"Nie wiadomo, czy Bóg w ogóle istnieje" Stanisław Michalkiewicz wywiad na temat konserwatyzmu namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eyux0jNzwh0Najlepsze komentarze:

namzale... Kanał „nam zależy” działa aktywnie od 2012 roku. W przeciwieństwie do wielu innych inicjatyw dziennikarskich nasza działalność nigdy nie była wspierana przez fundusze publiczne. Dobrowolna pomoc naszych Widzów jest bardzo istotna dla dalszego funkcjonowania i rozwoju naszego kanału. Więcej tutaj: https://namzalezy.pl/wsparcie/
Jacek S... Panie Stanisławie Bóg istnieje, inaczej nie byłoby Pana ani mnie...proponuję porozmawiać z kimś kto spotkał Boga na swej drodze... Dla mnie sadzenie tu na ziemi to tak jak to Pan trafnie ujął, mechanizm bezpieczeństwa, tyle że dziś niedziałający...??
Adam z ... Kola Żydowskie ..Prym Wiodą w...Demontarzu Naszej Cywilizacji... Szabesgojeb w ..Rządach PO/PiS--Jarczykowskiej Sitwie Gnoitów ładu Społecznego , Wg Normotypu Cywilizacji Łacińskiej.......Ale System Edukacji Pańństwa PO/PiS---landzkiego ..... Wprowadza Postępackie Normy Marksizmu Antykulturry... Prowadzącej do ....Zezwierzęcenia ..... Homo Sapiens Sapiens .....A ,Ten ..redaktorek .....Lewczek---Jewropejjczyk ?????
sk
Andrzej... Doświadczenie to wartość dodana!
Micha?... 14:23 jak pan Staszek zaczął kwestionować istnienie boga to jego lico gwałtownie rozświetliły padające promienie słońca ,przypadek?
Artur C... Ale pitoli od rzeczy ten Pan. Odpadłem po 15 minutach.
Konny B... Bog istnieje, jest to jedyny Ojciec w niebie który jest Bogiem Izraelitow (Czarnych Żydów i Czarnych Izraelitow) - nie tych Syjonistów podających się za Izrael
Zdrowie... „ Sodomici „ pragną kochać - równouprawnienia Pan Redaktor nie przerobił .
Jaros?a... Hulaj dusza, piekła nie ma? Ale diabeł istnieje. W razie czego - da popalić. Nie wiadomo, czy Bóg istnieje? Na pewno istnieje duch Jezusa Chrystusa. Ma wpływ także na to, co dzieje się na ziemi. Stąd się wzięła sprawiedliwość. Etyka chrześcijańska - czyli życie zgodne z zasadami którymi kierował się Jezus Chrystus. Prorok zabronił i muzułmanie stosują się do tego? Ależ to etyka muzułmańska. Muzułmanie żyją zgodnie z zasadami, które nakazał im Allach. Nakazy i zakazy religijne podobne. Różni nas chyba determinacja religijna. Muzułmanie wykonują nakazy i zakazy ich religii. Chrześcijanie pozwalają sobie nawet wątpić w istnienie Boga. Tak nie można.
Agata s... like w ciemno dla pana Stasia
Sebasti... Staś na prezydenta
jew pac... 9:40 "nikomu normalnemu nie przyjdzie do glowy zeby nasrac na dywan u prezydenta" hahahhaha ja pierdole umarlem! hahahhahaha
transce... JAK TO SIĘ ODBĘDZIE?..

Myślę, że wszyscy zadają sobie to pytanie. Ja tego nie wiem, myślę, że nikt tego nie wie, nikt prócz oczywiście Samego Boga.
Wiele jednak na ten temat można z pewnością powiedzieć.

Na Ziemi i w Światach Wyższych Wibracji istnieje bardzo liczna ilość Wysokich Istot Duchowych, Które pomagają Ludzkości w jej ciężkim porodzie wejścia w Wyższy Stan Świadomości, czyli wstąpienia na Ścieżkę Niedualnej Świadomości Chrystusowej, co jest standardem w nieskończonym Kosmosie.

Poród jest ciężki, lecz Hierarchia ustaliła, że zakończy się pełnym sukcesem.

Kiedy patrzy się na obecną scenę świata odnosi się jednak wrażenie, że siły inwolucji dominują praktycznie w każdej dziedzinie.

Masoni rządzą mamoną i szkolnictwem w Stanach Zjednoczonych. Przekupionych mają prawie wszystkich senatorów, podobno z dwoma chlubnymi wyjątkami.

Unia Europejska z oszalałymi elitami, jest w ich kieszeni. Leją nam na głowę chemię z samolotów ( chemtrails ), trują wodę i powietrze, media, które prawie w 100 % są ich własnością rozwadniają świadomość ogółu. Jakby mało tego, opracowali również dokładny plan depopulacji Ludzkości.
Nic tylko się powiesić.. :)

Otóż wszystko do czasu.

Kiedy sytuacja dojdzie do skraju i przekroczy punkt krytyczny, uwolnią się Potężne Siły Zmian. Czy będą ofiary?.. Logosy Wszechświata i Sam Krom powiadają, że Apokalipsy o której pisał św. Jan nie będzie, choć tu i ówdzie mogą się pojawić się konflikty zbrojne z ofiarami.

