Polscy Kierowcy #82


Polscy Kierowcy #82 ►Facebook► ►Subskrybuj► ►Wszystkie Odcinki► Kierowco tworzę tę serię Polscy Kierowcy. Chcę by była to seria edukacyjna, by każdy kierowca jak również Piesi zrozumieli, że na drodze trzeba być rozsądnym, skupionym i przede wszystkim ostrożnym ! Seria ma na celu przedstawienie scen: Zachowanie Kierowców na drodze, stłuczki, wypadki oraz kolizję wszystko co tu zobaczysz będzie działo się w Polsce, dzięki nagraniom przez wideorejestratory, telefony, kamery. Obejrzyj wcześniejszy film : Materiały, które wykorzystałem w kompilacji pochodzą z YouTube. Playlista Odcinek 82: Polscy Kierowcy

Najlepsze komentarze:

ManFrom... 1:18 super przejście od kutafona do Boga Świętego :D
TheSeic... Prowadzę tramwaje w Bydgoszczy, ale kierowca autobusu to jakiś nie wydarzony, zmienia pas ruchu na odcinku wyłączonym z ruchu znakami poziomymi i do tego na przejściu dla pieszych, o skrzyżowaniu nie wspomnę, a jeszcze się burzy kogo to on nie wiezie...jak on jakiekolwiek badania przeszedł?
jura sa... 4:08 frajer z autobusu przekroczył linie ciągłą
- Danie... 4:17 kierowca autobusu ma rację. Zmiana pasu z drogi podporzadkowanej a w dodatku zjazd na przystanek. Dobrze że ludziom nic się nie stało przy takim hamowaniu. rozumiem złość kierowcy jest w pełni uzasadniona. a panu z rejestratorem należy się mandat.
How4Bas... 4:07 patrzcie ten kartofle wozi i od razu może pedalec sobie ciąglą przekraczać, to tak jak ten co mnie kurwa zepchać chciał cwel. Klnąłem do niego potem z 5 minut, a pedał nawet sie nie odezwał.
Toru?sk... 4:45 co to za melodia?
KLAKIER... ten mądry z autobusu chyba musi iść na kurs prawka jak wali przez ciągłe linie tym bardziej zmienia pas ruchu na przejściu gratulacje lata praktyki
Sasza R... Ten kierowca autobusu to jakiś niezły zjeb, zmieniał pas na przejściu dla pieszych i jeszcze wyszedł i darł pizde. Tylko zajebać łokieto i niech sie nauczy jak sie jezdzi
Pepe... jak sie skonczylo z autobusem ? kierowca autobusu wyszedl z morda i sobie odjechal ?l bo kierowca osobowki slyszac agresora zglupial i poczul sie winny ?
MrXxxx2... stwierdzam ze Polscy kierowcy co nie którzy kierowcy są jak Ruscy
Rudolf ... 1:33 Ciekawy pacjent. :)
Mateusz... Dobrze widzę, że autobus nawet kierunku nie ma? Kierowca osobówki ma być jasnowidzem aby wiedzieć gdzie jest przystanek?
Steryd... Tan frajer z autobusu mnie rozjebał,kurwa, że mnie to nie spotkało.
Mateusz... tego chujoze z autobusu to bym zajebal golymi rekami, skrzyżowanie, ciągła linia, pasy... zwolnienie dyscyplinarne z pracy.
Scarlet... 2:30 Ciekawe, czy nagrywający akurat tamtędy chciał jechać. Ale nawet jeśli nie, sama bym za nimi pojechała ?
Micha? ... baran - kierowca autobusu nie miał racji. !!!
Micha? ... a skąd ci gliniarze na bus pasie?!
Krewetk... 0:31 jakie przewinienie ?
Logan11... kierowca autobusu mial absolutnie racje
Jurand... Co ślepy jesteś? Jaki ślepy, przecież w ciebie trafiłem.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPX5smy7RVy9FpMPTeYZctw


Polscy Kierowcy ciekawostki

Polscy Kierowcy ciekawostki

Historia kanału Polscy Kierowcy zaczyna się w dniu 2016-01-18 18:41:38.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 257 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 22455409 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 46333 użytkowników.