Oni wygrali wszystko... Wielki szlem skoków narciarskich


Zapraszam na moją grupę na fejsie. Wracam po przerwie, z odcinkiem o zawodnikach, którzy w skokach narciarskich osiagneli wszystko... Muzyka: Bensound Little Ideawygrali wszystko... Wielki szlem skoków narciarskich

Najlepsze komentarze:

Filip B... Bardzo fajnie że już są odcinki i kiedy następny
Mateusz... Dopóki Prevc skacze to nie ma szans na wygranie lotów
Super odcinek! :)
kajtu? ... Kamil Stoch
larwa85... Ja nie mam wątpliwości: jak ktoś nie ma MŚ w lotach, to nie ma wielkiego szlema. Poza Nykkanenem cała reszta ma tak samo wielkiego szlema jak Schlierenzauer, Ammann i Funaki. MŚ w Lotach jest więcej warte niż TCS, dlatego Ammanna stawiam wyżej niż Stocha, Bredesena, Morgensterna, czy Weissfloga. Pomijając kontrowersje złota w Sapporo.
BulweR... nie szlem tylko szedlem... XD
Barlog... Tak w ogóle to gdy Kamil Stoch wygrał TCS to komentator Eurosportu powiedział że Kamil dolącza do grona zadowników mających 4 z 5 części Wielkiego Szlema takich jak Janne Ahonen czy Gregor Schlierenzauer, ale jednak jak ktoś nie ma medalu olimpijskiego a ma MŚwL to już nie jest uważany za zdobywcę WS a jak na odwrót to jest. Nie powinno tak być albo każdy kto ma 4 części Wielkiego Szlema zdobył go albo Matti Nykänän jest jedynym skoczkiem który tego dokonał amen.
Marcjan... A może byś zrobił odcinek o outsiderach którzy wygrali konkurs w skokach a zazwycaj byli w drugiej czy trzeciej dziesiątce?
Bart?om... zrób film o ewolucji stylu lotu w skokach
Sarim T... ej czy w mistrzostwach sw w skokach i lotach sa kladyfikacje generalne czy wygrywajac konkurs jeden juz jestes mistrzem swiata?
mac1501... Jeżeli w przyszłym roku Gregor Schlierenzauer zdobędzie indywidualne złoto olimpijskie to on też dołączy do elity. Nie dość, że do grona sześciu skoczków, którzy wygrali "Szlema" (on będzie szósty) to jeszcze dołączy do dwójki, a nawet do trójki (jeżeli w przyszłym roku tytuł MŚwL zdobędzie Kamil Stoch) skoczków, którzy mają wszystkie zdobyte trofea w skokach narciarskich, a on z automatu stanie się najlepszym skoczkiem wszech czasów, a to nie będzie jeszcze jego koniec - będzie miał dopiero 28 lat. Na razie najlepszy jest Nykaenen ale on swój dar jaki dostał, przepił w hektolitrach wódki, więc mam nadzieję, że Schlieri zdobędzie złoto w Korei i przeskoczy Fina - on na to zasłużył jak nikt. I tu nie chodzi o statystyki, a co za tym idzie rekordy ale proporcja osiągnięć sportowych do osobowości (przede wszystkim jako wzór do naśladowania) jest tu ważna, a Gregor bije Mattiego na głowę.
Kaspi C... Jumper TV kiedy następny odcinek.
I mam propozycję następny odcinek niech będzie 3 odcinkiem legend skoków.
Pape?... Zapraszam na mój kanał!! W którym będą sie pojawiać Let's playe z różnych gier w tym o skokach narciarskich
Maciek ... Do tego wielkiego szlema trzeba będzie też doliczyć zwycięstwo w Raw Air. Nie chcę nic zapeszać, ale w obecnej dyspozycji Kamil ma szansę być tym numerem 1.
Uther... Tylko, że Weissflog wygrał TCS 4 razy, a nie 2 ;)
Tek Wov... jak można porównywać zdobycie złota na MŚ bądź IO w drużynie z indywidualnym...
Cypriks... a jak wygra jeszcze raw air to zostanie najlepszym
Slawek1... dla mnie taki złoty medal nie powinien sie liczyc, tylko ogolnie podium na io. przeciez to są 2 konkursy na 4 lata!! taki tcs czy pś sa co roku. w takim wypadku szliri i małysz byli by w tym pseudo rankingu :) ( moglem kogos pominąc z io, nie znam dokladnie historii skokow)
Patryk ... Kto ogląda po srebrze Stocha w MŚwL w Obersdorfie?
_Stalke... Zrób jeszcze nowszy filmiki na ten temat proszę
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCNeT4zExqTnDsk4UcQJ5FFw


Piotr Majchrzak - JumperTV ciekawostki

Piotr Majchrzak - JumperTV ciekawostki

Historia kanału Piotr Majchrzak - JumperTV zaczyna się w dniu 2014-09-07 00:03:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 51 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7925955 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22997 użytkowników.