Być patriotą! RoadVlog2017dla Damiana odcinek 60 Road Vlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Q1UGf3D40YwNajlepsze komentarze:

piwosz1... Szacun za wykład o historii :)
1970apo... Aleź się rozgadał?????
1970apo... W tych wszystkich krajach to legaty pie.... siesty i fiesty
Mati 88... xd
smieszny xd dokladnie tak jest w zyciu
?ukasz ... Ja jestem patriotą, kupując paliwo, alkohol daje im tyle podatku, że np. autobusy za free powinny być albo przynajmniej 80 % tańsze, okradają ludzi z podatku dochodowego, za cokolwiek nie zapłacisz masz podatek. Kupując, pracując już jest się patriotom, co nie wyklucza, że należy szanować ludzi, którzy walczyli za ten kraj.
?ukasz ... W wolnym kraju zyjemy? marzenia scietej glowy
Fürst ... Praca na zachodzie, ciuchy z chin, samochod niemiecki, paliwo z arabii, zakupy redbull lub monster energy z lidla. Wow wielki patriota z ciebie.
Joanna ... zastanawiam sie jak oplaca sie wozenie takich drobnych przesylek na takie odleglosci chyba ze to sa dragi
W. Ostr... Niby mocno przegadany, ale tak naprawdę jeden z lepszych odcinków w ostatnim czasie. :)
Arek Wa... Jako że wycofałem suba i nie oglądałem tego badziewia to nie jestem w temacie. Ale co coś mnie natchnęło do oglądnięcia,i co moje uszy widzą celebryta ma zęby ,i w dodatku pogadanki o powstaniu . Ale patriota z ciebie ,dalej kochasz uchodźców ,kiedyś pokażą ci swoją miłość
edmunek... Prawa autorskie. Albo nic nie wiesz o tym prawie, albo nie wiem o co chodzi że tak nadmieniłeś.
Fragment który opublikowałeś, już wyłacza Cię automatycznie z zarabiania na reklamach w google, gdyż fragment ten "należy" do kogoś innego. I nie ma tutaj różnicy czy leci przez 2 sekundy czy przez pół godziny kiedy Ty kręcisz/opowiadasz o czymś zupełnie innym/niezwiązanym z piosenką. Co do praw autorskich, to nie masz prawa upubliczniać utworu, lub jego fragmentu bez podania autora lub podając nieprawdziwego autora "utworu" gdzie utwór może być dziełem który ma prawa autorskie.
Więc - osobna sprawa co to są prawa autorskie, osobne prawa licencji, osobne prawa YouTube'a do "zarabiania" na reklamach i osoba sprawa to czym "utwór" jest. To że w tle Twojego youtubeowego filmu znalazło się to nieszczęsne coś (bo inaczej nie nazwę tej piosnki) to jeszcze nie oznacza, że łamiesz prawa autorskie.
Przy okazji - polecam poczytać co i jak z prawami autorskimi. Ja mając 18 lat nic na ten temat nie wiedziałem (pomijając piractwo). 3 lata spłacałem przegrane 20tyś złotych jak po sprawie karnej oberwałem jeszcze w sądzie cywilnym. Nie polecam nie znać się na takim prawie jak prawo autorskie, nawet jeśli wydaje Ci się, że nic złego nie robisz i że prawa nie łamiesz. Ja też całe życie myślałem, że jestem ok, w porządku i jestem "praworządnym obywatelem". A oberwałem w sądzie, bo prawa nie znałem (co nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania czyż nie?)
RAFFO R... Spoko filmiki chociaż nie wszyskie mnie porywaja ale fajnie sie ciebie słucha,a mam pytanko o link do filmików twojego kolegi z firmy.Pozdrawiam i szerokości.
sZIDU U... ale Pan głupoty pierdoli usuwam suba elo
brak na... Bardzo pozytywnie. Pozdrawiam i oby dalej tak Damian!

Pozdrowienia.
ave gkm... czesc i chwala BOHATEROM
Win Fit... 22:20 Damian ale to jest infiniti a nie nissan :)
Igor O?... Hehe dopiero jak jadłeś tą śliwkę i mówiłeś razem kapnąłem się że nagrywałeś głos i widoczki osobno:).
nero bo... Damian, ile już w sumie kilometrów przejechałeś na busach? pozdro :-)
Adam... Ty człowieku możesz jedynie wypowiadać się o swoich zakupach w Lidlu, patriotyzm i jego pochodne lepiej zostaw komuś kto jest patriotą i ma o nim jakieś pojęcie, bo nóż się otwiera.
jaro ja... Dzisiaj łapka w górę nie tylko za vlog, ale też za monolog. Chociaż reprezentuję pokolenie pamiętające kryzys kubański, powiedziałbym dokładnie to samo, odnośnie poparcia dla rządu również mimo, że nie jestem emocjonalnie związany z partią, która go tworzy. Polska to mój kraj od pokoleń i wspieram młodych patriotów na portalach. Cieszę się, że kiedyś przypadkowo trafiłem ten kanał. Pozdrawiam.
Road Vlog ciekawostki

Road Vlog ciekawostki

Historia kanału Road Vlog zaczyna się w dniu 2011-08-24 22:13:58.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 533 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14242874 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 42100 użytkowników.