikt nie neguje covida, myślący człowiek neguje " pandemię" zaraźliwość , śmiertelność,i hit " medycyny politycznej" tzw.bezobjawowo?????? Zobacz »
Co do caustica to nie jest jego hairloom bo to co on trzyma to element jego podstawowego skina takze wątpie ze dostanie go Zobacz »
Może komuś się zmarło. No a niestety na tamtą stronę już się nie da zabrać niczego i tak to stoi puste... Zobacz »
Witam , proszę napisz czy masa kajmakowa była o jakimś smaku ?chce użyć takiej samej jak Ty w filmie?dziękuję i pozdrawiam ciepło. Kwitniesz☺ Zobacz »
Polska wszystkich wspiera...tylko nie siebie..czyjeś decyzje...komuś się opłaca....jakieś państwo chce zniszczyć Liban...jak kiedyś Jugosławię Zobacz »
Dzisiaj słuchałem Pana Jarosława w nawigacji.
A Tobie Wojtku powodzenia zycze. Po kilku minutach juz widze, ze bedzie fajna pogadanka.
Zobacz »
Majster zaślep kontrolkę od ABS izolacją to nie będzie przynajmniej w oczy razić,panie nikt z tego strzelał nie będzie ? Zobacz »
O boże jak mnie tu dawno nie było! Pamiętam jak parę lat temu oglądałem codziennie u ciebie kangurka kao po parę razy dziennie ? stare dobre czasy ? Zobacz »
Zajdel , czytałem oczywiście , była nawet onegdaj nagroda jego imienia w środowisku naukowej fantastyki w Polsce. Zobacz »
Jak spojrzałam na miniaturkę, to za pierwszym razem przeczytałam "furries".
Nie mam zielonego pojęcia dlaczego.
Zobacz »
"Biorę udział" Ale jako że prawdopodobnie nie wygram to obojętnie jakie i tak będę szczęśliwy Zobacz »
Kto Jest Tutaj O 01:00 W Nocy XD? Zobacz »
7:18 jest zmodyfikowana wersja pod gtx Zobacz »
Dissu moze bys nagral kiedys jakies sister location czy cus takiego ?

Kto jest za lapa dla Lisa bo mi Chica odgryzla xD
Zobacz »
Oglądam wszystkie omówienia od Wielkiego Turnieju chociaż gram o wiele mniej od tamtego czasu i tak nadal mi się podoba xD Zobacz »
Jak zawsze ! Z całym szacunkiem słucham tych cholernych reklam :) chociaż korci żeby pominąć reklamę ,Bo jak zawsze dobry temat:) peace! Zobacz »
Ja bym na twoim miejscu te pieniądze co wydajesz na wynajem w dżungli sobie spowrotem wbijała bo oni siedzą tylko w tej dzungli Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=K0Ji9RUc2-c


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.