Polscy Kierowcy #63 - Polscy Kierowcy


Polscy Kierowcy #63 ►Facebook► ►Subskrybuj► ►Wszystkie Odcinki► Kierowco tworzę tę serię Polscy Kierowcy. Chcę by była to seria edukacyjna, by każdy kierowca jak również Piesi zrozumieli, że na drodze trzeba być rozsądnym, skupionym i przede wszystkim
Najlepsze komentarze do filmu "Polscy Kierowcy #63":

Tomasz K: o i gliwice są xD
JackB: 1:28 temu to chyba żona rodziła :D
Jakub B: 3:45 wcale się nie dziwię, że kierujący złotym (?) samochodem ruszył. Wleczesz się tak, że tylko utrudniasz ruch. Ale na szczęście dostałeś nauczkę. Gdybyś sprawniej się poruszał, to nikt by nie wymuszał i nie zaliczyłbyś dzwona.
marekem11: 0:42 test łosia na zającu. Moim zdaniem taki sposób omijania zwierza jest najgorszy z możliwych , można zabić siebie i przy okazji innych.
?ukasz P?gowski: 2:04-2:18 wina tego z lewej ?
Pan Cyga przejmuje interesy starych: same kurwa powtórki
Vectri Stoulm: Mógł kur.... jeszcze ją dokończyć Cholerne zwierze Przyjebane jak paczka gwoździ
Fobos615: Za każdy filmik z udziałem zwierząt daję łapkę w dół.
Pawe? F: 3:45 Jeśli kierowca włączył kierunkowskaz (na podstawie dźwięku) zjazd wcześniej to nie dziwię się, że złoty pojechał...
Roofi: 4:40 ta Pani chyba nie powinna jeździć autem w zimę xD
CastielMichael88: Już nie chodzi o ten konkretny filmik, ale wytłumaczcie mi...czemu w tej Polsce zajebanej w każdym mieście non stop stawiają światła? Czy zwykłe rondo to taka droga inwestycja? Po tej zjebanej Anglii gdzie samochodów jest więcej (32 mln w minionym roku) jeździ się jakoś normalniej (pomijam godziny szczytu albo nie daj Boże wypadek śmiertelny na autostradzie). Normalniej czyli sprawniej. Wszędzie ronda. Światła w miastach są praktycznie tylko w samym centrum gdzie zwykle chodzi dużo ludzi. W Rzeszowie skąd pochodzę światła są k@@@@ wszędzie. To jest chore.
falan andrzej: 3.38 najgorszy typ kierowcy, pier... się 3 km/h a jak ktoś przednim wjedzie to przyspieszy, tylko po to by pokazać że ma pierwszeństwo.
Krzysztof Szczech: Każdemu baranowi z osobna powinno się zabierać prawko, rejestracja na kamerze jest, wysyłamy zawiadomienie o zablokowaniu dokumentu na pół roku bez pytania o przyczynę.. Jak to ich czegoś nie nauczy to dożywotnio..
Mateusz Iwaniszczuk: 4:38 jak to jechał facet to gratuluję umiejętności
Micha? Be?ka: 3:46 jedzie pierw 5 km/h, gdy "skurwiel" rusza ten tez gwaltownie przyspiesza i mowi "co za skurwiel"
Quaserrent: 0:43 kierowca BMW z tego co widzę, może i nie ma co chwalić.. ale uważam że jesteś jednym z nielicznych którzy nie przyspieszają na widok zwierzaka biegnącego po ulicy i gratuluję Ci ominięcia go no i oczywiście całe szczęście że nic nikomu się nie stało :)
Yebiesuki Nabosaka: Tymi karetkami to coraz więcej kretynów jeździ ... wiadomo, że ma zawsze pierwszeństwo ale by zwolnił jak jedzie na tak zatłoczonym skrzyżowaniu, bo nie widać takiego pojazdu w takim korku ...
Marcin Ciok: Przepraszam, ale co się stało z odcinkiem #64?
Podpowiadacz: 2:24 ciekawe, czy dorwał tego busa
2:45 a temu idiocie bardzo dobrze, skoro się tak śpieszy w takich warunkach, chciał zajechać tamtemu drogę i go ukarać za jazdę lewym pasem, to sam się ukarał
4:50 ten na końcu też bez refleksu, no chyba, że wyłudzenie kasy
Polscy Kierowcy: Dołącz do nas na Facebook'u !
/PolscyKierowcy/
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZTNpQgwLxsE