AUDIOLOG na temat moich serii z gry The Sims 4 | Gingerova


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Ostatnio komentowane:


Powiem tak w Polsce ludzie mają zerową kulture jazdy ja mieszkam za granicą obecnie Anglia I tu jest dużo lepiej poruszać się po drodze. Pozdrawiam Zobacz »
O kiedy moge sie zapisać do psychiatryka 0:13 Zobacz »
Nie jestem kibicem Legii, ale super, że Boruc wrócił na rodzime boiska. Będzie Gwiazdą tej ligi. Zobacz »
Ja bym bolek na twoim miejscu zrobił trochę live a cel zbieramy na nowy ciągnik i ty byś się trochę dołożył i byś miał nowy ciągnik na gospie już kiedyś tak robiłeś z jakąś maszyną do 3-peka Zobacz »
Ciekawe opowieści.Na jaką okoliczność ta uczta.Pozdrawiam serdecznie Pana i proszę o dalsze ciekawostki. Zobacz »
Nagrywasz kolejny odcinek z tej seroi i po raz kolejny robisz błąd w tytule. To jest brak szacunku i do twórców programu, i do Twoich widzów. Zobacz »
2:51 ja napewno nie jestem tego typu graczy Zobacz »
Plaga a Tona i Hakuja to nie dziewczyny? Tak myślę, bo tak brzmią imiona? PS. Twoja wioska jest ładna, ale trochę mała i może większe farmy zrób.(Hakuja nie ma maski) Zobacz »
Wkręcilam się w tą piosenkę ? super teledysk ? odkąd usłyszałam ją po raz pierwszy-nie może wyjść.. hehe..Dj Jessy najlepsza ??? Zobacz »
Mnie to drażni że nikt tu prawdy nie mówi, każdy kłamie,zataja prawdę pod pretekstem większego dobra dla obywateli...Bez jaj, bez honoru bez odwagi. Zobacz »
Jakiedys lubilem ogladac Twoje filmiki ale teraz żenada sorki?
Mam nadzieje ze sie poprawisz bo zero pomysłu
Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji lekarz o szczepionkach na cov Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji lekarz o szczepionkach na cov Zobacz »
Bo ludzie to wszystko kupią jak im się wmówi że jest fajne, a pierwszy lepszy, nowy LG go rozbraja. Zobacz »
Można mieszać stroje i moce. Moce nie są powiązane ze strojami poza tym że kupując strój dostajesz moc. Zobacz »
Oj bardzo ważny temat dla mnie bo taka sytuacje mam z moja córka ... i wiek taki sam.... i spanie ... noc ... to koszmar ... ale już słucham Zobacz »
Dziękuję?? największym cudem świata jesteś Ty Zbyszku i to co dajesz gdy Cię słucham to wiem ze dajesz ludziom dużo nadziei na lepsze jutro dla wszystkich Zobacz »
Dziękuję?? za kolejną nadzieję by stać się lepszym ludzikiem tego świata i zacząć lepiej żyć ku swojemu wzrostowi i innych Serdeczne dzięki za kolejny cud cudowny JANIE Zobacz »
P.Mlynarska jaki dziad rządzi Polską ty sfrustrowana lewacka dziadówo to pasuje do ciebie celebrytka jak z koziej dupy tromba. Obcy ci mózg atakują tomograf głowy pilnie zrobić. Zobacz »
Cześć jasna strona fajnie odcinek bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie jasna strona ???????????????? Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8VZrpUy_5DA


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.