Polscy Kierowcy #77 Polscy Kierowcy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cnAPqvEyge0Najlepsze komentarze:

waterfa... 2:14 biedny jak się wystraszył
Stanisl... 0:13 Kurwa geniusz. Pewnie zatrzymaj się na środku, niech cię staranują. Jak już robić takie manewry to z gazem w opór.
ajrem 2... Dwa filmiki z Stalowej Woli <3
Albert ... 1:25 ja się pytam, od czego kurwa są lusterka ?
Karol O... "kurwa" wyraza wiecej niz 1000 slow ;)
advena... 3:18 kogo wina?
Adrian ... 3:55 Jaka synchronizacja :7
MATEL92... 2:13 się pieseł wystraszył :)
Polscy ... Dołącz do nas na Facebooku !
https://www.facebook.com/PolscyKierowcy/
Jurand... 2,55 Kazałeś mu jechać, to pojechał.
Patryk1... Buzi buzi :)
Micha? ... 2:29 czemu Audi sie tam śwaitła dziwnie świecą?
Vlogi i... dodasz do 100 odcinka wypadek z kolumną Beaty Szydło
Lucas i... superb video, liked! have a nice day and soon hopefully
ManOnTh... wiesniaki i ałdi
Vectri ... Noooo naraźcie PK co tak słabo ?? Już myślałem że się poddajecie i PD pójdzie o wiele w górę - PK 77 - PD 79 Dawać ich :D
Hubert ... donald tusk w ostatnim filmiku?
Gabriel... Dobra rada dla poszkodowanych w kolizjach. Nawet jeżeli trafiliście na wyjątkowy okaz idioty, który swoim manewrem neguje jakiekolwiek prawa logiki, a na dodatek twierdzi, że to wasza wina - zachowujcie spokój, zwłaszcza później w rozmowie z policją. Co prawda zawsze pozostaje sąd jeżeli sprawca oczaruje policjanta swoją opowieścią, ale po co to wam? Widzę na nagraniach, że dużo ludzi przeklina etc. i ok - chwilowe emocje, w pełni rozumiem, ale kiedy już wychodzicie z auta to na tym powinno się zakończyć agresywne słownictwo, a wrócić powinien zdrowy rozsądek i pierwsze co to analiza sytuacji i próba polubownego zakończenia sprawy. Przed policjantem nie wygrywa się wyzywaniem sprawcy od idiotów czy opowiadaniem jaki to prymityw, a tym bardziej nie pomoże to wam jeżeli po wyjściu z auta go zwyzywaliście czy wręcz zaoferowaliście, że przetrzepiecie mu skórę za głupotę - gość też może mieć kamerkę albo nawet bez tego próbować wyciągać z waszej agresji i nieopanowania jakieś korzyści w sporze, a wręcz najpierw grać agresora, a potem przy policji nagle zmienić się nie do poznania i to wtedy wy nakręceni jego poprzednim zachowaniem wychodzicie na niezrównoważonych emocjonalnie i tracicie. Jeżeli sprawca jest chamem, który się na was wydziera albo jeszcze coś wam imputuje to oczywiście pomijamy etap negocjacji i przechodzimy do rozmowy z policją. Mówimy tylko prawdę, ale powiedzmy sobie szczerze - na spokojnie, z opanowaniem łatwiej jest opowiedzieć prawdę w "korzystnym" dla nas świetle aniżeli kiedy w złości rzucamy słowa bez refleksji, a to przecież rozmowa, a nie nie pismo, tu nie ma czasu na korektę błędów, jeżeli powiesz coś raz, a potem precyzujesz lub zmieniasz wersję wydarzeń to już zachodzi podejrzenie, że rzeźbisz. Dlatego "k***" i inne soczystości tylko w samochodzie, a potem czy to w 4 oczy ze sprawcą, czy już później przed policjantem - zachowujemy opanowanie i dążymy do celu -> pomyślnego dla nas załatwienia sprawy.
Belarek... 2:13 Co on zasnął za kierownicą? Nie było widać żeby hamował.