Emily's Honeymoon Cruise #1 "Wypływamy w rejs!"


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: "Summer Reggae 11" Johan Hynynen ► Outro: "Mandolin Summer 15" Jonas Elander Production Music courtesy of Epidemic Sound: Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Najlepsze komentarze:

darklad... Jejciu Emilka jak się cieszę <3 !
Domisie... kiedyś w to gralam ale tylko przez 1h ?
Kinga #... Emilka!
4:10 Franek wygryw XD
Dziewcz... Emilka powróciła jej czekałam ♥
Zuza... Cieszę się, że kontynuujesz serie z Emilką! Mam propozycję co do kolejnych serii na Twoim kanale, a mam na myśli Undertale. Może ktoś już o niej słyszał? Pewnie tak bo wydaje mi się, że istnieje od 2015 roku?
Rudziel... Ja jestem w połowie gry ale chętnie pooglądam u CB. Miłego dnia kochana :*
Iga... EMILKA ❤❤❤❤❤❤❤ ILOVE Emilia. P.S. gingerova jest super
Meme Me... Ale zem się stęskniła za ta emilcia
Basia J... Ciesze się, kocham Emilkę, bardzo fajny klimat :). Jeśli chodzi o lody gałkowe, to niedaleko mojego domu (Warszawa, Ursus) są 3 wyśmienite lodziarnie. W 1 jest niezbyt miła obsługa, ale pyszne sorbety, w 2 są różne ciekawe smaki, ja lubię kawowe i cytrynę z bazylią, a w 3 każdego dnia są inne smaki, po 2 miesiącach działania weszli na 6 miejsce w rankingu najlepszych lodów w warszawie, robią je z naturalnych, składników i mają jeszcze pyszną kawę :). A najlepsze są pistacjowe, są tylko w niedziele, przed chwilą jadłm :).
Wiktori... Emilka!!!!! Jej jak ja ją uwielbiam zresztą tak samo jak twoje filmy ;-)
Tosia T... Emilka wreszcie ma inną sukienkę <3
12:18 A ten pan ma taki tatuaż, że aż mi się Simsy przypominają
21:10 A u mnie ostatni otworzyli lody gałkowe :)
26:10 Ten chłopczyk słodko chodzi z tym wiaderkiem
Dominik... jeeeeeeeej
Emilkow... YeY kolejna część Emilki :D Nie mogłam się doczekać kolejnej serii z emilkowata na twoim kanale ^^
talkmye... Wiem, że jeszcze nie na to czas, ale ostatnio brakuje mi zimy i tej atmosfery świątecznej, więc oglądnęłam Game-Mas'y z Emilki sprzed dwóch lat. Powiem szczerze, że potrafisz wprowadzić ludzi w świąteczny klimat i atmosferę, stąd moje pytanie - czy w tym roku planujesz coś podobnego?
Gabrysi... Może rób po trzy levele w jednym odcinku bo super się to ogląda.
Ola Guz... Ta seria w sumie będzie smutna ;-; We wrześniu o 9 będę w szkole! Zapewne na... na... matematyce!!! ????
Domi TV... Super odcinek Asiu! <3 Nie mogłam doczekać się Emilki! :D
Pozdrowionka ;)
Maja... jej emilka!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jPBS37LT69w


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.