Nie zdałam PRAWA JAZDY!?

Fajni ludzie czytają opisy! Witajcie kochani bibliofile! W dzisiejszym odcinku prezentuje Wam relację z mojego egzaminu praktycznego! Jak mi poszło? Sprawdźcie sami! *Wybaczcie momentalnie prześwietlony ekran, ale pogoda wyjątkowo dziś dopisywała* Jeżeli moja twórczość Ci się spodobała nie zapomnij zostawić łapki w górę, komentarzu oraz zasubskrybować kanał! Zachęcam również do zadawania pytań poniżej. Może to właśnie ty pojawisz się w kolejnym Q&A! Przydatne linki: FB ... Blogspot Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz na facebook'u lub wyślij maila na adres Do następnego! Wykorzystane materiały należą do prawnych właścicieli i zostały wykorzystane na mocy prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)zdałam PRAWA JAZDY!?


Najlepsze komentarze:

Marcin... Tłumok
Unfulfi... Rybnicki WORD, co za wspomnienia z poprzedniego roku... Zdałam za trzecim razem, przy czym dwa razy z rzędu trafiłam na tego samego egzaminatora. Ten drugi raz chyba niebiosa mi go zesłały, przemiły facet ;)
Wysoki... Word rybnik też zdałem za pierwszym 12 lipca 2018 :D
Slawek ... Gratki ja zdałem wszystko za 1 :)
Piotr K... Nie?
Kasia J... Nie podawaj się
Kasia J... Hej Ola . powiem ci żyje się raz pamiętaj
Indygo... To pytanie o łączna długość jest w bazie pytan na plycie, która sie dostaje. :P
Mi?dziu... Haha też miałem to pytanie ?
Losek G... Fajny Rybnik xD
geszele... Kiedy wchodzisz na randomowy film z tematem prawka i widzisz swój WORD
Czarrna... Lol
Lil Shy... Hahaa tez mialem 67p na teorii na 1 i za 2 zdałem. Praktykę za 3 bo 2 razy na łuku oblalem. Także nie warto sie poddawać :D
Abdul c... Sto tysięcy ludzi dobre
Kacper... Gratuluję :D Też zdałem za pierwszym i teorie i praktykę.
Marl... "egzamin z prawo jazd" - w sensie egzamin z jeżdżenia w prawo? lol xD
Robert4... ale pierdolenie
Rycerz ... To jest ta od kaktusa w drugiej szansie?
Czarny ... Gdzie się jedzie? Do ŁORD-u !? Co to jest ŁORD? Przy okazji widać piękny przykład świeżo upieczonego kierowcy czyli "zdałam więc mnie pasy już nie obowiązuj". BRWO !! O tym nieprawidłowo zapiętym na początku filmu już nie ma co pisać.
ESSE to... Tragedia...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCsxP0ozF-c172fX5REAaW1A