Spotkanie z Przemysławem Wiplerem 17.01.2017 namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qseY0i213K8Najlepsze komentarze:

Adam Wo... Trudno pojąć bo skoro niektórym taki roztropek pasuje to dlaczego nie robią mu nadkompletow na spotkaniach. No ale trolle są od od tego za co im płaca.Szkoda ,ze tak jak Siemoniak gadający do lampy tak i ten biedak z wada wymowy nie jest moim ideałem polityka. To smutny
fakt ale rosnie następca Korwina.
Marcin ... 52:34 - wiem, że to pierdoła, ale też doskonały przykład na to, że łatwo o manipulację i lawinową plotkę po obu stronach, bo Petru nigdy nic takiego nie powiedział... A jak ktoś nie wierzy to niech spróbuję poszukać oryginalnej wypowiedzi.
berrber... Przemgu "wyłanczasz" ???? XDD
Pee Tee... Sz. p. Wipler - JKM juz sie oficjalnie zapluwal, ze zlikwiduje 500+. Czeka pana ciezka praca z tym 'geniuszem' samoza...nia.
Mateusz... 9:00 kurwa, to Wolność nie jest za wolnym przepływem ludzi? Jeszcze jak Ukr chce pracować, a nie pobierać zasiłki
Patryk ... Po tym wywiadzie wydaje się że jest jeszcze nadzieja :)
Dolmio8... Przydałby się jakiś opis - gdzie było to spotkanie i kiedy. Podobnie przy wywiadach z mniej znanymi osobami zamieszczajcie jakąś krótką notkę o danej osobie. Poza tym robicie świetną robotę i trzymam za was kciuki :)
Marcin ... Można by stać latami i przemawiać,a durnie i tak pójdą i zagłosują na Po-PiS czy Nowoczesną
Patryk ... Wipler jak zawsze świetnie gadane, przyjemność słuchać.
blabla... Sorry ale wsparcie za pośrednictwem polakpotrafi.pl jest do BANI ! ..niepotrzebnie skomplikowany, obwarowany hasłami nazwami profilów itp itd , raz wsparłem chciałem znów i zaczęły się problemy z bładzeniem po witrynie "polakpotrafi.pl" Więcej na pewno zebralibyście podając nr konta ....bez tych zbędnych ceregieli. Założe się że część osób traci cierpliwość i rezygnuje.....?
blabla... Rzeczowo, Konkretnie i Szczerze o mechanizmach polityki na poziomie tworzenia partii. Jeden z najinteligentniejszych polityków. Świetny byłby z niego prezydent .
ZF Korb... Panowie, odrobinę więcej dobrej woli - następnym razem podgłościjcie wypowiedzi ludzi z sali!
Jacek N... Pani Streżyńska najpierw jako prezes uke z pełną zajadłością gnoiła polskie lokalne firmy telekomunikacyjne, polskie lokalne portale internetowe. Nasyła na nie nie kończące się kontrole, nakłada bezpodstawne kary sięgające dziesiątek tysięcy złoty, które dla małej firmy rodzinnej oznaczają koniec działalności. Potem na kolanach idzie błagać amerykańskie koncerny internetowe, żeby coś tam robiły, lub nie robiły. Od cała PiSowska logika. To, co polskie – kapitał, pomysłowość, nowatorstwo – było i jest regularnie unicestwiane. Państwo, które miało w garści prawdziwy skarb, tak naprawdę straciło ogromne bogactwo na rzecz zagranicznych spółek. Tysiące głównie młodych i ambitnych ludzi straciło pracę. Polski kapitał, polska pomysłowość i nowatorstwo, które stały za początkiem internetu w Polsce zostały unicestwione.
Wojciec... PiS PO jedno zło...
Ja Win... Dzięki za materiał Panowie! Nie udało misię dotrzeć na spotkanie, a tu taka przyjemna niespodzianka w postaci nagrania.
adamspi... Fajnie, gdyby Pan Przemek mógł wytłumaczyć jedną wątpliwość, związaną z jego wypowiedzią.

Jeżeli wzrost składek na ubezpieczenie OC posiadacza samochodu jest wg Niego związany z zakupem PEKAO SA (nie BP, jak raz powiedział) przez PZU, to dlaczego rosną składki we wszystkich zakładach? Przecież to PZU jako jedyne kupiło wspomniany Bank, ciekawe jakby Pan Przemek to wyjaśnił...

Druga sprawa - nikt nie narzekał kiedy firmy ubezpieczeniowe z działu II szły na wyniszczającą wojnę cenową (w walce o klienta) i proponowały polisy OC po cenie niższej, niżby to wynikało ze statystyki ubezpieczeniowej, niższej niż jest potrzebna żeby pokryć należne odszkodowania? (a gdzie koszty wypłacania pracownikom wynagrodzeń, prowizji agentom, rachunków za prąd, ogrzewanie biur itp.)? Dla przykładu: w moim otoczeniu wielu się chwaliło, że znaleźli super tanią ofertę.
Czy nie należałoby się spodziewać, że kiedyś zakłady będą chciały odbić sobie straty?

Inna rzecz to działalność (słuszna zresztą) kancelarii odszkodowawczych - jeżeli przy podobnej szkodzie osobowej kiedyś firmy wypłacały np. 3 tys. zł, a teraz 20 tys. zł, to logiczne, że ten koszt się rozłoży na wszystkich uczestnikach transakcji (jak zawsze w ubezpieczeniach!)
Brutus ... Obliczyłem sobie swego czasu, że gdyby partia KORWiN uzyskała 5%, to wprowadziłaby ledwie kilku posłów (przy 4,76%, a bez progu, weszliby tylko Korwin, Berkowicz i Małek). Gdyby nic z tych 37 tys. brakujących głosów nie wpadło w okręgu Katowice, to nawet pomimo przekroczenia progu, Wipler nie dostałby się do sejmu. Także tu potrzeba dużo więcej, aby stanowić jakąś siłę.
Janek B... dobrze gada
namzale... Kanał „nam zależy” działa aktywnie od 2012 roku. W przeciwieństwie do wielu innych inicjatyw dziennikarskich nasza działalność nigdy nie była wspierana przez fundusze publiczne. Dobrowolna pomoc naszych Widzów jest bardzo istotna dla dalszego funkcjonowania i rozwoju naszego kanału. Więcej tutaj: https://namzalezy.pl/wsparcie/
adorina... Pan Wipler wie o przekretach na pomocy spolecznej i nie powiadamia prokuratury? Przeciez on jest niepowazny. Albo niech nie gada, albo niech to ukroci. Debil.