Polscy Kierowcy #72 Polscy Kierowcy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UkP5TsVRQ84Najlepsze komentarze:

Polscy ... Dołącz do nas na Facebook'u !
https://www.facebook.com/PolscyKierowcy/
MatiKos... 4:30 <3 Zawsze teraz tak mowie gdy ktos mi cos na drodze zrobi, cos pieknego, bardzo pomaga rozladowac stres, polecam serdecznie :))
mlooooo... PO 6S587 cwel o smiec. Patologia. Te gowno powinno byc na lekach. Nie dosc ze nie potrafi jezdzic to jeszcze nad soba nie panuje frustrat. Polski smiec cebulak ma gowno zamiast fiuta to taka frustracja przez niego wychodzi
Daniel ... 4:33 - 4:37 co on mówił
Wyrwiku... Witamy w cebulandii, czy ci "kierowcy" mają oczy w dupie? Trudno mi znaleźć wytłumaczenie na niektóre przypadki.
masioko... Spostrzeżenie: osoby biorące udział w wypadkach mają w większości okropny gust muzyczny
Jacek... PO - jak pojeb..... Przed laty uwazałem poznan za fajne miasto :) Przykaldow zidiowacenia kierowcow z tego okregu jest duzo....
Black T... Czy maździarze mają coś w tych głowach poprzestawiane?
Norbert... Większość debilnych komentarzy sprowadza się do jednego: wciskający jest spoko , obojetnie czy właczył lub udawal , ze włacza kierunkowskaz to spoko gościu a niewpuszczający to zlamas i kawał chama , jak tak mógł .... Szlak mnie trafia jak to czytam :/  Facet nagrywający mógł patrzeć przed siebie lub gdziekolwiek i nie jest jego obowiązkiem domniemywać co zrobi pipa, która się wciska. To po jego (Pipy)  stronie jest zasrany obowiązek sprawdzić, czy zmieniając pas z JAKICHKOLWIEK powodów nie jest zagrozeniem dla kogos, a nie BO MU SIE NALEZY. a w tym przypadku co z tego, ze jak niektórzy "doświadczeni fachowcy" piszą , że na skrzyżowaniu można bo coś tam....? Pokażcie mi zapis kodeksu , który pozwala  wyprzedzać przed lub na przejściu dla pieszych?  W żadnym Europejskim kraju takich pozwoleń nie ma. A że trąbił idiotycznie długo? a inny klnął jak szewc? My oglądamy te filmy na spokojnie w domu, z nastawieniem "że się zaraz coś wydarzy" a nie w stresie jak uczestnicy tych zdarzeń.    Oby jak najmniej takich zdarzeń na drodze.
ThinBea... Uważam, że takie osobniki jak ten pajac z nagrania w 2:05 powinny z automatu tracić prawo jazdy, wraz z co najmniej dziesięcioletnim zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. To jest kurwa napaść. Skoro taki psychopata potrafi zajechać komuś drogę, wysiąść z samochodu i zaatakować człowieka, bo wydaje mu się, że ma rację, to można sobie wyobrazić jakie zagrożenie taki typ stanowi za kierownicą samochodu. Moim zdaniem za udowodnioną agresję drogową powinna być jeszcze cięższa kara od prowadzenia pod wpływem alkoholu.
themrca... Skąd się bierze taka nienawiść...?
Tadek R... Wydaję mi się, że typek na motorze powinien zjechać bardziej na lewo, tak żeby byc widocznym w lusterkach, a nie z tyły centralnie stanął i zdziwiony że gość go nie widzi.
Rzimiza... Azja oderwana od pluga POlskim granatem za kierownica pojazdow czterokolowych!
kirowie... Ludzie trochę więcej wyrozumiałości, jestem zawodowym kierowcom i dziennie mam kilka takich sytuacji że ktoś się wepchnie, mi też się czasem zdarzy zagapić bo jestem tylko człowiekiem, ale nie wyzywam wszystkich na około i staram się być uprzejmy.
nabo... słowne komentarze są najlepsze, choć monotematyczne
Kamil Z... 4:55 co to za kretyn(ka) z powiatu dębickiego?
Wake Up... Kretynie z 01:30 jak kierowca busa miał Cie zobaczyć ???
saintko... 2:35 chlopaka szukal
?ukasz ... 4:17 Skurwysyny jebane
Quattro... 4:32 człowiek z taką agresją powinien na coś się leczyć...