CO KRYJE SIĘ NA BAGNACH? | GOTHIC - Muski


★ Dobijemy 100 łapek w górę? ★ ★ Rozwiń opis! ★ ★ DISCORD!: ★ ★ IP!: ★ ★ Śledź mnie tutaj! ★ ★ ★ ★ ★ ★ Dołącz tutaj! ★ ★ ★ ★ ★ ★ Inne! ★ ★ G2A: ★ ★ FAQ: ★
Komentarze:

Trock: Borginson wyjaśnił czym może być to " Światełko " ;)
Dynias: widać że inspirowałeś się filmem Borginsona :)
krypix: bezi to jest orków bo jest ukryta jaskinia za scianą w której nic nie ma tylko ekran ładowania
Borcio PL: Super muzyczka ! Robi niezły klimat razem z twoim głosem ;)
Inteligentny Kot: Morze to płomień którym widzą orkowie co dzieje się na bagnie?
Inteligentny Kot: orkowie widzą co dzieje się na bagnie przez te swiatło
Revest: Całkiem ciekawe :D , Ja podejrzewałem że ów ,,coś" wykorzystywano to do stworzenia bariery.
Merio_PL: ja sadze ze ten monument byl potrzebny szamana do przyzwania sniacego
Pyrokar S?uga Innosa: trzeba dodać że to bagno to pozostałości po powodzi
Patry? Cio: WIEM to światło to jest tak jakby pamiątka po jednym z magów czyli jakiś mag stał w tym miejscu i w czasie myślał o barierze i o tym! (moja głupia teoria)
Bloodi: #Opóźnienie Moja teoria wobec tego monumentu jest związana z Gothic Sequel, Śniącym i Magiczną Barierą. Jak każdy wie Magiczna Bariera wymknęła się spod kontroli magów przez śniącego. Mam cztery teorie (W których mogą pojawić się błędy) związane z tym monumentem.
Pierwsza jest taka, że : Magowie mogli zbudować ten monument żeby chronić barierę przed wzrastaniem ponieważ modlitwy sekty mogły wpłynąć na moc Śniącego i mógł powiększyć Barierę.
Druga jest taka (Związana z Sequel'em) : Śniący mógł rozkazać orkowym szamanom żeby zbudowali ten monument ponieważ wiedział on iż kiedyś znajdzie się ktoś kto go pokona, więc szamani zbudowali ten monument by umożliwić demonom dotarcie do świata ludzi i nakazanie orkom otoczyć osady ludzi w pobliżu jego świątyni żeby znaleźć sprawcę i ukazać go Beliarowi lub innym potężnym demonom LUB otoczyć osady w pobliżu świątyni Śniącego żeby nie pozwolić zebrać się tam najsilniejszym magom i zniszczyć portal ponieważ uniemożliwiło by to Śniącemu powrót.
Teraz pora na trzecią teorię : Sekta zbudowała ten monument, żeby wzmocnić wizję związane ze Śniącym
I czwarta a zarazem ostatnia i najbardziej nieprawdziwa : W najstarszych czasach świata gothic mogła by tu być świątynia stworzona przez bogów gdzie stał monument z którego wytwarzana była magia.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=C5GqfCymmkA