DOBRODZIEJ NIENAWIDZI NASTOLATKOW!? || #35 || THE WALKING DEAD SEZON 3 Dobrodziej


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vvOdwJuKvU8Najlepsze komentarze:

Micha? ... pocieszę was KLEMENTYNKA  dobra , wolał bym  sterować postacią Clem : D nigdy nie jedz podczas oglądania the walking  zjeb , Uwielbiam TWD z twoim komentarzem :) nie ma lepszego na yt <3 Działo się to w czasach, gdy ogród Saski zapinał się na zatrzaski. W słonecznym cieniu, na miękkim kamieniu siadła młoda staruszka i nic nie mówiąc do wysokiego mężczyzny niskiego wzrostu z krótką brodą bez zarostu powiedziała: Jestem bezdzietną wdową z pięciorgiem dzieci i mężem na utrzymaniu. Wtem kur zapiał po raz trzeci i z domu wyniesiono żywego trupa dano mu siana do picia i wody do jedzenia. Wtem trup ożył i poszedł na lotnisko gdzie stały 3 statki: jeden był cały, drugiego było pół a trzeciego nie było. Wsiadł na ten trzeci i popłyną do kraju gdzie żyli czarni Europejczycy i biali murzyni. Wlazł na gruszkę, rwał pietrusze a cebula mu leciała Aż przyszedł właściciel tego banana: złaś pan z mojego kasztana! A wszystko to było zapisane na 23-ciej fałdzie spódnicy młodej dziewicy która zmarła rok przed urodzeniem a pochowano ją pod piecem żeby jej było cieplej."
Zgred z... Oj Dobrodzieju coś tak czuję, że chyba masz rację. Gra próbuje żebyś jak najbardziej zżył się z resztą drużyny, a później znów każe wybierać kto ma przeżyć. ten brodacz (chyba Tripp) jak dla mnie jest aż za miły. coś czuję, że też coś jeszcze odwali.
Pozdrawiam.
Karol K... Prestiżowy komentarz :D
KaMikaD... Ten odcinek według mnie był taki jakiś dziwny... to nic że znam cały ten sezon na pamięć ale jakoś trudno mi go oglądać jeszcze raz. I ogólnie na końcu co Clementine powiedziała do Davida to było nawiązanie do Lee i Kenego jakby Cię to ciekawiło xDxD
Cathroa... Mętlik w głowie, po tych wydarzeniach sama nie wiedziałabym co zrobić. Ale odcinek kozak, aż zastanawiam się jak dalej potoczy się historia :o
Fun Mon... Lubię pociągi
Iparen... Dobrodzieju dzieki tobie sie dowiedziałem co sie stało bo tym wypadku dziekuje ci bardzo ;)
Moni Ka... Ciesze się, że u Ciebie już jest po polsku ?? ogladałam 4 i 5 odc sezonu 3 u innego ale niestety po ang (no i nie wszystko rozumiałam?) wiec te odc przeżywam razem z Toba ??
Izen... Możesz nienawidzić nastolatków ale Clem to ty szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piotr B... Wyczekiwany odcinek :) Super się ogląda :) Łapka w górę :)
Adik42... Kolejny prestiżowy odcinek :D
EweQ... A wieczoram live z twd ??
Creativ... Nie wiem, czy kiedy Gabe przystawia się do Clem mam robić "ooo...słodziaki", czy raczej "wara od niej cieniasie!" XD Gabe musi się dużo nauczyć, żeby mógł ochronić Klementynkę. A co do odcinka to również nie podoba mi się to budowanie więzi między bohaterami- czuć w powietrzu masakrę.
Kote? 7... Kiedy the long dark
zygzako... No kurde czuje w kościach niezłą lipe I trudne wybory niestety
xEmtek... Siusiak w łape i oglądamy xD
DerbiX... polecam ten odcinek BEZ KAPPY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
EweQ... Super odc ?
PanTak... Siemanko Dobrodzieju jak tam ?