Emily's Honeymoon Cruise #2 "Król Basenu"


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: "Summer Reggae 11" Johan Hynynen ► Outro: "Mandolin Summer 15" Jonas Elander Production Music courtesy of Epidemic Sound: Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Najlepsze komentarze:

Oliwekk... Ja kupuję szugar frika, a moja babcia kupuje twoje imperium. ? Pozdrawiam ❤ PS oglądam Emilkę od pierwszej świątecznej serii ?❤
S?odka ... Oj w tym tygodniu jestem opóźniona z odcinkami Emiliki ale już nadrabiam :D
Emilka najlepsza ♥♥♥
Biedny Franek :(
Ja pamiętam te parasolki zawsze pamiętam najlepsza atrakcją były na weselach za dzieciaka :D
Franek jest przerażający jak tak się śmieje :D
Ola Guz... "Popularność Emilki na moim kanale przerasta moje oczekiwania [...]"
? Naprawdę Gingerova? Jest mi niezmiernie przykro, że masz takie małe oczekiwania ???
Mostili... Z gazet regularnie kupuję tylko miesięcznik "Charaktery" ^^
Oliwia5... Ja nie czytam ja oglądam gingerova??
darklad... Ja kiedyś za dzieciaka kupowałam bravo i w.i.t.c.h a teraz wolę kupować książki :)
Yuuk 44... Ja regularnie czytam Bravo. Pozdrawiam wszystkich :)
Magdale... Emilka na poprawę nastroju bo jestem trochę chora.
Basia J... Ja bardzo lubię czytać victora gimnazjalistę polecam, bardzo fajne dla gimnazjalistów:), jak byłam młodsza czytałam victora junior. Lubie czasami też czytać smaki życia z biedronki :)
michali... wzajemnie udanego ja chciałam mieć w nicku teamgingerova ale niewiem jak zmienić nazwę # klawiatura wariuje
The bes... Ja najczęściej kupuje TubNews
gazetka o YouTube
uwielbiam ?
panii_o... Nawet Franek ma taki straszny śmiech xD
Odcinek super :) Masz bardzo miły głos przez co fajnie się Ciebie słucha :D
Maja Bo... Super odcinek! Patryk nie trzeba było pytać o takie rzeczy gdy Emilka piła ;]
Ahiru... Takie parasolki to zawsze zachowywałam dla lalek :D Albo do innych rzeczy, ale już nie do końca pamiętam po co mi one były :D Co do gazet... Taaak... Kiedyś, to był szał na Bravo ^^ No, ewentualnie Twist. Potem kupowałam coś tam z przepisami, wypiekami, potem była kolekcja - lalka porcelanowa + gazetka, lalki w strojach ludowych z całej Polski :) Chyba 52 są o ile pamiętam, więc trochę tych gazet też się nazbierało :D Tak to nie bardzo, nie przepadam za czasopismami. Dziecinne już nie dla mnie, te modowo-urodowo-domowo-poradowe to takie naciągane i płytkie według mnie, a nie znalazłam czasopisma, które stricte odpowiadałoby moim zainteresowaniom. Na próbę kupiłam kiedyś parę numerów Otaku (lubię mangę i anime) oraz Art Terapii, o kolorowaniu, ale też mi nie podeszło. Ani żadnych nowości nie odkryłam, ani kolorowanki dołączone nie w moim stylu.
Kasia K... miło jak w milowie
Pa ula... Ja oczywiście będę wszystkie odcinki Emilki oglądać. :) :)
15:12 #niezręcznie
Hania S... Bravo i od teraz będę kupować Well <3
Wiktori... Jeej, Emilka <3 Dawno nic tu nie pisałam ^^Mi Josh przez tą koronę skojarzył się z Królem Julianem z Pingwinów z Madagaskaru :D Jak byłam mała to zawsze kupowałam sobie gazetki z Moviestarplanet i H2O :P Moja mama zawsze trzymała takie parasolki w szufladzie, a ja je kradłam i psułam, muhahaha :D Pozdrawiam <3
Po pros... Już nie mogę doczekać kolejnego odcinka :)!
bart st... Kocham CD Action najfajniejsze jest na luzie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3_RGasM5OIg


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.