Polscy Kierowcy #63


Polscy Kierowcy #63 ►Facebook► ►Subskrybuj► ►Wszystkie Odcinki► Kierowco tworzę tę serię Polscy Kierowcy. Chcę by była to seria edukacyjna, by każdy kierowca jak również Piesi zrozumieli, że na drodze trzeba być rozsądnym, skupionym i przede wszystkim ostrożnym ! Seria ma na celu przedstawienie scen: Zachowanie Kierowców na drodze, stłuczki, wypadki oraz kolizję wszystko co tu zobaczysz będzie działo się w Polsce, dzięki nagraniom przez wideorejestratory, telefony, kamery. Obejrzyj wcześniejszy film : Materiały, które wykorzystałem w kompilacji pochodzą z YouTube. Playlista Odcinek 63: Polscy Kierowcy

Najlepsze komentarze:

Tomasz ... o i gliwice są xD
JackB... 1:28 temu to chyba żona rodziła :D
Jakub B... 3:45 wcale się nie dziwię, że kierujący złotym (?) samochodem ruszył. Wleczesz się tak, że tylko utrudniasz ruch. Ale na szczęście dostałeś nauczkę. Gdybyś sprawniej się poruszał, to nikt by nie wymuszał i nie zaliczyłbyś dzwona.
marekem... 0:42 test łosia na zającu. Moim zdaniem taki sposób omijania zwierza jest najgorszy z możliwych , można zabić siebie i przy okazji innych.
?ukasz ... 2:04-2:18 wina tego z lewej ?
Pan Cyg... same kurwa powtórki
Vectri ... Mógł kur.... jeszcze ją dokończyć Cholerne zwierze Przyjebane jak paczka gwoździ
Fobos61... Za każdy filmik z udziałem zwierząt daję łapkę w dół.
Pawe? F... 3:45 Jeśli kierowca włączył kierunkowskaz (na podstawie dźwięku) zjazd wcześniej to nie dziwię się, że złoty pojechał...
Roofi... 4:40 ta Pani chyba nie powinna jeździć autem w zimę xD
Castiel... Już nie chodzi o ten konkretny filmik, ale wytłumaczcie mi...czemu w tej Polsce zajebanej w każdym mieście non stop stawiają światła? Czy zwykłe rondo to taka droga inwestycja? Po tej zjebanej Anglii gdzie samochodów jest więcej (32 mln w minionym roku) jeździ się jakoś normalniej (pomijam godziny szczytu albo nie daj Boże wypadek śmiertelny na autostradzie). Normalniej czyli sprawniej. Wszędzie ronda. Światła w miastach są praktycznie tylko w samym centrum gdzie zwykle chodzi dużo ludzi. W Rzeszowie skąd pochodzę światła są k@@@@ wszędzie. To jest chore.
falan a... 3.38 najgorszy typ kierowcy, pier... się 3 km/h a jak ktoś przednim wjedzie to przyspieszy, tylko po to by pokazać że ma pierwszeństwo.
Krzyszt... Każdemu baranowi z osobna powinno się zabierać prawko, rejestracja na kamerze jest, wysyłamy zawiadomienie o zablokowaniu dokumentu na pół roku bez pytania o przyczynę.. Jak to ich czegoś nie nauczy to dożywotnio..
Mateusz... 4:38 jak to jechał facet to gratuluję umiejętności
Micha? ... 3:46 jedzie pierw 5 km/h, gdy "skurwiel" rusza ten tez gwaltownie przyspiesza i mowi "co za skurwiel"
Quaserr... 0:43 kierowca BMW z tego co widzę, może i nie ma co chwalić.. ale uważam że jesteś jednym z nielicznych którzy nie przyspieszają na widok zwierzaka biegnącego po ulicy i gratuluję Ci ominięcia go no i oczywiście całe szczęście że nic nikomu się nie stało :)
Yebiesu... Tymi karetkami to coraz więcej kretynów jeździ ... wiadomo, że ma zawsze pierwszeństwo ale by zwolnił jak jedzie na tak zatłoczonym skrzyżowaniu, bo nie widać takiego pojazdu w takim korku ...
Marcin ... Przepraszam, ale co się stało z odcinkiem #64?
Podpowi... 2:24 ciekawe, czy dorwał tego busa
2:45 a temu idiocie bardzo dobrze, skoro się tak śpieszy w takich warunkach, chciał zajechać tamtemu drogę i go ukarać za jazdę lewym pasem, to sam się ukarał
4:50 ten na końcu też bez refleksu, no chyba, że wyłudzenie kasy
Polscy ... Dołącz do nas na Facebook'u !
https://www.facebook.com/PolscyKierowcy/
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPX5smy7RVy9FpMPTeYZctw


Polscy Kierowcy ciekawostki

Polscy Kierowcy ciekawostki

Historia kanału Polscy Kierowcy zaczyna się w dniu 2016-01-18 18:41:38.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 257 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 22455409 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 46333 użytkowników.