ŚMIERĆ Muski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=q2CfRAWppO4Najlepsze komentarze:

Magisle... Po śmierci możemy zostać duchem
dawidzi... Doświadczenia śmierci klinicznej wykazują, że biblijna śmierć nie jest prawdziwa i reinkarnacja też nie (albo nie każdego na pewno spotyka los reinkarnacji po śmierci)
Kas pia... Tak ogółem to bardzo fajny filmik, który daje do myślenia. Jeszcze jako ciekawostkę dorzucę, że piekło i niebo to tylko przenośnia i równie dobrze niebo może być pod ziemią, na innej planecie, bądź w środku wszechświata. Interpretacja tych dwóch pojęć jest w tej kwestii dowolna ;)
Kas pia... Jestem na 11 minucie i już spieszę z wyjaśnieniami odnośnie diabła i piekła. Piekło to więzienie dla złych duchów (z którego czasem uciekają i mamy opętania). Z kolei sam diabeł jest zły i uwielbia krzywdzić ludzi tu na ziemii.
Łącząc te dwa fakty, osoba która trafia do piekła, nie dość że nie może się z niego wydostać, to jeszcze musi w nim przebywać z największym sadystą na świecie. O ile się nie myle, istnieją również specjalne kary za złe postępowanie, nakładane przez Boga. Polecam trochę poczytać na ten temat, choćby tajemnice fatimskie, bądź wyobrażenia na ten temat innych religii.
???????... Niema to jak słuchać Beziego o poranku przy śniadaniu. ?
TenJede... Bezi filozof ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szefczu... Mam 13,5 lat ale chciałbym bardzo zagrać z wami na gothic online, ponieważ kocham gothica a dobre stare czasy gmp przepadły. Więc chociaż rozpaczcie mój tak jakby wniosek
natanie... Bezi ale jeszcze nie zapominaj że jest wpierdyliard i więcej galaktyk we wszechświecie a więc ziemia raczej nie jest jedynym respawnem reinkarnacji i gdzieś tam w kosmosie na innej planecie też może być życie(ja uważam że jest bo żeby akurat tylko na Ziemi się życie rozwinęło to trochę nierealne na taką skalę)a tak poza tym też uważam że nie ma nic po śmierci i szczerze dla mnie to byłaby najlepsza opcja
natanie... moje podejście do życia i śmierci wygląda tak(UWAGA!!! MOGĄ WYSTĘPOWAĆ WULGARYZMY UWAGA!!!):
1.rodzimy się
2.idziemy do przedszkola
3.idziemy to coraz to dalej w nauce a nauka nas coraz to bardziej wkurwia
4.skończyliśmy szkołę i myślimy sobie że wkurwianie się skończyło
5.idziemy do pracy i uświadamiamy sobie że praca jeszcze bardziej wkurwia niż szkoła
6.po wielu latach w końcu idziemy na emeryturę ale i tak chuja zrobimy bo powoli niedowidzimy,tracimy słuch a więc o grze na kompie możemy zapomnieć,w noge w sumie też bo kości nas zaczynają boleć i uświadamiamy sobie że całe życie prócz czasu spędzonego z przyjaciółmi i rodziną było tak chujowe że ja pierdole
7.umierasz i w końcu masz kurwa na wieczność święty spokój
A jeśli jednak jest coś takiego jak reinkarnacja lub coś podobnego to mam tylko jedno słowo które brzmi: wypierdalać
P.S. Myśli szesnastolatka który myśli że życie jest po prostu chujowe i niesprawiedliwe
Mike Br... chyba się nie przygotowałes, bo nie ma w Biblii napisane jak wygląda piekło.. to wszystko jest powiedziane i wymyślane przez człowieka, że diabły mają rogi jest ogień itp..
Mike Br... napisz jak się urodzisz jako krowa
stasiel... ODBANUJ NAA DISORDZIR
PLSS.
Frizoth... Bezi filozof. xD
(Oczywiście szanuje Twoje przekonania, ale ten temat nie jest typowy jak na Ciebie. :P)
Infkrvl... pierwszy

eks di
Niekoro... jaka creepy muzyka