Kingdoms and Castles Smocza Dolina #3


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: "Royal Supper" Magnus Ringblom ► Outro: "Royal Estate 5" Johannes Bornlöf Production Music courtesy of Epidemic Sound: Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Najlepsze komentarze:

Tadeusz... Miłych snów papużko ja mam chomika i mi sie przed chwilą pokłuciły i zaczeły bić ;(
Pola K... Czekam niecierpliwie na następny odcinek:-D
Juadeli... Jak się porobiło! Po prostu tragedia za tragedia :D Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka (tylko oby było mniej tych nieszczęsnych zdarzeń xD)
Wokka... #smokowe_miłowo
Olga K.... #HopkiLego
Saya Sa... R.I.P mieszkańcy Smoczej Doliny [*]
Dominik... Super jest ta gra <3 Jak tylko mi laptop wróci z naprawy to kupuję :D
Wiktor ... Ja dzisiaj wyjechałem szybko z Pisaka w Chorwacji bo się pali tam las :<
dominik... Czy tylko mi Smocza Dolina kojarzy się z Miastem na Jeziorze z Hobbita? Napady Smoka czt. Smauga, Problemy z głodem, dużo pieniędzy w skarbcu, dzielny chopek czt. Bard, wikingowie się zbliżają czt. Kompania Thorina (niby nie mieli złych zamiarów ale jednak trochę zniszczeń wprowadzili :D) xD
CynnAmo... #ChopkiLego #SiusiajcieTąWodą
Również zaczęłam grać wczoraj w tą gierkę i.. wciągnęłam się przeokrutnie xDD
Grałam przez kilka godzin i kontynuowałam jeszcze do niedawna, ale jakoś się poddałam, bo zepsułam chyba kilka rzeczy w swych obliczeniach, przez co aktualnie borykam się z kryzysami z zadowoleniem, oraz brakiem ludności ;-;
''Udało mi się'' doprowadzić nawet i do posiadania jedynie 9 osóbek w mieście.. przypadających na 160 wolnych łóżek.. xDDD
A napady wikingów i smoków to też masakra..
Ah, zepsułam wszystko, a miałam takie śliczne miasteczko i wizję na nie ;-;
Jeśli tego nie zażegnam, to będę musiała zacząć od nowa ;-;

Ale gierka tak czy siak bardzo fajna i wciągająca ♡
Tylko każe mocno za błędy, ciężej się tu podnieść po klęsce niż w innej grze w jaką sobie klikam X'D
Blue Pa... Gingerova jest dobra ?
'Znajdziemy ci jakiegoś osła!'
'Hi hi umierają hi hi'❤
'Musi być symetrycznie!'
Nati953... Ale się dzieje! Smok, głód, wikingowie :D Super odcinek :3
Mary ;3... Smok podpalający budynki, pożary, plaga głodu, i zbliżający się atak vikingów, jakie szczęście w tym odcinku XD Ale i tak jestem z tobą :D A i oglądałaś chyba 5 odc 7 sezonu "Gry o Tron" ? Nie chcę dawać spoilerów tym którzy nie oglądali ale dla fanów smoków Denerys (nwm jak się to pisze) będzie to smutny odcinek ?
Gosia B... Nie no ta seria nie może się tak skończyć, bo to nie będzie seria. Te kilka odcinków to będzie za mało. Ludzie ratujmy serie!???
Kapi Sk... [*] dla gumek do mazania która mają udawać ludzi
Dudu?ow... Dzisiejszy odcinek był pełen skrajnych emocji. Pożary, smok, głód i jeszcze wikingowie się zbliżają no ale myślę że Smocza Dolina da radę ?
JulkQ... A do tego odcinka piję lemoniadę z McDonald's :D
Zuzkisi... #chopkilego Ale deszcz przecież padał to powinien szybciej to upaść no ???
Zuzia... Pewnie w gospodzie podali pieczonego Osła i Smoczyca się wkóżyła! :G
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ejxC1ENVsBU


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.