Polscy Kierowcy #82 Polscy Kierowcy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pB0UDuWXj40Najlepsze komentarze:

Jurand... Co ślepy jesteś? Jaki ślepy, przecież w ciebie trafiłem.
Logan11... kierowca autobusu mial absolutnie racje
Krewetk... 0:31 jakie przewinienie ?
Micha? ... a skąd ci gliniarze na bus pasie?!
Micha? ... baran - kierowca autobusu nie miał racji. !!!
Scarlet... 2:30 Ciekawe, czy nagrywający akurat tamtędy chciał jechać. Ale nawet jeśli nie, sama bym za nimi pojechała ?
Mateusz... tego chujoze z autobusu to bym zajebal golymi rekami, skrzyżowanie, ciągła linia, pasy... zwolnienie dyscyplinarne z pracy.
Steryd... Tan frajer z autobusu mnie rozjebał,kurwa, że mnie to nie spotkało.
Mateusz... Dobrze widzę, że autobus nawet kierunku nie ma? Kierowca osobówki ma być jasnowidzem aby wiedzieć gdzie jest przystanek?
Rudolf ... 1:33 Ciekawy pacjent. :)
MrXxxx2... stwierdzam ze Polscy kierowcy co nie którzy kierowcy są jak Ruscy
Pepe... jak sie skonczylo z autobusem ? kierowca autobusu wyszedl z morda i sobie odjechal ?l bo kierowca osobowki slyszac agresora zglupial i poczul sie winny ?
Sasza R... Ten kierowca autobusu to jakiś niezły zjeb, zmieniał pas na przejściu dla pieszych i jeszcze wyszedł i darł pizde. Tylko zajebać łokieto i niech sie nauczy jak sie jezdzi
KLAKIER... ten mądry z autobusu chyba musi iść na kurs prawka jak wali przez ciągłe linie tym bardziej zmienia pas ruchu na przejściu gratulacje lata praktyki
Toru?sk... 4:45 co to za melodia?
How4Bas... 4:07 patrzcie ten kartofle wozi i od razu może pedalec sobie ciąglą przekraczać, to tak jak ten co mnie kurwa zepchać chciał cwel. Klnąłem do niego potem z 5 minut, a pedał nawet sie nie odezwał.
- Danie... 4:17 kierowca autobusu ma rację. Zmiana pasu z drogi podporzadkowanej a w dodatku zjazd na przystanek. Dobrze że ludziom nic się nie stało przy takim hamowaniu. rozumiem złość kierowcy jest w pełni uzasadniona. a panu z rejestratorem należy się mandat.
jura sa... 4:08 frajer z autobusu przekroczył linie ciągłą
TheSeic... Prowadzę tramwaje w Bydgoszczy, ale kierowca autobusu to jakiś nie wydarzony, zmienia pas ruchu na odcinku wyłączonym z ruchu znakami poziomymi i do tego na przejściu dla pieszych, o skrzyżowaniu nie wspomnę, a jeszcze się burzy kogo to on nie wiezie...jak on jakiekolwiek badania przeszedł?
ManFrom... 1:18 super przejście od kutafona do Boga Świętego :D