MAPA Z GOTHIC SEQUEL? | GOTHIC 2 Muski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KWOIEEXybXANajlepsze komentarze:

Nikt... ja grałem w sequela i mogę to potwierdzić
PlayFor... Gothic naj ale da sie przejść bez kodów przyjacielu
Ottó K... Whats the pont if this "alien dwarf" messege thing? I mean, besides that the orc hordes story is fake.
QuakeGu... Ja pierdole...dawno takich bzdur nie słyszałem. W G2 budynki z terenu za palisadą zostały usunięte po to żeby ograniczyć ilość niepotrzebej geometrii (bo po co one by były skoro gracz i tak by ich nie zobaczył?). Mapa z Sequela po anulowaniu projektu została prawdopodobnie wyrzucona do wirtualnego kosza i zapomniana na długie lata. W Sequelu na miejscu Nowego Obozu też jest wielka dziura zamiast terenu tak jak na bagnach. A wiadomość od obcego krasnoluda z kosmosu to jedynie easter egg taki sam jak samochód w Jarkendarze.
Damian... Mapa Gothic 2 jest z Sequela, a to że za palisadą nic nie ma to dlatego że nie chciało im się robić terenów z Gothic 1, bo i po co? Ten film jest głupi i niepotrzebny.
GnomeK... Bzdury większe od tego że ziemia jest płaska.
Dariusz... a ty masz już gothic sequel ? :3
T&L Gam... To inne mapy, dowodem jest stary obóz a dokładniej wieża, w sequelu była zniszczona w g2 nie
TheDark... Nie ogladam tego typu filmów, ale to troche pierdolenie wyssane z palca. To z tą wagą świata, to dziwne stwirdzenie, jedna wieża, czy dwie w modelu, nie robią zbytniej różnicy.
GameCha... Widzę kolejny clickbait. Zostawili podłoże bo mieli taki kaprys, dla nostalgii i otoczki jaskini z niepotrzebnymi już npc.
Kilka fragmentów terenu zaś bez dodatkowych tekstur ma znikomy wpływ na wagę gry, ale widzę wiesz lepiej.
Errmira... mnie dziwi jedno czemu nie oddadzą community to co zrobili z dodatkiem do 1, przecież dobrze wiedzą że robimy z gothiciem to co im się nawet nie śniło.. 3 miechy i pewnie ruskie by zrobiły to co oni przez 5 lat :D
Gothice... Chcieli zmniejszyć wagę, a zarazem wiedzieli, że gracze będą tam przechodzić na kodach - zostawili trochę terenu, żeby nie było pusto i zarazem w tak nieatrakcyjnej odsłonie, żeby:
a) łatwo znaleźć tabliczkę (będącą żartem twórców, jak samochód w Jarkendarze), która na tle pustki dość mocno się wybija,
b) graczy nie ciągnęło za palisadę i nie wkurzali się, dlaczego mając niemal gotową mapę twórcy jej nie udostępnili do eksploracji..
Z resztą to tam lądują zwłoki np. Bilgota po jego dezercji z GD :P
Gorjusz... za palisede orkow da sie przejsc bez kodow. jest jedno miejsce niedaleko rzeki gdzie da sie normalnie przeskoczyc (bezimienny najpierw wskakuje na jedna pozioma belke potem przeskakuje przez palisade)
twuj st... ma troche sensu
Gracjan... Ludzie przeprowadzili wywiad z piranią i okazało się że mapa gothica miała być ileś razy większa i może nagle trzeba było zrobić szybciej grę i pozostawili demo bo demo prawie się nie rożni i tylko dali tą palisade bo nie mieli czasu :)
Sative... Ja pierdole, to nie jest mapa z sequel'a. Zobacz na zamek w SO. Nie masz newsów na temat sequel'a i napierdalasz manipulacjami. Sequel nigdy nie był tajemnicą, po prostu nikt nie pytał. Also mighty alien dwarf znajdował się wtedy o ile pamiętam w siedzibie PB lub Jowood, potwierdzone info.
MisLodo... To Kiedy Ten Gothic Sequel wychodzi XD ?
Dwunast... Daj serduszko
SkyDay... bezi porównaj ten screen beziego (ciebie) i końcówkę filmu gothic 2 jak xardas cie przywołuje takie same ubranie ma bohater
bogucel... Co to za bzdury... masakra. Skąd ty te rewelacje bierzesz?
Muski ciekawostki

Muski ciekawostki

Historia kanału Muski zaczyna się w dniu 2011-05-11 20:15:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1684 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11397243 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23200 użytkowników.