Kurs Samoobrony #2 Podstawowe techniki obronne Zaliczone na 5!


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dZNtkpggZCYNajlepsze komentarze:

wymiatc... Moja technika samoobrony: lewa ręka z przodu, prawa w kieszeni na nożu, pytanie skierowane do napastnika: " ale masz jakąś broń, że chcesz się ze mną bić czy pajacujesz?" ewentualnie : "chodź kurwa potnę ci ryj". Nigdy nie prowokuję, zawsze technika pacyfisty ale czasami jednak się nie da uniknąć konfrontacji, a nie każdy jest zdolny do ucieczki z chorym kolanem albo popsutą stopą.
Horsera... Szkoda ze z tym zkończyliście, bo fajnie opowiadacie o tym
Tom 17... Konkretnie. Dziękuję i pozdrawiam
kuba zi... Szkoda tylko ze gadacie o tym ze mam nie stac frontalnie wiec jak beda ludzie do mnie podchodzic odrazu mam przybierac pozycje walki? Nie uczcie ludzi glupot albo tlumaczcice bardziej w oparciu o zycie codzienne..
?OBOS ?... Uwielbiam Was! Teraz pozostaje potrenować.
Ewelina... Świetny kurs, bardzo dobrze wszystko wyjaśnione krok po kroku, a przede wszystkim sytuacyjnie na konkretnych z życia przykładach, bardzo mi to pomogło, miałam jedną z przedstawionych w tym filmie sytuacji, bez tej wiedzy pewnie bym jedynie mogła krzyczeć, ale oswobodziłam się i uciekłam. Dziękuję i pozdrawiam.
Ulxaaf... 8:58 w UFC nie ma zakazu kopania w kolana...
Tiwzdr ... Brawo Panowie szacun za to co robicie lecimy na bieżąco bardzo trafne te uwagi i rady .
Pozdrawiam wariaty !!! ??
AstroSk... Drogi panie Sławomirze. Proszę to pytanie potraktować bardzo poważnie. Co jeśli bardzo silna kobieta obejmie mnie razem z moimi rękami od tyłu? Worka nie ma co szukać. Co wtedy? Tajny chwyt ?
Remek 2... Najlepiej to chodzić z siekiera w ręce i nikt nie podskoczy ;D
MR LEIN... Pytanie nr 2 .. biore moj przyklada biegam strasznie slabo glwonie przez kontuzje kolana .. pewnie ze sprint ok ale jak typek zamna poleci to pewnie mnie zlapie lub ja sam padne po 200-300 m nie lepjej dobic jak juz ten paluch w oko wsadzilismy?
MR LEIN... Ok ale dlaczeko jak typek cie lapie 2 dloniami , to nie jebnac mu w pysk ?? czym sie zastawi nosem?
Pawel P... Super to pokazujecie chłopaki. Róbcie dalej filmy. Dziękuję
Marcin ... Zajebiści kolesie. Dobra robota Panowie.
sidange... dzięki bardzo za cenne - naprawdę cenne porady. Ja sam nie jestem mały, i zawsze się balem żeby komuś innemu nie zrobić dużej krzywdy, bo cały czas sobie wyobrażam jak bym się czul w kogoś skórze. Krzywdzenie ludzi nie jest w mojej naturze, a wasze lekcje pokazały mi jak się bronic i jak uniknąć swoich czy innych ludzi poważnych obrażeń. Dziękuję.
Hobbit ... ,,Za worek, trzymam aż zerwę..."
Ciach B... Panowie, super praca. Nareszcie ktoś wytłumaczył jak mamy się zachować żeby nie doszło do walki (no chyba że w ostateczności) a nie odrazu ,, Tu go łapiesz za nagarstki walisz z bani, łapiesz za bark, kładziesz typa na glebe i spierdalasz'' tylko wszystko krok po kroku.
Dariusz... Bardzo pozytywnie was odbieram.Ale ludzie pytają czy po wybiciu oka itp. nie będzie sankcji prawnych.Odpowiem za was, będą.Ale powiedziałeś prawdę, nie ma żadnych zasad na ulicy, nie ma i koniec , jak nie zrobisz krzywdy, to tobie zrobią.Mam swoje lata, wychowałem się w dziwnym miejscu.Nauczyłem moje dziecko jednej zasady, nie jestem z tego dumny.Jak uderzasz ,to z całej siły, bez względu na konsekwencje.A ponosiłem, byłem wzywany do szkoły, bo córka wypłaciła pacjentowi, co klepał ją po tyłku liścia, z całej siły,padł, nie oddał..Jaki procent społeczeństwa jest w stanie to zrobić? Niewielki, każdy ma opory, 90%.Gość dobrze tłumaczy,jak nie potrafisz spacyfikować, unik, uciekasz, i tej wersji się trzymajmy, bo poniesiesz konsekwencje karne, a życie i zdrowie masz jedno.Pozdrawiam.
Karp Li... super...idealnie pokazują i tłumaczą .
Mariusz... widze troche podobienstwa do systemy rosyjsiej, a moze byscie wytlumaczyli jak to robia w systemie, jak jest sie objety z rekoma wybija sie goscia na bok (obejmuje jak chce gosc), tak prezentowal rybalkow.