W CHOWANEGO Z WILKIEM! || #6 || WINTERMUTE THE LONG DARK PL Dobrodziej


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aoh0cLK2uZ8Najlepsze komentarze:

Krzychu... fajny odc Dobrodzieju ?
AroN No... Dobrodzieju jest darmowe dni Rainbow Six Siege od 24 do 27 sierpnia zagrałbyś w to i zdecydował czy będziesz.nagrywać pls odp???
Zgred z... Pod The Long Dark można napisać tylko pozytywny komentarz. Już nie mogę się doczekać Twojej wyprawy po te ukryte w skrzynkach skarby. Nie daj się wilkom i pilnuj żeby mieć suche stopy. Nie wiem czy tu się to przyda, ale w harcerstwie zawsze nam to powtarzali :)
KeNWooD... Wilkeły! Wariacie, zamierzasz pokazać tryb sandbox? Jakoś ta fabuła do mnie nie przemawia. Nie uważasz że jest o stokroć łatwiej niż przed premierą?
aaPRZEM... wpierdzielił 3 kg mięsa na raz o chuj xddd
TLDPL... Jaki wybredniak, dog food ominal :P Chodzisz ostro przeciazony :D Zrob sesje taka szczera do bolu gdzie zrzucasz te graty ktorych nie potrzebujesz ;) Nadgarstek od wilka? taaaaa taaaaa ;) Przyznaj sie - samotnie tak w nocy, a babuszki patykiem nie tknalby nikt ;) AI jest inaczej skodowane w story mode, co ciekawe jeslibys wyszedl z zapalona pochodnia czy flara, to wilk ucieklby w panice ;) Tutaj dodali motyw, ze wilk udaje ze cie nie widzi, ale po paru sekundach sie obroci ;) Czyli de facto widzi cie, ale udaje ze nie ;) Gdy wyszedles potem innym wyjsciem (trzecie podejscie) byles na tarasie, pamietaj - wewnatrz tarasu AI cie nie widzi, nie podchodz do krawedzi, eksplojtowanie na BRYLE to cos co zglosilem juz dawno i to taki moj maly trik na zalatwianie wilkow na coastalu ;) gdy wyszedles z tarasu powiedzialem na glos do siebie BLAD, 3 .. 2 .. 1 .. woof .. i szczeknal w tym momencie :D dzieki za potwierdzenie tego co podejrzewalem, dali 5 sek opoznienia do bycia zauwazonym w story mode :D Zerkne jak znajde czas do base_ai (ktore ma 6,5 tys linii kodu btw, nie wiem jak HL daja sami rade z tym kodem, ale to tlumaczy glicze) ;) ja ci jeszcze pisalem o czerwonym dywaniku i ze cos pod nim jest i ze warto. OK, ro rzeczy bo widze ze nie zajrzales - FLARE GUN! Now go! Babuszke przekup tona bandazy, zrob sesje zrywania firanek i robienia bandazy (u niej przed ogniem), i daj jej z 30, 35 i masz zalatwione ;) No i do napraw jak znalazl. Co jeszcze masz tam ciezkiego? hmmm 15 kg? :D Walcz dalej, fajnie sie ogladalo!
Smutny... ulubiona seria :)
Piotr B... Super Odcinek:) Pozdrawiam Dobrodzieja:) Łapka w górę:)
spinku?... Buty desanty które założyłeś dają 0.5 stopnia większy bonus do ciepła i minimalnie lepszą ochronę przed obrażeniami w stosunku do poprzednich butów które miałeś jednakże ważą aż o 1kg ! więcej. Pytanie Dobrodzieju czy naprawdę chcesz nosić 1kg więcej dla tak minimalnego bonusu ochronnego?
Dzemor ... Dobrodzieju w tej małej szopie pod szafką z pułkami leży pocisk do pistoletu na flary, koło lewej ligi szafki widać w 29:30
spinku?... 25.35 min Dobrze że to był tylko wilk a nie niedżwiadek :-D
lordyas... Otwierasz filmik, wrzucasz łapkę, zimno piwo w dłoń i raj na ziemi :D Dobrodzieju więcej, częściej, dawaj radość!!!
no_elo ... 25:39 #zatwardzenie
Micha? ... Dobrodzieju idź na górę jej domu i weź mapę i linę spinaczkową !  Babuszka ci ją daje : /
PanTak... Dobry dzień
Micha? ... Witam, witam i o zdrowie pytom! Co tam? Jak tam? Dobrodziej Łapka poleciała , mógłbyś Dobrodzieju wstawiać więcej THE LONG DARK gdyby niebyło np. odcinka z the forest ? jak ja kocham twoje serie z THE LONG DARK i THE FOREST  ja bym cie nie skłamał dobrodzieju , Jak zawsze mega odcinek :) a kiedy parka z niedźwiedzia ?  jak jest odcinek to zawsze włamczam tryb kinowy : D  ten złom się potem przyda dobrodziej można z niego zrobić nóż , siekierę i strzały !
TheJank... Dobrodzieju w domku gdzie się kimałeś przed wilkiem(26:00 min) nie sprawdziłeś 2-óch skrzynek, 1. pod łóżkiem, 2. obok drzwi :)
5!
P.S mógłbyś częściej wrzucać filmiki z TLD ;)
Dev0x13... Dobrodzieju, cofajac sie do tego mostu jest taki jakby slup drewniany, nie wiem jak to sie nazywa ... :P Jest tam notatka, moze ci sie przydac.
Pawe? K... Jak będziesz skradać się obok wilka, podejdź do niego jak najbliżej i zapal ognisko! Wilk powinien uciec w siną dal ? Czasem wystarczy postawić ognisko nie rozpalając go. Dziękuję.