BABUSZKA MA DEPRESJE!? || #8 || WINTERMUTE THE LONG DARK PL Dobrodziej


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0LqTNojo8HcNajlepsze komentarze:

TLDPL... czolem z PL! No to zaspamuj babuszke bandazami i dostaniesz line ;) Generalnie powiedz cos wiecej o systemie zaufania i pokaz jak to wyglada, przyjrzyj sie zakladce gdzie sa unlocki i co mozna dostac, dojedz paska do fulla, bier pan line i wio z tej mapy! Najdluzej przezyc? Przecie to story mode jest :D Skup sie na questach, jak je szybko zaliczyc i bedzie git ;) I nastepny w kolejce survival mode na stalkerze, ale o tym przy grillu kiedys :P:P:P Quartering truchla to szybsza metoda na zebranie calego truchla, potniesz zwierdzora na czesci i wyskocza ci takie wory, te wory mozesz zabrac do domu i oporzadzic sobie mieso na spokojnie przy ogniu. Uzyteczne jesli zalezy ci na calej zdobyczy, i gdy jest to cos wiekszego, an przyklad 12 kg jelonek czy niedzwiedz, te wory mozesz sobie wtedy na raty znosic do domu. Znoszenie kilku to samobojstwo bo masz wtedy trzy paski zapachometru, czyli cala mapa wilkow idzie z pielgrzymka na mekke, a ty jestes prorokiem swego w krotce przerypanego losu. Najlepsza survivalistka na polskich jutubach? Mmm? Da sie zabic flerganem, nie jest to pewniak jak to bylo kiedys, ale szanse sa i to calkiem przyzwoite.
Smutny... Na to czekałem :)
Zgred z... Dobrodzieju jeszcze się okaże, że któryś z tych więźniów przeżył i jemu trzeba będzie wklepać.
Na liście było 12 więźniów, a jak na razie ciało było jedno.
Pozdrawiam
Andrzej... Polecam łapkować:)
bev... Szkoda babuszki
lordyas... Dobrodzieju zastrzel babcie :D
andrzej... perservance... czekałem aż przetłumaczysz, czekałem, czekałem i... się nie doczekałem :D ale przynajmniej sam sprawdziłęm
Majkel ... Pamiętasz co mówiłeś o nie spaniu do 4
Whisper... Ta babuszka to by dobra było do pomocy w produkcji farby, dasz numer?
Piotr B... Super Odcineczek :) Łapa w górę :) Ps.Sprawdź dobrze miejsce koło autobusu w którym byli więźniowie :) Pozdrawiam :)
Pot??ny... @Dobrodzieju Nawet nie wiesz jak czekałem na ten odcinek łapa w Górę | A klucz ten co masz w misi to 15 na farmie jest ten domek i jest on w wazie na kominku Pozdrów na odcinku :)
Lygos... Nie mogłem się doczekać.Polecam łapkować:)
Micha? ... Dobrodziej!! uwielbiam tą serię WINTERMUTE THE LONG DARK  dajemy kolejne + 500 łapek w górę ! załóż tek kaptur będziesz spoko wyglądał : - )  serio , scrap jest po to abyś zrobił nóż Dobrodziej ! potem do babuszki po MAMPĘ  bauszka da cię mapę !będziesz się wracać do banku XD ZRÓB TĄ KTÓRTKĘ Z NIEDŹWIEDZIA  BO POTEM ZAPOMNISZ stary dziadek !
zygzako... Odcinek jak zawsze I nwm czemu ale strasznie często pomijasz te pułke na środku biurka , w tym parku jak przewiniesz odc. Będziesz miał po twojej lewej 1 przeszukaną , po twojej prawej 2 przeszukane a ta po środku jest nie przeszukana
spinku?... 0.40min O wiele mądrzej by zrobili ci tzw. "meńśtrimowi" jutybusie gdyby zamiast wzajemnie się obrażać i oglądać to zaczeliby oglądać twoje filmiki Dobrodzieju. :-)
spinku?... Ćwiartując mięso zabieramy je w większym kawałku a nie rozdrabniamy je na pojedyncze jednokilogramowe kawałki co skraca czas jego obróbki o kilka minut.
Kote? 7... Cwiartuje to zamiast w jednym kawalku 7kg to masz w 7kawalkach po 1kg
Halo Gr... Dobrodziej!! A nagraj reakcję jak oglądasz Dezego który ogląda Mandzia który ogląda jak Gimper komentuje jego film jak komentował Rocka który oglądał innych jutuberóff!