Kolejny NERF Doomfista! Overwatch - Blinku


Dzisiaj rozmawiamy sobie o dosyć potężnych nerfie Doomfista! ▼▼▼ → Facebook: → Twitch: → Subskrybuj: Jeżeli chcesz pogadać/pograć, to wpadaj na Discorda! :) → Discord Kappowników: Gry najtaniej kupisz na G2A, a z kodem \"BLINKU\" otrzymasz zwrot w
Najlepsze komentarze do filmu "Kolejny NERF Doomfista! Overwatch":

Miszczul BMVs: Ej O co chodzi z tą nową umiejętnością d.vy?
MI?owaty: I to lubię
Bartosz Francuz: Ja nie mam szczęścia do rankedów bo ciągle trawiam na trolli którzy grają doomfistem a nim nie umią grać
• Pixel •: Moi koledzy z ekipy z którą często gram mówią że doomfist jest zbyt słaby
Trioz: szarża reinharda do dzisiaj jest broken może zabić 5 osób
Czajnik: Moim zdaniem. On ciągle będzie OP. Dlaczego? Możliwość one-fistowania przeciwników co 4 sekundy jest op. Wystarczy tylko przytrzymania ppm i ściany. Każdy silver potrafił(tak zgaduje) zdobyć potga a może nawet team killa. Przez ciągle doskakiwanie do przeciwników. Reszta jego umiejętności, to dodatek. Z wieprzem jest dużo lepiej. Nawet kiedyś. bo mimo tego, że mógł one-shotowac, to wymagalo większego skilla. Moim zdaniem, doomfist powienien mieć cooldown szarży min. 6. Pozdrawiam!
Imao: Ja tam Mainuje Zarie xd
Myszakysz Myszakysz: Tak! W końcu. Teraz czekam na nerf genjiego i hanza.
kacper xlolz: Wreszcie Nerf tego cwela. Czuje sie spelniony
Zeta Zetor: Kto da mi suba temu dam z 5 multi kont

Napiszcie GOTOWE
Dead meme: Nagrasz film o nowej umiejętności d.vy?
Skaczi: spadajta koledzy
J?drzej Hu?czak: Oby tylko go nie zniszczyli, ponieważ Blizzard zbyt łatwo daje się ponieść negatywnym komentarzom społeczności. Jest za mocny, ale oprócz hitbox'ów niczego więcej bym nie zmieniał. Postać ciężka w graniu, powinna być silna, żeby w dobrych rękach być na prawdę mocną, ot taki bonus za skilla.
_ Forniks _: To nie jest nerf tylko naprawa buga.
Palcówiszcze 69: Wreszcie nie bedzie only rocket punch doomfistow???
mediman 925: BARDZO DOBRY I POTEZEBNY NERF
CZASEM MOŻNA BYŁO DOŚWIADCZYĆ JAK DOOMFIST ZABIJAŁ CIĘ PRZEZ ŚCIANĘ?
Krzys ?uczak: pięściarz to ?
EMWU: Jeśli chodzi o samą naprawę hitboxa to faktycznie jest ona zasłużona... ale czemu brak rekompensaty ? Nie rozumiem logiki Blizzarda. Już wcześniej granie nim było problematyczne a teraz... Smuga i Genji zrobią z niego mielonkę. Zmiana zasłużona ale potrzebuje on pilnie czegoś w zamian bo stanie się niegrywalny. Widziałem wiele płaczu na tą postać, najciekawsze w tym wszystkim jest to, że w 90% narzekali ludzie którzy wcale nim nie grali lub siedzieli w okolicach 2k SR. Liczę na to, że na tej zmianie się nie skończy bo szkoda byłoby tej postaci.
predator 3000: a więc to dlatego zabiłem 2 osoby
Filip Krajanowski: Moim zdaniem do Pięść Zagłady jest bardzo ciężko ogarnąć ale jak ktoś go ogarnie to aż strach się bać!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=t9isc8TI06U