Polscy Kierowcy #73 Polscy Kierowcy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1yUkbX86U8UNajlepsze komentarze:

Polscy ... Dołącz do nas na Facebook'u !
https://www.facebook.com/PolscyKierowcy/
chanecz... 1:02 widać, że twarz nie skalana myśleniem... 2:58 podobnie
Gall An... Jakby ktoś do mnie tak wyskoczył to na stowe skończył by na masce mojej Reni ?
Robert ... Nie dość, że przez jebanego capa było dobicie, to jeszcze ci skurwysyn z pałką wyjdzie.
33Arahi... Trzeba gaz pieprzowy ze sobą nosić jeżdząc samochodem
laseroe... Jednak żyjemy w dzikim kraju ...
Patryk ... masakra co za debile w tych samochodach
Robert ... 2:35 autor nagrania cofał bo chciał sobie dobry rozpęd zrobić żeby tego idioty dwa razy nie musiał rozjeżdżać :D
roberto... Trzecia minuta filmu powinien tak rozpedzic sie i chuja przejechac kurwa co za debile co za kutas niemyty jebaniec z niebieskiego auta
Mateusz... 1:14 dojeżdża do terenu zabudowanego z prędkością ponad 70km/h gdzie za sekunde ma ograniczenie do 20... Gdyby jechał wolniej to suv spokojnie by zdążył.
KUBA BR... 2:40 PSZ rejestracja mówi samo za siebie Poznańska Strefa Zacofania :)
IlIlIlI... wszystko rozumiem, ale żeby 3bita jeść cały dzień? bez komentarza. :/
Piotr T... Kierowcy w Polsce to jedno wielkie murzynstwo.
Artur R... Polskie społeczeństwo jest zdegenerowane widać to nie tylko po upadającym poziomie edukacji i papierowemu "wyższemu wykształceniu". Słowo "kultura" w zestawieniu z wyrażeniem "polski kierowca" to oksymoron. To jest potwornie smutne jak ludzie ze sobą rozmawiają, rynsztok słowny jaki wylewa się z ust 90% kierowców tutaj pokazanych wystawia im druzgocące oceny. Pan kierowca jeżdżący z łomem?  Kolejny, zamierzający wskoczyć do kabiny samochodu innego kierowcy? Przerażające. W rękach tych niezrównoważonych emocjonalnie ludzi samochód staje się śmiertelnie niebezpieczną bronią.
Adam S.... SZERA PRAWDA! TAK JEŻDZĄ KIEROWCY
NBA0893... Debile w żelazkach mają jednak najebane pod kopułą :D
Karakan... 4:08 mój Radom taki piękny :)
madmons... kurwa ten cwaniak z mercedesa niech się kurwa cieszy że to nie ja byłem kierowcą tego tira bo za takie cos to by kurwa leżał w rowie połamany kutas. Tak samo jak te pedały z hondy syfik, dowiedzieliby się co to cwaniakowanie, gdzie to bylo wie ktos ?
YoungBl... Debile z Civica... Na mnie kiedyś tak facet wyskoczył, jak z podporządkowanej wyjeżdżałam w lewo, gość stał za mną i wyzywał od najgorszych, bo za długo stałam. Nie wiem czy wg tego kutafona miałam się wpieprzyć prosto w tych, co jechali główną drogą czy może przelecieć nad nimi... Ale jak już wyjechałam i stałam na światłach to prawie mi szybę łokciem rozbił debil.
Alexand... Ten jebany czerśniak z civica to pierdolniety na maksa.