Kingdoms and Castles Smocza Dolina #5


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: "Royal Supper" Magnus Ringblom ► Outro: "Royal Estate 5" Johannes Bornlöf Production Music courtesy of Epidemic Sound: Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Najlepsze komentarze:

Martele... Słuchajcie czy ta gra działa na komputerze z polski? Ponoć jest problem jak gra nie kupiona w tym samym kraju co komp... Jestem nowa jeśli chodzi o steam! ?Pozdrawiam i z góry dzięki!!! :P PS.: niedługo kupuje i chce w miarę możliwości wiedzieć to szybko!!! :D
Oliwia ... Super!!! :)
;)
klaushi... Uwielbiam tą serię ♥
Czytaj?... Asiu masz zamknięte koło kopalni zapomniałam jak się to nazywa, jeśli miało to być zamknięte to przepraszam a gierka super. Ostatni poniedziałek wakacji?
Czytaj?... Te ataki to wzamian za meteoryt w citis?
Isia Bu... Ten smok chyba testuje naszych strzelców, bo tak często się tutaj pojawia:) Ta gra jest taka wciągająca i przyjemna w oglądaniu, że nie mogę się doczekać kolejnego odcinka Asiu! Pozdrawiam!
Nati953... Fajny odcinek :) Dobrze, że smok w końcu trochę odpuści :p
#SmoczaDolina #smok
Psionec... Ulubiona seria razem z Emilką ❤️?
JulkQ... Świetny odcinek, tak jak zawsze. :D
Gosia B... Co za fatum wisi nad Smoczą Doliną?!??
Ordinar... Kocham tą serię tak samo jak cities <3 Dziękuje że tak szybko wychodzą odcinki :)
Weronik... Jak miło, że kolejny odcinek i w dodatku taki bez, -prawie, bo smok musi być ;) - tragedii?
Julia G... Wychodzimy na prostą! Oby tak dalej^^ Smok już nas nie będzie może tak nękać, chociaż on taka gwiazda lubi być na odcinku ?
Dominik... Kupiłam sobie w końcu tą gierkę i miałam te wikingowe "ogry" to masakra, zniszczyły mi kawał murów :)
Fajny odcinek, pozdrawiam i powodzenia w rządzeniu :)
Alexa L... Czemu nie podwyższysz murów a dopiero nie dasz tego do strzelania? Bo im wyższe tym większy zasięg strzelania, super odcinek
Julina ... Mam pytanie czy jest spolszczenie do tej gry ? Ps. Super odcinek .
Monika ... Świetny odcinek, pozdrawiam serdecznie ?
Martyna... Czekam aż pojawi się do tej gry jakiś porządny update albo coś, bo niestety rozgrywki wystarcza na jakieś 10 h zabawy... Z chwilą, kiedy zabudujemy zdecydowanie większą część mapy, gra napędza się sama, a nasza rola ogranicza się do napraw murów po najazdach wikingów... Oczywiście, można zacząć od nowa i tak dalej, inna mapa może stanowić jakieś wyzwanie, ale to też na krótko... Szkoda, bo to naprawdę fajny tytuł, aż przypominają się Settlersy ^^ ech, póki co zadowalam się oglądaniem u Ciebie serii i gorąco wyczękuję jakiś zmian ;)
Czekost... Dzięki Pani muszę kupić to grę bo bardzo mi się spodobała ,dziękuje.
Zainspirowała mnie Pani tą grą XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SpYGMaqMjAU


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.