W tym punkcie należy nadmienić, iż równolegle z transformacją ludzi, wielkie przemiany obejmują również Samą Matkę Ziemię. Przemieszczeniu ulegają Jej bieguny i Czakry, formują się zupełnie nowe meridiany.

W lutym tego roku można było obserwować wiele ciekawych zjawisk na całym globie związanych z tymi właśnie procesami, jak na przykład: lewitujące w Chinach samochody, czerwone rzeki, erupcje wulkanów, rozstępowanie się Ziemi.

Przedziwne zjawiska pojawiały się również na niebie, świetliste pojazdy, chmury w nienaturalnych kolorach i kształtach, niewyjaśnione odgłosy sfer.

Jednym słowem cała ziemska scena ulega totalnej przemianie.

I nie tylko ona, ponieważ trzeba do tej układanki dopasować pozostałe części hologramów Wszechświata. Pracują nad tym Wielkie Istoty o randze kosmicznej równej, a nawet wyższej od Samych Archaniołów.

JEDNYM SŁOWEM DZIEJE SIĘ.. :), OJ DZIEJE.

****** :)
transce... NIE ULEGAJMY POZOROM I NIE TRAĆMY WIARY

Tak naprawdę, jedynymi przegranymi w Erze Wodnika będą właśnie Żydzi. Można im tyko współczuć.

PRAWDA ZWYCIĘŻY.

*******
Tomasz ... 19:36 Oj michalkievicius, co ty tam godosz... normalny człowiek który wierzy, ze został stworzony ma odczuwać wdzięcznosc. Idź i opowiadaj takie mundorosci ludziom bez rąk, bez nóg, ze zniekształconą twarzą czy innymi schorzeniami/chorobami w tym psychicznymi, które czynią ich życie na tej planecie pasmem udręki i smutku. Jestem przekonany, ze ucieszyliby sie z tych życiowych mądrosci.
Jeśli ktoś ma sie dobrze, jest zdrowy, urodziwy i dobrze sytuowany i taki zachowuje sie jak ten wspomniany "cham", to mozna mieć taki komentarz, ale nie wyobrażam sobie zachwytu nad tymi bzdurami pośród ludzi bez możliwości takich, jakie mają zdrowi/ładni/bogaci. Chciałby zobaczyć z jakim entuzjazmem i euforią przyjęliby te mondrosci wyżej wspomniani niepełnosprawni ludzie
PKF 69... Może panie chcą usunąć ciążę bo zostały zgwałcone albo ciąża zagraża ich życiu ?
meneva... o ty obludny parchu-obnosisz sie z katolami, obrazami, modlitwami do Jahwe i demona z czestochowy a teraz mowisz ze Bog moze nie istnieje!! to kiedy jestes szczery ze soba.. jak wierzacy czy poganian?
Marek M... Istnieniu boga jahwe zaprzeczają atrybuty ktróre ludzkośc mu życzeniowo nadała! Pierwszym z tych absurdalnych atrybutów jest BOSKA WSZECHWIEDZA . Czy bóg jahwe mógłby czegoś niewiedzieć? -jeśli jest wszechwiedzący to jest to NIEMOŻLIWE ! Skoro bóg jahwe stworzył wszystko co istnieje to wiedział również stwarzając/projektując konkretnego człowieka kim on później będzie. Jeśli dany człowiek stał się łotrem to bóg jahwe doskonale wiedział że on tym łotrem będzie (jeśli istnieje wolna wola to i ona jest dziełem boga jahwe zatem wszystkie wybory człowieka są zdeterminowane projektem wszechwiedzącego boga jahwe a więc tym jaki bóg miał zamysł wobec konkretnego człowieka gdy go projektował) i nikim innym ponieważ ZNA WSZYSTKIE KONSEKWENCJE SWOJEGO DZIEŁA! Wine więc za to że ktoś jest łotrem ponosi sam bóg wszechwiedzący jahwe,ponosząc więc winę za uczynienie go łotrem nie może go tym czasem za to łotrostwo ukarać. Kto zaś uważa że bóg jahwe nie mógł wiedzieć jak przebiegać będzie postępowanie ( rozwój) jego dzieła (w tym konkretnym przypadku-człowieka) tj. kto twierdzi że bóg jahwe nie mógł przewidzieć jak postąpi rozwój jego projektu tym samym potwierdza że bóg jahwe nie jest wszechmogący/wszechwiedzący i powinien poddać falsyfikacji atrybuty które do tej pory bogu jahwe przypisywał co może w ostatecznym rozrachunku potwierdzić brak wiarygodności idei boga jahwe.
TRANSMI... Są różne religie np. nauka. Czyli wiara w to co wiemy teraz. A że sądząc po historii za 100 lat będzie to stek kłamstw to już inna sprawa... Dowody naukowe bywają mocne, jednak mocniejsze od dowodów naukowych są dotacje finansowe na badania tych dowodów. Nie ma dotacji nie ma dowodów...OCZYWIŚCIE CELOWO STOSUJĘ PRZEŚMIEWCZY I KOMIKSOWO PRZERYSOWANY STYL WYPOWIEDZI JEDNOSTRONNEJ :)
TRANSMI... Piramida potrzeb ludzkich Masłowa 1970 szczyt - transcendencja
Piramida potrzeb ludzkich Masłowa 1960 szczyt - samorealizacja