Kierowniku, poratuj dwa złote na szczytny cel! Złombol 2017 Road Vlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yxOXM7Q2nVUNajlepsze komentarze:

Marcin ... No to do zobaczenia na starcie :)
Eric Fo... -aleś się spasł
-to tylko krzywy kręgosłup

xD
Jaceq75... Damian, nie wiem czy to jest wykonalne bo jestem noga w tym temacie ale czy nie da się zrobić linka w opisie filmu np. że klikam i w celu zrobienia przelewu wybieram tylko bank z którego zrobić przelew, potem się tylko loguje wszelkie dane są już wypełnione odnośnie celu itp. a ja tylko wybieram kwotę? Myślę że to pewnie by sporo ludziom ułatwiło wsparcie akcji...
P S Y L... Kiedy ten film był nagrany? Coś mi się nie dodaje czasowo.
MrMatad... chlopczyk czy dziewczynka
krissmo... Super inicjatywa i niezapomniana przygoda :) Osobiście uważam, że sceneria trochę nie trafiona. Lepiej by było gdybyście siedzieli na dachu, albo na pace tego poloneza oddawało by to wtedy klimat :)
lukas93... Będę 2 września w kato! :D
Iwona J... Czy gruby czy chudy fajnie że znajduje jeszcze czas na pomaganie .✊
Maxim D... A mnie zawsze interesowało(i interesuje nadal) to co Damian mówił(mówi), nigdy nie przygladalem sie i nadal tego nie robie, na to jak on wyglada, bo nie o to w tym wszystkim chodzi.
Damian jesteś zajebisty i dobrą robotę tymi filmikami robisz.
Dziękuję
Mati S... To jest jego prywatna sprawa jak wygląda i nic wam do tego. Lepiej idzcie do lustra podziwiać swoje krzywe ryje
Tomek K... Dieta,dieta....a po drodze sa Lidle i inne przybytki rozkoszy!np....u Szafy jego wielkosc mi wogole nie przeszkadza,ba nawet sie z tym nie kryje ze nie lubi sportu.....a ty damianie wiecznie masz diete i biekasz kilometry jak forest gump...i co..w nastepnym odcinku wierdalasz bulke z Lidla...generalnie nic nie mam do twojej budowy ale poprostu nie gadaj glupot o tych dietach itp...przecierz kazdy wie,jak bardzo ten tryb pracy nie sprzyja fajnej sylwetce...i jest ciezko utrzymac forme!
Max Kol... będziecie jechać przez Legnice?
RAFALSK... w ciazy jesteś xD
Bartlom... Zamiast posłuchać ze zrozumieniem poczuć Waszą zajawke co do pomagania i podróży to się skupili na brzuchu. ... Pod dużym kamieniem duży wąż siedzi :-))))))) Pozdro Damian no i Adaś:-) no to pyyyyyyyyk:-)
Kuba Li... Na 9 komentarzy:
-1 jest pierwszy
-1 okresla dajacych lapki w dol
-8 mowi ze Damian jest gruby

Nie oceniam ale to chyba jego sprawa. Sami ocencie. Pozdro Damian
Da Ke... Eunuchy minusuja :)
Chicken... Ale grubasek !;d
x Alex... Jaki brzuch :O Bieganie nic Ci nie da jak nie będziesz trzymał miski, chłopie bierz się za siebie, bo później będzie tylko gorzej.
Marcel ... ale bęben wywaliło kiedyś chudy jak patyk byłeś