lubieszpinak: konkurs MaciejMalinowy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WDbVUCwtVBQNajlepsze komentarze:

M J... 1 daily vlog
MelodyP... 1. Stylizacjo-Transformacja w ulubioną postać z filmu/serialu/gry etc
2. Mój Zwierzęcy Przyjaciel - TAG

thelittlemessy@gmail.com
wisnia1... matka wie ze cpiesz ?
Aga M... 1.Wybierz sobie osobę z "Na wspólnej" najlepiej taką, z którą się dogadujesz, ewentualnie swoją przyjaciółkę/przyjaciela i nakręć jak robisz jej kawał, coś w stylu 'Mamy Cie', nagraj przygotowania oraz reakcję tej osoby:)
2.Nakręć jeden dzień z życia na uczelni, pokaż nam ją, najlepsze w niej miejsca, może kamera z ukrycia na jakimś wykładzie, pokaż swoje prace (etapy rozwoju, czyli od czego zaczynałaś, do tego jak się rozwinęłaś). Zobrazuj jak wygląda Twój kierunek:) Pozdrawiam :) agniesi@wp.pl
kinga w... 1. Fascynujące moje myśli. Wyłowione te najciekawsze,szalone pomysly, zwariowane marzenia, ktore naprawde odegrałyby znaczącą rolę. Pózniej stopniowo mozna sie przestawić na spełniania tych szalonych wymysłow z naszej głowy na zywo i przede wszystkm inspirowanie tym innych ludzi.
2. Zycie zwierzaka(ow) na pierwszym miescu . A więc traktowanie zwierzecia jak czlowieka, ubieranie go, rozpieszczanie, zabiegi pielegnacyjne typu "nietypowe kąpanie", dbanie o niego,"smieszna nauka".
kinia576@gmail.com
MsSzyyy... 2.2. Vlog - Zrób coś szalonego
Po prostu zrób coś szalonego i pokaż nam to ;D skocz na bungee, zabierz nas ze sobą jak będziesz robić następny tatuaż...możliwości i pomysłów jest wiele..liczę na Twoją inwencję twórczą, bo wiem, że będziesz potrafiła nas zaskoczyć ;)
MsSzyyy... 1. Miejsca, które kochasz.
Jeżeli jest to Warszawa to pokaż nam miejsca, z którymi jesteś związana, które są dla Ciebie ważne, w których lubisz spędzać czas. Takie TWOJE. Chodzi mi tu nie tylko kawiarnie, w której lubisz pić kawę, ale np o ławkę w parku, która z jakiegoś powodu jest dla Ciebie ważna. Może wpleść w to trochę wspomnień z dzieciństwa...Chętnie zobaczę Warszawę Twoimi oczami...no chyba, że to nie Warszawa ;))
Kuba Be... 1. Zrób najdziwniejszą potrawę udawaj brzy tym Bilguna ?
2. Zrób Spotkanie z podróbkom magdy gesller ?
kuba.berlik@gmail.com
ilona s... aha i np. Harlem Shake w Twoim wykonaniu:)
Zilaa M... 1. Vlog , jak Marta gotuje w swojej kuchni, myślę że może być śmiesznie. Coś w stylu " Gotuj z Martą !" :D

2. Vlog w którym wystąpisz ze swoimi przyjaciółmi. Pokażesz jak wygląda wasze spotkanie , co robicie , i jak ogólnie wspólnie, i miło spędzacie czas.

mój e-mail: filipeczek98@gmail.com

Mam nadzieję że się spodobało :D
ilona s... Zrób jakiś chellenge:)
Ugotuj jakieś Twoje ulubione danie.
''Zabierz nas" do schroniska dla zwierząt
ilonka88s@wp.pl
katasch... przeswietny sweter:)
pinkach... 1. Największe wpadki życiowe i filmowe 
2. Zakupy z Martą 
paula9323@amorki.pl
Bulmaa6... 1. opowiadasz o filmach. Tzn, mówisz recenzję, czy warto czy nie, opowiadasz jak koleżance a nie profesjonalnie :D 2. Opowiadasz strrrraaaszne historie. Make up, stroje i mówisz do kamerki mrożące krew w żyłach historie.. :D

muertoladies@wp.pl:)
Ula Wed... aaaaa i jeszcze mogłabyś opowiedzieć w kolejnym vlogu albo po prostu dołączyć ten temat do innego, a mianowicie mam tu na myśli Twoje początki w "Na Wspólnej", ogólnie co się stało, że zaczęłaś tam występować...ogólnie moje propozycje nie są śmieszne, ale są realne, chciałam wymyślić coś co będzie możliwe do zrealizowania i coś co zachęci odbiorców. Pozdrawiam :)
Ula Wed... hmmm pierwsze co mi się nasunęło to to abyś w jednym ze swoich vlogów opowiedziała nam o swoich śmiesznych sytuacjach które Ci się przydarzyły w ostatnich kilku latach natomiast w kolejnym vlogu mogłabyś przedstawić nam swoją szafę "w pigułce" i opowiedzieć coś o swoim stylu, co nosisz najczęściej i np czego nigdy nie zakładasz i takie tam :) ula67695@wp.pl
wera T... cześć, 1. vlog  mógłby być o najzabawniejszych potyczkach  w twoim życiu, na pewno jakieś się znajdą ;D. 2. vlog o śmiesznych wybrykach twojego pieska 3. vlog  mogłabyś zorganizować  krótką  jednak zabawną wycieczke w której  zatańczyła byś przy oriętalnej piosence w wybranym przez cb miejscu przechodzący mieli by świetną zabawe ;) werawera21@onet.pl Mam wielką nadzieje że ci sie spodobało.Pozdrawiam
Ola Paw... 1. Co by było gdyby...                                                                                                 
Zaczynasz od tego zdania i zastanawiasz się nad tym co by się stało gdybyś np. nie poszła na pierwszy casting, wybrała inne studia, nie powiedziała komuś czegoś, należała do jakiejś subkultury, była facetem, mieszkała w innym mieście, kraju.

2. Najlepsze...
-wspomnienie z dzieciństwa,
-lata z mojego życia,
-wakacje,
-miejsca w Warszawie,
-sklepy,
-filmy,
-piosenki,
-jedzenie,
-kosmetyki,
-gadżety.

zaczepka22@gmail.com
M J... Mój mail: magda@ jagiello.co
M J... 2 my morning routine