Wywiad z Wojtkiem Drewniakiem Historia bez cenzury namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P44R2LXpPM8Najlepsze komentarze:

namzale... Kanał „nam zależy” działa aktywnie od 2012 roku. W przeciwieństwie do wielu innych inicjatyw dziennikarskich nasza działalność nigdy nie była wspierana przez fundusze publiczne. Dobrowolna pomoc naszych Widzów jest bardzo istotna dla dalszego funkcjonowania i rozwoju naszego kanału. Więcej tutaj: https://namzalezy.pl/wsparcie/
Alexand... Ja pana Wojtka oglądam z 3-letnia siostrą, więc przestrzał widzów jest....
Gabriel... ja mam 12 lat, zacząłem cię oglądać jak miałem 10 lat.??
Putin... Wojtek i te jego texty xDDDD mam 2 ksiazki, 3 tez kupie, ale wiecej kurew
Romana ... Gratuluję pomysłu. Tak trzymać.
KRZY?OW... Lubię go dobra mordeczka! :D
Willi S... Willi Sobiegraj
Servus Panie Wojciechu,
Klania sie Grzegorz z RPA. Jestem podobnie jak i Pan milosnikiem histori. Ogladam panskie odcinki juz od 3 lat i wciaz raz po raz odnajduje nowe rozdzialy histori i tematy! Daje Panu stu procentowego suwa! Historia jaka Pan serwuje jest obrazowa i rzeczywiscie nie moze sie nudzic! Z entuzjazmem oczekuje Panskich nowych odcinkow!
Z wyrazami szacunku,
Grzegorz
Marek #... przypadkiem trafiłem na twój program ale od tamtej pory oglądam go praktycznie każdego dnia...coś wspaniałego. Gratuluję pomysłu i...wiedzy! Historia Polski jest przebogata i bardzo ciekawa to wszyscy wiemy ale to jak Ty ją przedstawiasz sprawia, że człowiek zaczyna być głodny i chce więcej. Przynajmniej ja, za twoją inspiracją, znowu zacząłem czytać książki historyczne :)
huragan... Pozdrawiamy Całą Ekipę. Robicie kawał dobrej roboty!
agniesz... a poza tym moze dowiedziec sie wielu rzeczy ktorych tu w szkolach w Anglii nie ucza
agniesz... super sprawa ,ze planujeie odcinki po angielsku ,bo nie bede musiala tlumaczyc mojemu partnerowi co ja tez ogladam:)
pawel 0... Jest taka prawidłowość że historia do 200 lat wstecz nie jest historią a polityką, więc tu z panem Wojtkiem się zgadzam.
GAME RO... Typ chyba nie rozumie pytan
Yuriy R... в Войтку, а можна тебе перетлумачити українською, я можу абсолютно гратіс, повір, то буде ефектніше ніж англійською
PSZCZOL... super super super odwagi i byle tak dalej
Natalie... HBC to sól w oku dla TVN i wyborczej. Bo przecież Polacy to ksenofoby i podludzie. Oby się rozwijali jeszcze szybciej
Bartomi... zadający pytania to jakiś anarchokapitalista (antypaństwowiec?). Państwo istnieje dzięki podatkom tzw układ zależności. Państwo bez podatków nie istnieje. Instytucje kultury są z zasady non profit.
Mortime... fajną robotę robicie Drzewniak& sp. z.o.o
Konserw... Kiedy bdzie o zbrodni wołyńskie3j ? CXzy panu też ktoś zabrania zrobienia filmu o tym ? Czy pana też obowiązuje poprawność polityczna ?
lswierk... Świetny pomysł z anglojęzycznym kanałem:)trzymam kciuki:)