Polscy Kierowcy #63 Polscy Kierowcy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZTNpQgwLxsENajlepsze komentarze:

Krzyszt... Każdemu baranowi z osobna powinno się zabierać prawko, rejestracja na kamerze jest, wysyłamy zawiadomienie o zablokowaniu dokumentu na pół roku bez pytania o przyczynę.. Jak to ich czegoś nie nauczy to dożywotnio..
falan a... 3.38 najgorszy typ kierowcy, pier... się 3 km/h a jak ktoś przednim wjedzie to przyspieszy, tylko po to by pokazać że ma pierwszeństwo.
Castiel... Już nie chodzi o ten konkretny filmik, ale wytłumaczcie mi...czemu w tej Polsce zajebanej w każdym mieście non stop stawiają światła? Czy zwykłe rondo to taka droga inwestycja? Po tej zjebanej Anglii gdzie samochodów jest więcej (32 mln w minionym roku) jeździ się jakoś normalniej (pomijam godziny szczytu albo nie daj Boże wypadek śmiertelny na autostradzie). Normalniej czyli sprawniej. Wszędzie ronda. Światła w miastach są praktycznie tylko w samym centrum gdzie zwykle chodzi dużo ludzi. W Rzeszowie skąd pochodzę światła są k@@@@ wszędzie. To jest chore.
Roofi... 4:40 ta Pani chyba nie powinna jeździć autem w zimę xD
Pawe? F... 3:45 Jeśli kierowca włączył kierunkowskaz (na podstawie dźwięku) zjazd wcześniej to nie dziwię się, że złoty pojechał...
Fobos61... Za każdy filmik z udziałem zwierząt daję łapkę w dół.
Vectri ... Mógł kur.... jeszcze ją dokończyć Cholerne zwierze Przyjebane jak paczka gwoździ
Pan Cyg... same kurwa powtórki
?ukasz ... 2:04-2:18 wina tego z lewej ?
marekem... 0:42 test łosia na zającu. Moim zdaniem taki sposób omijania zwierza jest najgorszy z możliwych , można zabić siebie i przy okazji innych.
Jakub B... 3:45 wcale się nie dziwię, że kierujący złotym (?) samochodem ruszył. Wleczesz się tak, że tylko utrudniasz ruch. Ale na szczęście dostałeś nauczkę. Gdybyś sprawniej się poruszał, to nikt by nie wymuszał i nie zaliczyłbyś dzwona.
JackB... 1:28 temu to chyba żona rodziła :D
Tomasz ... o i gliwice są xD
Polscy ... Dołącz do nas na Facebook'u !
https://www.facebook.com/PolscyKierowcy/
Podpowi... 2:24 ciekawe, czy dorwał tego busa
2:45 a temu idiocie bardzo dobrze, skoro się tak śpieszy w takich warunkach, chciał zajechać tamtemu drogę i go ukarać za jazdę lewym pasem, to sam się ukarał
4:50 ten na końcu też bez refleksu, no chyba, że wyłudzenie kasy
Marcin ... Przepraszam, ale co się stało z odcinkiem #64?
Yebiesu... Tymi karetkami to coraz więcej kretynów jeździ ... wiadomo, że ma zawsze pierwszeństwo ale by zwolnił jak jedzie na tak zatłoczonym skrzyżowaniu, bo nie widać takiego pojazdu w takim korku ...
Quaserr... 0:43 kierowca BMW z tego co widzę, może i nie ma co chwalić.. ale uważam że jesteś jednym z nielicznych którzy nie przyspieszają na widok zwierzaka biegnącego po ulicy i gratuluję Ci ominięcia go no i oczywiście całe szczęście że nic nikomu się nie stało :)
Micha? ... 3:46 jedzie pierw 5 km/h, gdy "skurwiel" rusza ten tez gwaltownie przyspiesza i mowi "co za skurwiel"
Mateusz... 4:38 jak to jechał facet to gratuluję umiejętności
Polscy Kierowcy ciekawostki

Polscy Kierowcy ciekawostki

Historia kanału Polscy Kierowcy zaczyna się w dniu 2016-01-18 18:41:38.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 328 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 26737135 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 50800 użytkowników.