Cities: Skylines Miłowo #12


Hejo hejo ^^ Pamiętaj, że w Opisie można znaleźć wiele cennych informacji! ♥ ► Przydatne linki: Facebook: Twitch.tv: Instagram: Blog: Ask: Origin: Gingerr92 ► Grę możesz kupić tutaj: ► Cała seria: ► Intro: "New York City" Johannes Bornlöf ► Outro: "City Lights City Dreams" Martin Hall Production Music courtesy of Epidemic Sound: Od początku istnienia tego kanału zależy mi na porządku i kulturze w komentarzach, dlatego też wszystkich obowiązuje poniższy Regulamin. ♦ Komentarze zawierające słowa "pierwszy", "drugi" itd. są usuwane, gdyż tworzą spam i są przedmiotem niepotrzebnych dyskusji. ♦ Pytania "kto ogląda w [rok]?" są usuwane z w/w powodu. ♦ Komentarze pytające o coś, co jest podane w Opisie lub zostało wyjaśnione w filmie są usuwane. ♦ Pytania "kiedy [tytuł jakiejś gry]?" są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. Zwykle nie podaję konkretnych dat publikacji odcinków i nie sądzę, abym kiedykolwiek to zmieniła. Jeśli wiem, kiedy pojawi się odcinek z danej gry informuję o tym na Facebooku bądź wspominam o tym w filmach, a jeśli planuję przerwę w seriach nagrywam Audiolog i/lub wspominam o tym na Facebooku. ♦ Komentarze napisane w całości wielkimi literami są usuwane. ♦ Komentarze wulgarne, obrażające mnie lub moich Widzów są usuwane, a ich Autorzy blokowani na stałe. ♦ Komentarze zawierające tylko i wyłącznie reklamy własnych kanałów są usuwane. Jeśli są wklejane pod wieloma filmami, Autorzy takich reklam są blokowani na stałe.

Najlepsze komentarze:

Maja 20... Super odcinek <3
Ps. 5:52 Skocznia narciarska imienia Adama Małysza.
Lily La... #nabogato #dziumdzium :)
Paulina... Też miałam taki problem z prądem i okazało się, że elektrownie są za daleko. Jak dałam trochę bliżej to wszystko było ok.
Izkaa... Fajnie że się miasto rozwija
Nati953... Świetny odcinek #falaradości ? Ale to #Miłowo się rozwija ;3
Crazy S... Wakacje się kończą... Smuteq ? Ale cities i Gingerova zawsze poprawiają samopoczucie ?
Juadeli... Wow! Jakiś wypaśne te centrum handlowe i ta zajezdnia :D Na bogato normalnie.
U mnie zawsze wszystko w tej grze wychodzi niesymetrycznie i krzywo xD
Miłe Milowo dużym miastem, jeej! Jak ono szybko 'rośnie' :D
Ach... i pomyśleć, ze ostatni dzień wakacji... Pewnie będę dziś wspominać wszystkie przyjemne wycieczki i zdarzenia przeżyte w tym roku <3
A co do odcinka - jak zawsze super :*
#MiłeMiłowo
Czytaj?... #NaBogato
Agata N... Zaraz 13 odcinek ? a w związku z tym może być #MeteorytWMiłymMiłowie ? A ogl MEGA Odcinek ❤️Gingerova w następnym odcinku festiwal ? PAMIĘTAJ ❤️
Mendy96... #NaBogato super odcinek!! ❤❤❤
PAWELEK... Część miasta, w której jest ten plac koncertowy itd. ma elektrownie, które nie wyrabiają z zaopatrywaniem tego elementu aglomeracji. Wskaźnik produkcji i zużycia prądu jest dla całego miasta, pierwsza jego część była zaopatrzona w spory nadmiar energii, druga, nowa część nie otrzymywała wystarczającej ilości prądu. Trzeba je połączyć drutem.
Sometim... #NaBogato
Gosia B... Gingerova pod mostem jest kabel (ten od prądu)??❤
Isia Bu... Miłowo staje się coraz piękniejsze i większe! Jest cudowne! Sama bym mogła tam zamieszkać:) Pozdrawiam
Olga K.... #NaBogato
Loud La... Możesz połączyć ulicę z dzielnicy hotelowej z tą główną od której robiłaś nowy przystanek tramwajowy. Stworzy Ci się regularne skrzyżowanie plus rozładujesz korek na skrzyżowaniu obok. Oczywiście to tylko sugestia.
Maja... dlaczego w miłowie nigdy nie ma nocy
TheAvci... Uwielbiam Cities: Skylines!
A różnice w dopływie prądu mogą być spowodowane tym, że masz turbinę wiatrową (dającą dużo prądu) na rzece, która jest podpięta tylko do oczyszczalni ścieków.

#MiłeMiłowo
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6mnSnoT2axU


Gingerova ciekawostki

Gingerova ciekawostki

Historia kanału Gingerova zaczyna się w dniu 2008-06-28 16:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 551 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4131872 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 20600 użytkowników.