Cities: Skylines Miłowo #10


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: "New York City" Johannes Bornlöf ► Outro: "City Lights City Dreams" Martin Hall Production Music courtesy of Epidemic Sound: Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Najlepsze komentarze:

Max Ali... Akurat jadłem #popcorn xD
kamiloo... Ja zawsze po dotarciu do gestej zabudowy daje przepis nacisk na edukacje i pozbywam sie calosci przemyslu ;) Rosna wtedy piekne biurowce, tylko trzeba to odpowiednio w czasie wyczuc. No i przydaje sie wtedy towarowa kolej, zeby mieli skad brac towary do sklepow ;)
Iwona I... Jak tworzyłas te pętle to mówiłam po cichu "no weź ją popraw. Brzydka jest!" W tym samym momencie powiedziałaś, że nas słyszysz i poprawisz. ????
Isia Bu... Uwielbiam tę serię i czekam na nowe odcinki!
Wokka... wszyscy razem : ME-TE-OR!
ME-TE-OR! ?
michali... ja mam w Tychach pętle autobusową :-) pozdro dla gingerovej i jej widzów;-)
sisi 87... Może na wszelki wypadek dałabyś kilka schronów do miasta
koticzk... kiedy w końcu będzie katastrofa?! ? #katastroficznemiłowo
Agata N... Czekam na następny odcinek ???
Julciak... Świetny odcinek jak zawsze ? kocham tą serię zresztą jak każda na twoim kanale ❤ Według mnie powinnaś mieć jeszcze więcej subskrybcji bo naprawdę na to zasługujesz ???
Louise ... Powracam z komentowaniem! #FestiwaleMuzyczne i #RezerwatPand? Już mi się podoba! Jeju, ta #NowaCzapeczka dla ćwierkacza jest słodziaśna <3 - #NowaKratka ze stacją uzdatniania wody! #WiecejOdnawialnejEnergii dla miasta! Brzydka turbina wiatrowa wita! Nie mogło się obejść bez #Truposzków! :D Ta droga jest szalona ;P #ZiumZiumZiumZiumZium! Tramwajeee! Och jaka idealnie nieidealna #PętlaTramwajowa! ;D #MiłowoBezKatastrof! Super odcinek, pozdrawiam! <3
JulkQ... Świetny odcinek, jak zawsze :)
·?fier... Kurcze, sama chciałabym mieszkać w takim mieście?
Sine... Dodaj mod na wykup wszystkich 9 kratek lub 41.
Wiktori... #ziumziumzium ??
Martyna... "O boże tu się pali, i to tak konkretnie... hehe hehe " xD
Zabójc... Uratowałaś mi poranek, za co serdecznie dziękuję :D
Co do rozgrywki to inwestycja w ciepłownie odciąży zapotrzebowanie na prąd i ludzie porostu będą grzać cztery litery ciepłą wodą niz prądem. :)
Martyna... Uwaga! Uwaga! Zrzutka na chleb dla osób które chcą przemysł w miłowie.XD Do tej akcji zainspirowała mnie Gingerova mówiąc: "no dobra zbuduje im te prace, bo może nie mają na jedzenie,chleb."??
ZaKarci... Dzień dobry! ;D
Powracam. Kto zauważył, że mnie nie było? :D
Wyjechałam w góry i nie miałam internetu, ale powiadomienia mnie informowały co dzieje się na kanale :D Ja mimo wszystko jednak się cieszę z wyjazdu... Odsypiam już któryś z kolei dzień... I „troszeczkę" zmokłam :D Ale taki odpoczynek był mi potrzebny.
Teraz jestem już w domu i leniuszkuję z moimi kotami oraz nadrabiam zaległości na kanale :D
Mam ochotę napisać coś ciekawego, ale... Budowania dróg nie ma co komentować :D To po prostu trzeba zobaczyć ;) Wspomnę tylko, że strasznie lubię jak te drogi się tak świecą. Nie wiem dlaczego, ale to uwielbiam :D I nie mogę się już doczekać festiwali... Ćwierkacz ma już stylizację. Pięknie wygląda :D Może spodoba się jakiejś ĆwierKACZCE :D
To chyba tyle :D
Pozdrawiam :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eb7Ltz3z7tU


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.