Road Vlog ciekawostki

Road Vlog ciekawostki

Historia kanału Road Vlog zaczyna się w dniu 2011-08-24 22:13:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 449 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12772196 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 40006 użytkowników.

Alarm bombowy na promie RoadVlog2017dla Damiana odcinek 48


Dzisiaj historia mojej pierwszej trasy do Norwegii, moje pierwsze wrażenia i przygody po drodze jak alarm bombowy. Zapraszam serdecznie Pamiętajcie aby udostępniać zbiórkę i nie wyłączać reklam na filmie. Poniżej link do zbiórki na leczenie Damiana: Komentując i oceniając film wspierasz moją pracę, jeśli podobają Ci się moje materiały, możesz podać dalej :) Pozdrowienia w zapowiedzi odcinków w formie wideo wysyłamy na email: ewentualnie link do wideo znajdującego się na google drive również na email. Pod tym linkiem znajdziesz zdjęcia z trasy i nie tylko, którymi się z wami dzielę w trochę lepszej jakości niż na FB: Moje Social media: Facebook: Instagram: www.instagram.com/damisrt/ snapchat: @damisrt Jeśli te media nie wystarczają, bo na przykład chcesz wysłać mi pocztówkę, to tu masz adres: Damian Janiak al. T. Kościuszki 80/82 III p . (lok. 301) 90 437 Łódź Mój ekwipunek: Główna kamera: Mikrofon kierunkowy: Kamera pomocnicza: Statywy główny: Statyw duży: Statyw mały: Komputer: Telefon: Program do montażu: Muzyka: Intro: Biblioteka youtube (uzupełnię tytuł jak będę miał chwilę) Dj Quads Alarm bombowy promie RoadVlog2017dla Damiana odcinek

Najlepsze komentarze:

Ed Plev...Płynąłem kiedyś tak samo przez Kettegat. Po rozładunku tulei cylindrowych (jakie produkował zakład w Krotoszynie) dla Volva w Goeteborgu, popłynąłem do Frederikshavn by pod Alborgiem załadować fete (ser w beczkach) by zawieść ją do Teheranu.
Niestety, nie stać mnie było na kamere by filmować moje podróże. Kamera "Sony" np. była wówczas w cenie połowy ceny Fiata 125p. się nie kalkulowało.
Miałem "Zorkę" zakupioną (za szmugel) w Moskwie która czasami szczeliłem fotę:
https://images81.fotosik.pl/602/0d126fec9793382d.jpg

Ciepłych zbliżeń Ci Damian życzę - byle z umiarem!
Artur K...Kiedy jakiś odcinek z wyjazdu do Rumunii
Michalc...A propos Norwegii. Kojarzysz kanał pewnego Norwega - Apetora? Mega pozytywny koleś, obczaj sobie :D

https://www.youtube.com/user/apetor
KryMac...Wreszcie spoko odcinek bez tematu o emigrantach,widoczki super,promy,wszystko ekstra:) Zobaczcie głupi żart jednego idioty ilu ludziom potrafi popsuć plany lub zaszkodzić..
blackse...na promie są chyba darmowe prysznice...!?
Kamil P...Damian, Norwegowie do tesli i elektryków mieli swego czasu dopłaty do zakupu, dlatego tak dużo ich jeździ (z tego co kojarzę 50 tys koron)
maciej ...witam, podaj jakies namiary na muze z poczatku 1:35 jaka to kapela albo link do tego kawałka ;) pozdrawiam
daker...polaczki cebulaczki biedaczki nadal mają bul dupki?
Alli Al...Oj damian...coraz niższych lotów te filmy.... Chyba zapomniałęś o swoich pierwszych materiałach, jakie faktycznie przyciągały uwagę.. :( Szkdoa
krissmo...Gdzie są vlogi? Gdzie są vlogi, ja się pytam? :D :D :D
Cristop...Ale z Ciebie pozytywny świr :D
KRZYSZT...super vlog
Piotr T...Nie ma już kurwa kas chorych bodajże od kilkunastu lat !!!
PapuneK...Ps. Kiedy następny poradnik? :)
Bartosz...Damian załóż patronajta
PapuneK...Pytanko: czy DamiaN był / byłeś na Ukrainie?
BezGwia...Damian siwiejesz przez tą robotę :P
robert ...szwecja kiszony sledz haha pozdrowienia z new york
Jakub...Cześć Damian, czy mógł byś powiedzieć coś na temat busów głównie chodzi mi o komfort jazdy. Jak na międzynarodówce to wygląda czy bus nowy który jeździ głównie autostradami jest komfortowy, jeżdżę na codzie busami ale nie są one najnowsze i zastanawia mnie to czy są już tak dojechane czy po prostu busy są mało komfortowe.
?ukasz...dlaczego nie masz zębów ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJwVr4RqXFjmUwytRxLCrog