Cities: Skylines Miłowo #10 - Gingerova


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: \"New York City\" Johannes Bor
Komentarze:

ZaKarciana: Dzień dobry! ;D
Powracam. Kto zauważył, że mnie nie było? :D
Wyjechałam w góry i nie miałam internetu, ale powiadomienia mnie informowały co dzieje się na kanale :D Ja mimo wszystko jednak się cieszę z wyjazdu... Odsypiam już któryś z kolei dzień... I „troszeczkę" zmokłam :D Ale taki odpoczynek był mi potrzebny.
Teraz jestem już w domu i leniuszkuję z moimi kotami oraz nadrabiam zaległości na kanale :D
Mam ochotę napisać coś ciekawego, ale... Budowania dróg nie ma co komentować :D To po prostu trzeba zobaczyć ;) Wspomnę tylko, że strasznie lubię jak te drogi się tak świecą. Nie wiem dlaczego, ale to uwielbiam :D I nie mogę się już doczekać festiwali... Ćwierkacz ma już stylizację. Pięknie wygląda :D Może spodoba się jakiejś ĆwierKACZCE :D
To chyba tyle :D
Pozdrawiam :)
Martyna Lizakowska: Uwaga! Uwaga! Zrzutka na chleb dla osób które chcą przemysł w miłowie.XD Do tej akcji zainspirowała mnie Gingerova mówiąc: "no dobra zbuduje im te prace, bo może nie mają na jedzenie,chleb."??
Zabójczyni Komarów: Uratowałaś mi poranek, za co serdecznie dziękuję :D
Co do rozgrywki to inwestycja w ciepłownie odciąży zapotrzebowanie na prąd i ludzie porostu będą grzać cztery litery ciepłą wodą niz prądem. :)
Martyna Lizakowska: "O boże tu się pali, i to tak konkretnie... hehe hehe " xD
Wiktoria Nestorowicz #TeamGingerova: #ziumziumzium ??
Sine: Dodaj mod na wykup wszystkich 9 kratek lub 41.
·?fier?Nuta·: Kurcze, sama chciałabym mieszkać w takim mieście?
JulkQ: Świetny odcinek, jak zawsze :)
Louise Whitedeer: Powracam z komentowaniem! #FestiwaleMuzyczne i #RezerwatPand? Już mi się podoba! Jeju, ta #NowaCzapeczka dla ćwierkacza jest słodziaśna <3 - #NowaKratka ze stacją uzdatniania wody! #WiecejOdnawialnejEnergii dla miasta! Brzydka turbina wiatrowa wita! Nie mogło się obejść bez #Truposzków! :D Ta droga jest szalona ;P #ZiumZiumZiumZiumZium! Tramwajeee! Och jaka idealnie nieidealna #PętlaTramwajowa! ;D #MiłowoBezKatastrof! Super odcinek, pozdrawiam! <3
Julciak _200: Świetny odcinek jak zawsze ? kocham tą serię zresztą jak każda na twoim kanale ❤ Według mnie powinnaś mieć jeszcze więcej subskrybcji bo naprawdę na to zasługujesz ???
Agata N: Czekam na następny odcinek ???
koticzka .-.: kiedy w końcu będzie katastrofa?! ? #katastroficznemiłowo
sisi 878: Może na wszelki wypadek dałabyś kilka schronów do miasta
michalinainessi#teamgingerova # natson # madzi?tko: ja mam w Tychach pętle autobusową :-) pozdro dla gingerovej i jej widzów;-)
Wokka: wszyscy razem : ME-TE-OR!
ME-TE-OR! ?
Isia Bud: Uwielbiam tę serię i czekam na nowe odcinki!
Iwona Iwonka: Jak tworzyłas te pętle to mówiłam po cichu "no weź ją popraw. Brzydka jest!" W tym samym momencie powiedziałaś, że nas słyszysz i poprawisz. ????
kamiloos: Ja zawsze po dotarciu do gestej zabudowy daje przepis nacisk na edukacje i pozbywam sie calosci przemyslu ;) Rosna wtedy piekne biurowce, tylko trzeba to odpowiednio w czasie wyczuc. No i przydaje sie wtedy towarowa kolej, zeby mieli skad brac towary do sklepow ;)
Max Alister Light: Akurat jadłem #popcorn xD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eb7Ltz3z7tU