Najpoważniejsze kontuzje w skokach narciarskich Napisy/ Subtitles Jumper TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5Jd1CFjGtZ4Najlepsze komentarze:

Stella ... Brakuje mi tu Markusa Eisenbichlera. Co prawda wyszedł z tego ale również prawiezostał kaleką. Latem 2012 roku miał paskudnie wyglądający upadek w Oberstdorfie. Miał złamany trzeci kręg piersiowy, a cztery kolejne były uszkodzone.
TEUFEL... ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO DO YOUTUBA ? :DDDDD
Tutifru... Nie życzę nikomu tego bolu i przy wypadku i przy dochodzeniu do siebie po operacji po zerwaniu ACL...
Pawe? G... Najbardziej szkoda mi Roberta krynica
harambe... Gangnes po raz czwarty już ):
?wir Tr... taki news odnośnie gangnesa.
Chłopak zerwał po raz 4 więzadła w kolanie(nie pamiętam w którym) i to chyba koniec jego kariery
Aziza A... Biedny Hryniewiecki
Avana... Wie ktoś o takim skoku, gdzie facetowi tak narty rozciągnęły nogi, że tak jakby się rozerwał? Krew aż pociekła...nie mogę nigdzie tego znaleźć.
kaleson... wielki szacunek dla Roberta, nie wiedziałem, że przeszbył w swoim życiu tak poważny upadek i tym większy należy mu się szacunek, za odwagę, powrót do skoków i dobre osiągi, chociażby w lotach po takim traumatycznym wydarzeniu.
DomsoN... Jan Mazoch też warty uwagi
Karol21... Ale Kranjec się poobijał ! (*)
Pawe? I... Mogles wspomniec o dwoch upadkach Morgiego, ktory po nich zaczal sie po prostu bac skokow i zakonczyl kariere. Wielki, mlody skoczek.
?ó?wik... Myśle ze o Lukasie można zrobić dłuższy felieton a nawet odcinek. Przed wypadkiem nie był to czołowy zawodnik w PŚ ale w COC nawet se radził. Przez jeden problem z butem jego życie zmieniło sie o 180 stopni. Na jego instagramie:skiiflyer można obserwować jak codziennie walczy o to żeby moc chodzić normalnie. To co ten chłopak przeżył to musi być dla niego naprawdę przykre wydarzenie. Myśle ze o tym skoczku tak jak o Zdzisławie Hryniewieckim można zrobić tak jak mówiłem dłuższy felieton albo nawet odcinek. Gdyż mimo ze wyników najlepszych nie miał to jako hart ducha i zaangażowanie w zabiegach zasłużył żeby więcej ludzi wiedziało o nim i o jego tragedii. Myśle ze to docenisz i przeczytasz. Pozdrawiam!!! ?
Exbitz... Historia Zdzisława Hryniewieckiego to prawdziwa tragedia, chyba najbardziej opłakany w skutkach upadek (oczywiście poza tymi, które niestety skończyły się śmiercią) w tej dyscyplinie. Świetny materiał, ściągnąłem niezbędnik kibica i niedługo rzucę na niego okiem. Dobra robota!
arek880... A dlaczego brakuje Jana Mazocha?
Micha? ... super odcinek :)
hellomy... Boli od samego patrzenia... Wiem jak to jest po kontuzji, jak ciężko jest się po tym podnieść. Wiadomo, że są urazy, po których nie da się powrócić do sportu, bo np. jest się sparaliżowanym. Ale nawet po tych mniej tragicznych w skutkach ciężko jest powrócić do uprawiania danej dyscypliny, następuje blokada psychiczna, której nie da się wyzbyć w żaden sposób. Trenuję jeździectwo od kilku ładnych lat. Trzy lata temu podczas skoku przez przeszkodę - chciałam pobić swój (i mojego konia) rekord. Niestety straciłam równowagę i upadłam na drąg, przez co załamałam obojczyk, zerwałam więzadła krzyżowe i poscierałam sobie twarz i ręce. Do jazdy udało mi się powrócić po roku, kolejny rok zajęło mi odbudowywanie umiejętności i walka ze strachem. Teraz jest już dobrze ale zawsze, gdy widzę przeszkodę, przed oczami zapala mi się czerwona lampka...
To co przeżyli ci skoczkowie to na pewno trauma, więc mam do nich ogromny, ogromny szacunek. Podziwiam każdego skoczka bo to, co dla nich wydaje się pospolite, dla nas jest niewyobrażalnie.
Peter P... Could anyone translate it in english please? What is the issue of the first crash?
Marcin ... Oglądam skoki od wielu lat i w telewizji ani razu nie słyszałem o Zdzisławie Hryniewieckim. Dlaczego został zapomniany?
Speedwa... żużel, skoki, rajdy, formuła 1 to są sporty dla ludzi z jajami a nie jakaś biedna nożna