ARENA ORKÓW | GOTHIC Muski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kHJfJIufk4ANajlepsze komentarze:

ogierin... Kurwa wróciłem sobie do Gothica właśnie, przeszedłem go po raz 20 co najmniej i śmiejcie się po raz pierwszy trafiłem wczoraj na ta arenę orków, kurwa wygląda na to, że nigdy nie poszedłem dalej niż tych kilka zębaczy stojących na rozwidleniu -.-
zdjecia... Ogółem można też zrobić odcinek o jakieś postaci, np. Pierwszym Królu Orków, Berserkerze. Z tego co wiem, wzmianka o nim występuje chyba w przedpremierowym Art book'u i wiąże się z nim wiele ciekawych informacji i teorii. (mogę tutaj nawet trochę o nim powiedzieć, ale nie chcę się rozpisywać :D)
Piotr D... Nie sadzę,żeby ludzie walczyli a orkowie obstawiali ,kto wygra, gdyż te jeden szkielet jest przywiązany , raczej jakaś ofiara dla jakieś bestii ,potwora, może.
Aro Reg... Grając na jednym z serwerów Role Play Gothic 2 Online trafiłem na arenie orków, a dokładniej w tej komnacie na dziwną sytuację. Trzymając broń dystansową, jaką jest kusza i naciśnięciu LPM ta namierzyła coś, nie był to gracz, po prostu jakbym nacelował na jakiś ukryty mechanizm. Z myślą, że to bug poprosił jednego z administracji by to też ocenił. Po kilku nieudanych próbach udało się. Administrator również coś namierzył z broni dystansowej. Miejsce przechodziło w to samo miejsce, czyli w jedną ze ścian tego okręgu w tej komnacie. W pierwszej chwili była mowa, że to bug mapy na G2O, czy jakieś inne teorie, że twórcy Gothica mieli rozwinąć bardziej to miejsce i potwierdziło się, grając w singla chciałem sprawdzić ów miejsce. Po kilku próbach udało się, coś namierzyłem, jakby mechanizm, poprosiłem też kumpla by to też sprawdził u siebie i również po wielu próbach mu się udało. Czyżby ta Arena miała być większa i odpowiednie mechanizmy, które nie zostały dodane przez Piranha Bytes, miały otwierać jakieś ukryte przejścia?

Jeśli ktoś mógł sprawdzić komnatę na tej arenie, czy również łuk lub kusza namierza do środka tego okręgu by tą teorię jakoś potwierdzić. Bo dziwne, że na singlu i na fanowskiej mapie do gry w trybie Multiplayer mają taką samą spójność, że coś namierza w tym jednym miejscu, którym jest jedna ze ścian okręgu.
Pyrokar... zrób odcinek o bibliotece pod klasztorem magów ognia
Gregus... Em, kiedy nowy odcinek?
Phantom... hey bezi, look that I have, lol)))- https://youtu.be/RfT-VF0UqR0
Jaki? t... kiedyś se patrzałem komendy do gothica i wpisałem pewna komendę która spawnowala jakiegoś gościa a po próbie rozmowy jakiś napis czerwony na ekranie po niemiecku się pokazał, sry ale nie pamiętam komendy
Muertos... Siemano mam ciekawostke o Krasnoludzie!!! :)
Wiem kiedy żył i kiedy umarł 100% potwierdzone
Oraz czy został na wyspie gothic 2 :)
Posiadam również teorie :)
xTRAMPE... Lubie cie Kruk
krzychu... więcej Gothic Sequel :)
Heroes ... Co wy nastempnych odcinkach?
1.Co wiemy o kontynętach.
2.Jak wygląda zapewne ziemie orków koło nordmaru.
3.Dziwny wygląd zbroi przywódcy starego obozu(zapomniałem jak się nazywa).
4.Co by było gdyby beliar wygrał?
5.dlaczego demony w gothic 2 są mocniejsze od smokòw.
6.Dlaczego bezimieny nie wszedł do świata beliara by walczyć z samym bogiem.
Polski ... Może o miejscu gdzie w 1 były czarne gobliny a w 2 tam było coś w rodzaju obozu orków
Kacper ... o klasztorze
Elooo 3... może odcinek z gothic3 na przykład o skokach z cape dun
Perciva... może coś z Risena jeśli lubisz tę grę? :)
loleqfb... Według mnie arena służyła bardziej do wybierania nowego wodza w orkowym klanie gdzie dwóch wybranych ze sobą walczyło.. Chociaż w wolnym czasie orkowie żeby się rozluźnić mogli również wprowadzać tam ludzi aby walczyli o życie z na przykład takimi orkowymi psami bądź ogarami lub kąsaczami które mogli wprowadzać ze środka areny. W środku skrzynie mogą oznaczać, że były tam nagrody dla nowego wodza. Dla jaskini przed areną nie mam żadnego pomysłu ale posąg mógł ostrzegać ludzi aby nie wchodzili na orkowe tereny. W mieście orków jest specjalny tron dla wodza oraz lochy w których mogli przetrzymywać ludzi bądź orków posądzonych o zdradę. Z pewnością jest to ciekawe miejsce oraz niedokończone przez twórców ;)
Magisle... Nagraj odcinek na temat Placu Wymian
Finkreg... Łapeczka w górę
Niekoro... może coś z g3