Stanisław Michalkiewicz "dobra zmiana" czy "dobra, zmiana"? namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_ugEretVJKkNajlepsze komentarze:

namzale... Kanał „nam zależy” działa aktywnie od 2012 roku. W przeciwieństwie do wielu innych inicjatyw dziennikarskich nasza działalność nigdy nie była wspierana przez fundusze publiczne. Dobrowolna pomoc naszych Widzów jest bardzo istotna dla dalszego funkcjonowania i rozwoju naszego kanału. Więcej tutaj: https://namzalezy.pl/wsparcie/
43ed... Dobry tytuł :)
Marek Z... To wszystko to żydokomuna która w '89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.
krokema... Dług powinni spłacać wyborcy rządzących partii, wtedy skończyło by się głosowanie na PiS, PO i resztę chołoty.
thikim... Jest pewna zasadnicza różnica pomiędzy Gierkiem a Kaczyńskim :) odnośnie godziny prawdy :)
Gierek musiał doczekać do wystawienia rachunku, a Kaczyński w związku z wyborami za parę lat może powiedzieć: płaci następny klient :D
Oczywiście i tak zapłacą obywatele.
Dosłuchałem dalej i też Michalkiewicz o tym mówi :)
stanis?... Prorokiem to on nie jest.Zle przwiduje zachowanie panstw i ludzi,a to wada,
MaZuReK... Mógłbym się rozpisywać na wiele akapitów, ale spróbuję ująć to w jednym słowie. MISTRZ
Grzegor... Pincet plus, fatamorgana  na wyzysku, pozdrawiam socjalistów  :)
Mam Do?... Zależy Wam... a polszczyzna dziwna. Dobrzy, nie "dobzi"
Piotrek... koleś, nie podpowiadaj. wakacje +
Da Go... Co do zbiorki...potwornie to skomplikowane...chcielismy tylko przez paypal wyslas pieniadze a tu : wybierz to, wybierz tamto, zarejestruj sie !!!!! Nie lepiej to wszystko uproscic...zalozyc konto na paypal podac adres i ludzie moga wplacac....tak jak inne kanaly to robia. Pomyslcie o tym !!!!
gznatz... Wyglada na to,ze PO-PIS to reaktywacja powojennych frakcji Chamy-Zydy.
PO to chamy a PIS to Zydy
Rob Al... Przecież sanacja (Piłsudczycy) to mordercy, a PIS jest łagodny niczym Gierek
pr0szef... Obrona tej miernoty hah, jednak było do znalezienia opisanie tego co czuje nawet na przykładzie ;)
Zbignie... Lubię Michalkiewicza, ale czasami odlatuje...Jaka katastrofa gospodarcza, jakie kredyty?  Na rok 2016 S&P przewiduje deficyt budżetowy rzędu 2,6 procenta. Na przyszły rok 3,1 procenta, co jest wzrostem, ale w zupełnie przyzwoitych granicach. Dług w złotówkach rośnie, ale to jest ten zaciągnięty przez PO, na skutek osłabnięcia złotówki a więc jego przelicznika. Złotówka słabnie, ale na to Polacy nie mają wpływu, ponieważ kapitał odpływa do USA, które inwestorzy uznali za znakomite miejsce do inwestycji pod rządami Trumpha. Kiedy kapitał odpływa naturalne jest że chodzi o to żeby płacił dużo złotówek za dewizy i odwrotnie, kiedy kapitał wraca wskazane jest żeby możliwie mało dostawał złotówek za dewizy...A co do Ukrainy to zarówno Polska jak i Rosja mają tam swoje interesy. Nie widzę powodu dlaczego Polska miała by odpuścić tam swoje interesy na rzecz Rosji. Zarówno Rosja jak i Polska doskonale wie że bez jakiejś współpracy z Ukraińcami nigdy nie będą wielkimi krajami. Koncepcja Rosji przeciągnięcia Ukraińców metodami pokojowymi do swojej strefy wpływów zawiodły, więc teraz siłą próbują coś wymusić. Nie widzę powodu żeby Polska miała się temu biernie przyglądać i ułatwiać przez swoja bierność realizację rosyjskich planów. Oczywiście nie myślę o braniu udziału w jakichś działaniach zbrojnych, ale wszystkie inne chwyty są dozwolone. To jest gra o pozycję Polski w tym regionie zwanym Europą Środkową. Do tej pory rywalizację o prymat w tej części Europy od kilkuset lat przegrywaliśmy z Rosjanami, ale to nie musi być regułą.
Maciej ... Michałkiewicz poważam Pana , ale tutaj pierzysz jak potrzaskany.Po Gierku, zostały konkretne dobra jak... huty,stocznie kopalnie a że to zmarnowane, to nie wina Gierka.Jakie rozdawnictwo ,chłopie jakie, jak 20 lat okrada się naród.. .i ..nic już nie wyrówna strat w tym pokoleniu i następnym.
uszy ro... Dobra! (z jęz. ludu ;) ) Zmiana!!!
Niech się lud ucieszy... ;)
Mariusz... good job... pozdrawiam
Zenek K... ODBLOKOWAĆ POTENCJAŁ GOSPODARCZY W POLSCE !!!! ŚWIĘTA PRAWDA. Co ciekawe. To nie jest jakaś konfidencka prawda.... to OCZYWISTOŚĆ ,z którą muszą się wszyscy zgodzić. NIESTETY ...niektórych ta PRAWDA uwiera. Wolą prowadzić Polskę dalej w MATRIXie.
Kamil W... fajna analogia z bólem palca
namzalezy.pl ciekawostki

namzalezy.pl ciekawostki

Historia kanału namzalezy.pl zaczyna się w dniu 2012-02-05 17:50:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 323 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 12995775 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82500 użytkowników.