TAJEMNICZY SYMBOL | GOTHIC 2 Muski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bgp1ANTlVn0Najlepsze komentarze:

Futuram... Też mnie zastanawiał czym jest ten symbol
Manuert... Taak w klasztorze w gorniczej dolinie siedzial xardas który zajmował się czarną magią, możliwe że w tej jaskini uczył się podstaw jeszcze bedąc w dużym klasztorze w khorinis
ArturDr... jest to nad teleportem, myślę że podczas zamachu na magów ognia w Gothic 1 jeden z nich (najpewniej Corristo) użył jakiegoś zaklęcia i w ostatniej chwili przeteleportowal się do tej jaskini. Symbol 1. może pojawił się za sprawy zaklęcia i do niego przeteleportowal się mag. 2. może był tam już wcześniej i np. wiedział o nim tylko Corristo i dzięki temu mógł się tam przeteleportowac. Ożywiency- 1.Moze to sam Corristo ten mag szkielet a reszta to kopacze których mógł tam zastać, a z racji tego że w kolonii był Sniacy to oczywscie zaklęcie nie wyszło tak jak trzeba i wszyscy stali się umarlakami (mam wiele kombinacji jak mogło być ale te najlepsze wg mnie napisałem i mam nadzieję że w miarę zrozumiale) P9zdrawiam FreeSkater99 ;)
Smile... Dykcja!
Proszę, popracuj nad dykcją i tempem swojej wymowy, bo, przynajmniej mi, nieprzyjemnie słucha się samej wypowiedzi, czasem nie mogę wręcz czegoś zrozumieć od razu.
A co do samego symbolu to też mnie ciekawi czy miał mieć jakieś znaczenie dla gry.
Liryczn... Illuminati Confrimend
Vieniec... Może przed powstaniem bariery, podczas przygotowań Magów, stacjonowali tam właśnie oni? Miejsce leży całkiem niedaleko przełęczy, może to tam odbywały się przygotowania lub po prostu był to punkt stacjonowania Magów. To chyba jedyne logiczne wytłumaczenie tego.
Szymon ... Jak dla mnie to kształtem przypomina herb Borussii Mönchengladbach
Robkomo... Chyba widziałem ten symbol jeszcze gdzieś w obozie sekty na bagnie
Sergio ... Aż mi wstyd, że grając regularnie w gothica od 11 lat nigdy nie byłem we tej jaskini :X
xTRAMPE... Lubie cie Kruk
Archan ... Widzę, że jednak nagrałeś film o tych tajemniczych znakach. Szczerze mówiąc to również mnie to interesowało od początku przygody z Goticzkiem. Pozdrawiam: )
???????... Pamiętam ten znak Bezi PS nienawidzę szkieletów magów
Ognisty... wedłóg mnie to Xardas, ale to taka crypi pasta czy coś. który praktykował tam magię beliara
Mariusz... A co jeśli to miejsce odwiedził xardas po wyjściu z górniczej doliny a jak wiadomo jest on nekromantą i byłym magiem ognia .mógł przyzwać te wszystkie szkielety . Być może chciał się tam początkowo osiedlić ale gdy przyszli bandyci zwiał i pozostawił tylko szkielety i ten znak jako oznakę ze był tam właśnie dla naszego bohatera
Kas pia... Ten symbol najprawdopodobniej pomagał magom, początkującym w sztuce przyzywania, ściągać istoty z innego świata. Dlaczego? W jaskini znajduje się spora grupa szkieletów i szkielet mag. W domu magów ognia natomiast, przez dość długi czas mieszkał Xardas, który jak wiemy, prowadził badania nad przyzywaniem różnych istot. To on zapewne umieścił tam ten symbol, który odkrył w swoich badaniach. Po jego odejściu pozostali magowie ognia, zlekceważyli nie do końca zrozumiały symbol na ścianie oraz z szacunku dla Xardasa (który był do niedawna ich przełożonym) nie usunęli go, pozostawiając na miejscu.
Fifi 94... ten mag szkielet to zapewne był mag ognia kiedyś
alt alt... A to już wiem dlaczego gothic jest taki popularny :) Illuminati :)
Lachson... Nie ma to jak niestworzone historie o małej, rozmazanej teksturze :|
Vaku... Bezi wpadł w szał nagrywania!
Marian ... mógłbyś zrobić odcinnek o jaskini z zombi i szkieletów-goblinow niedaleko gospody orlana