Road Vlog ciekawostki

Road Vlog ciekawostki

Historia kanału Road Vlog zaczyna się w dniu 2011-08-24 22:13:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 449 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12729005 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 39929 użytkowników.

Pobiegane, to na wywód pora RoadVlog2017 dla Damiana odcinek 55bHistoria mojej trasy do Hiszpanii gdyż wcześniej wemy totalnie brak, trochę o oszustach i ludzkiej znieczulicy. Pamiętajcie aby udostępniać zbiórkę i nie wyłączać reklam na filmie. Poniżej link do zbiórki na leczenie Damiana: Fanpejdżo de secundo Damiano z eSeLo xD: Komentując i oceniając film wspierasz moją pracę, jeśli podobają Ci się moje materiały, możesz podać dalej :) Pozdrowienia w zapowiedzi odcinków w formie wideo wysyłamy na email: ewentualnie link do wideo znajdującego się na google drive również na email. Pod tym linkiem znajdziesz zdjęcia z trasy i nie tylko, którymi się z wami dzielę w trochę lepszej jakości niż na FB: Moje Social media: Facebook: Instagram: www.instagram.com/damisrt/ snapchat: @damisrt Jeśli te media nie wystarczają, bo na przykład chcesz wysłać mi pocztówkę, to tu masz adres: Damian Janiak al. T. Kościuszki 80/82 III p . (lok. 301) 90 437 Łódź Mój ekwipunek: Główna kamera: Mikrofon kierunkowy: Kamera pomocnicza: Statywy główny: Statyw duży: Statyw mały: Komputer: Telefon: Program do montażu: Muzyka: Intro: John Deley and the 41 Players Thud Jeff Kaale instagram: www.instagram.com/jeffkaale/Pobiegane, wywód RoadVlog2017 Damiana odcinek

Najlepsze komentarze:

?ukasz ...kolego! nie oglądałem Cię od marca. Zmieniłeś się trochę (nie tylko zęby).
Jest Git! Bardzo dobrze, że biegasz!!! Bez ruchu nie zawiążesz butów.
Nomen D...Damian, dwie sprawy. Przede wszystkim akcja dla Damiana - świetna. Fajnie, że robisz coś dla innych. A druga sprawa, nie wiem jak długo odczekałeś po burzy, ale "uczulę" Ciebie lub kogoś innego. Piorun z kowadła może wystrzelić nawet godzinę po burzy. Warto uważać, szczególnie jak idziesz biegać. Określenie, jak grom z jasnego nieba, nie wzięło się znikąd. Dawno nie wchodziłam na Twój kanał, ale poziom zachowany. Odcinek przyjemny w odbiorze. Miejscami nawet można się pośmiać razem z Tobą ;)
Ed Plev...Że się odezwę w kwestii formalnej. Obejrzałem (chyba większość produkcji Damiana?) i się mi to widzi ponieważ dzięki tej produkcji mogę porównać ile się Pomroczna - z Europką zmieniła od czasu (30 lat, przeniosłem się za kałużę - bo z budową socjalizmu mi nie wyszło - by budować kapitalizm) gdy opuściłem oj! Czyznę - skansen, pod wszechmocną opieką Wielkiego Brata. Oj, czyznę miałem okazję poznać przez 5 lat ujeżdżając w PKS Jelcza z "teściową" (przyczepa dycha) rozwożąc "prochy" (proszki do prania) z "Poleny" po najdalszych rubieżach Rzczpospolitej, a Europkę + Biliski Wschód - przez lat 9 - drąc Volva, Fiaty i Mercedesa - najlepszy! W PEKAES. Zmiany zaiste są na miarę Kazika Odnowiciela.

Dzięki Damian za upgrade moich wiadomości w tematach jak i swojej górnej "szuflady". Wyglądasz o wiele bardziej sympatycznie.

Uśpiechów życzę. Pozdro!

https://images84.fotosik.pl/742/84d8b5e82475c910.jpg
AgroGie...Udostępniłem :D
Fijalko...Co oznacza oznakowanie poziome w 7:01? Wytłumaczy ktoś?
piotrek...zrob cos z zębami abys byl w poprzedniej konfiguracji, bo teraz to jakby nie Ty
Majtoch...sram na twoje zeby
Wojtek ...Ale masz zajebiste zeby wooow
i-wydar...Ludzie przestali pewno wspierać bo nie dawałeś odcinków i pewno mają o to pretensje.
Pol Pol...Znowu szyba u....brudzona.
Igor O?...Oglądasz Damian kanał BNT który ma tyle samo subów co Ty i równie fajny montaż??
Bartlom...Damian ja w szoku cały czas z tymi 2 i 3kami:-) nie mogę się przyzwyczaić jakby ktoś Twój kanał przejął ???? no,ale teraz to już się od dziewuszek nie odpedzisz hi hi
Van Klo...Damianku te zęby masz na stałe czy na noc wyjmujesz do szklanki z wodą ??
Pawel S...Gdzie ten link do tego twojego kumpla co jezdzi.
Rafa? B...To zbieramy dla Damiana czy dla auto dla rodziców
Rafa? B...To po zmianie zębów się trenuje.
Anna K...udostępnione
Max Sto...Cześć. Jak zacznę znowu jeździć, to coś tam wpłacę. Nie mam fejsa ani żadnego innego gówna, więc nie udostępniam.
Slawcio...dlaczego do Hiszpanii mogłeś wjechać dopiero po pónocy???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJwVr4RqXFjmUwytRxLCrog