27.08 VLOG: RZUCIŁAM PRACĘ Karolina Myśliwiec


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=G8FTWbTmZ2UNajlepsze komentarze:

Marcin ... jakie
Ty masz piękne oczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wydoby?... Dobrze zrobiłaś ze zrezygnowałaś z pracy trzeba się szanować ?praca powinna być przyjemnością a nie stresem ?pozdrawiam
Cicha W... Gwiazdko Witaj :) Dawno Cię nie odwiedzałam a tu bum tyle filmików... Zaczęłam nadrabiać i patrzę z zaskoczeniem o decyzji rzucenia pracy . Każdy jest kowalem własnego losu i każdy chce znaleźć jakieś miejsca na ziemi takie tylko dla Nas i dlatego ciebie rozumiem .
Sama mieszkam w wiosce a do Gdańska mam około 30 km więc gdybym zdecydowała się pracować właśnie tam podróż do pracy z pracy ograniczył by się okolo 3 godzinach .
Na szczęście mam pracę blisko około 7km prawko było niezbędne oliwia szkoła itp nie jest to łatwa praca bo przy kosmetykach na produkcji ale na szczęście przychodzą sezony w pracy gdzie zmieniamy dział na jakiś okres np byłam na produkcji a za pół roku idę na pakowanie zestawów świątecznych. Praca nie należy do najłatwiejszych najlżejszych i trzeba być szybkim. Ale trzeba nauczyć się oszczędzać... jej rozwinęłam się a do sedna... Masz rację praca i zla atmosfera jest podstawą ale trzeba nauczyć się otrzymywania krytyki i nie przejmowania się nią wież mi u mnie na początku ryczałam w domu po tem stałam się twardsza dzięki doświadczeniu... Ale każda decyzja Nas czegoś uczy <3 Milego Dnia ;)
Dominik... Kochana, wyobraź sobie ze od tygodnia nie robię nic innego tylko oglądam wszystko co nagrywasz ? Podziwiam ze masz w sobie tyle pozytywnej energii! Pozdrawiam gorąco ❤️
beti 23... Pracę możesz mieć taką jaką chcesz.Od toksycznych- z daleka.A co do Babć to są niezastąpione.Ha, ha.
Zuzanna... Jesteś piękna! Pozdrawiam
Karolin... Hahaha uwielbiam Cie? Mina przy "Nie dbam o swoje psy" wygrała wszystko
Marta 7... Pięknie wyglądasz w tej sukience
Miss Ma... Hej Karolinko, widać ze W tych wszystkich sieciówkach Nie panuje fajna atmosfera i tak zwany wyścig szczurow Po lepsza pozycje...mieszkajac we Wloszech mam kolezanki ktore pracuja w
Zarze i atmosfera mowiac malo tragiczna...pozdrawiam cię goraco???
paula_i... Od razu glodna sie zrobilam. Jej ciacho babci niebo w gebie????
Weronik... Mam pytanie... Co się stało z kanałem MiszMaszowa25? Dlaczego znowu został zamknięty?
Ma?gorz... Miło bardzo Cię widzieć :) a co do kolacji z chęcią bym zobaczyła Twoją wersję tortilli :)
stefka_... Ale pięknie wygladasz w tej sukience!!
Bia?a M... Dobrze Karolino zrobiłas odchodząc z miejsca gdzie czlowiek źle sie czuje , znam ze swojego doświadzczenia ,że zła atmosfera itp itd w pracy to pierwszy krok do depresji :( Trzeba sie odizolowywać od takich sytuacji .
Anna Wi... Kiedy na kanale pojawi sie nowy filmik z makijazem? ? bardzo lubię je ogadać w twoim wykonaniu ?
Mrs Ana... Karolina drugi raz znikła. To wygląda jak czyste poszukiwanie atencji, jak za pierwszym razem było mi bardzo przykro, tak teraz - nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać i tęsknić, gdyż naprawdę lubiłam jej filmy.
Aleksan... Zazdroszczę babci :( Ja niestety nie mam już dziadków z obu stron - także doceniaj babcie. :) Mam podobna sytuacje z pracy tyle,że ja pójdę na l4 ale za pewne sami mnie zwolnią bo jestem pracownikiem tymczasowym a ze wzgl . zdrowotnych nie mogę wrócić.
Asia Dz... Ja w lutym wracam do pracy po ok 3 letniej przerwie (opieka nad dzieckiem), juz dostaje drgawek jak tylko o tym pomyśle. Nie chodzi o to, ze martwię sie o synka, który pójdzie do przedszkola, bedzie miał 2lata i 2 miesiące, wiem ze sobie poradzi. Atmosfera w mojej pracy była zawsze beznadziejna, ale innych ofert, podobnie płatnych brak w moim mieście ?
karina ... Miszmaszowa zachowała się niefer dla tych co ja uwielbiali oglądać