Dziennik treningowy Góra Dół marzec 2017 JEEEEEE!SKLEP BioIndygo RABAT 5% dla was KOD: adrian5 Tutaj kupisz sprzęt z filmu (stojak Half rack Dav ski) Dziennik treningowy z marca 2017 z lekkim opóźnieniem trafia na kanał! Małe podsumowanie kolejnych 4 tygodni. Treningi góra dół idą całkiem nieźle. Progresja widocznie lepiej idzie w ćwiczeniach takich jak martwy ciąg i przysiad ze sztangą. Niemniej podciąganie i wyciskanie żołnierskie są na zadowalającym poziomie. Bardzo dziękuję za pomoc firmie Brat, która wspomaga mnie swoimi ziołami, naturalnymi produktami spożywczymi oraz naturalnymi suplementami diety. Dziennik treningowy Góra Dół marzec JEEEEEE!

Najlepsze komentarze:

Kacper ...strasznie słabo wyglądasz jak an tyle czasu ile ćwiczysz.Powinienes przytyc boś chudzinka straszna i nie bój sie duzych cięzarów bo strasznie cipczysz
Piotr R...Cały czas popełniasz ten sam błąd w martwym ciągu, na starcie całe ciało leci ci do przodu przez co tracisz energie, nie widać dobrze z tego ujęcia ale zdaje się że sztanga przed podniesieniem jest zbyt blisko pięt, powinna być idealnie nad środkiem stóp - może dlatego.
Micha? ...Dilołdy, Barholdingi ... kombinujesz jak koń pod góre... Lepsze efekty miałbys na najprostszym planie w metodzie Bodybuldingu...
tom...ciekaw jestem czy ty tylko reklamujesz te suple ktore nie schodza czy faktycznie je spozywasz hehe...
okrutny...heeej, wykupiłeś możee zezwolenie na łowienie ? chętnie bym zobaczył odcinek wędkowania tak po latach :))
Marcin_...nie uważasz że wszystko za często zmieniasz ?
Roland ...Patrzcie i uczcie się, Adrian wielki jeszcze nie jest, a widać, że daje z siebie wszystko i więcej. Miny jakie tworzysz mówią wszystko! Siła!
Le Dest...Ile lat on ćwiczy ile czasu można podnosić 100 kg w siadzie / martwym, skupia się na pierdolach jakiś i 0 progresu
Shieru ...Dzienniki sztos, lubię to oglądać, POZDRO
Gszejni...bez sensu bawisz się jakimiś zabawkowymi ciężarami, trzeba napierdalać, a nie stać w miejscu, bez hejtu pozdro
Hispanu...Adi co do podciagania to warto jesli robic negatywy na kazdym treningu?Czy tylko od czasu do czasu jako dodatkowy bodziec po podciaganiu?I jaki % 1RM zalozyc na te negatywy i ile serii powtorzen negatywnych robic z punktu budowania sily?
Damzwo...Prawie pełnych pociągnięć? O chuj Ci chodzi? Jak one pełne są :)
Pawe? N...Adrianie, gdzie kupiles podkladki do martwego?
Looky19...Nie planowałeś zmiany rękawic roboczych na treningowe pełne? Ja ostatnio zakupiłem w Decathlonie rękawice pełne RĘKAWICZKI FITNESS 900 DOMYOS. Dość fajne i leżą dobrze. Wiadomo są droższe z Reeboka czy UA z dodatkowymi paskami do usztywnienia nadgarstka.
MatNik...O nie, znowu nagana za przysiady przed lustrem!
Kamilul...Adrian co to było w 5:58? Ściskaj sztangę mocno to będziesz miał więcej siły. Z tego co pamiętam to było o tym w jednej z książek, które recenzowałeś.
Kamilul...Przynajmniej przy martwym ci twoje długie ręce pomagają.
Vamos t...jesli chcesz cwiczyc na kolkach ogatnij chwyt bo
1 pomoze ci to cwiczyc na nich
2poprawisz sobie przedramiona
Mateusz...Adrian nie masz problemów po słodzikach? nie odbija Ci się?
Smuga89...Adrian to trzymanie sztangi z większym ciężarem, można porównać to pozycji trzymanek w kalistenice?
Film osadzony źródło: