Fundamenty Ekonomii #09 Państwo w gospodarce od nocnego stróża do molocha namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tsQAMLCeY8YNajlepsze komentarze:

namzale... Kanał „nam zależy” działa aktywnie od 2012 roku. W przeciwieństwie do wielu innych inicjatyw dziennikarskich nasza działalność nigdy nie była wspierana przez fundusze publiczne. Dobrowolna pomoc naszych Widzów jest bardzo istotna dla dalszego funkcjonowania i rozwoju naszego kanału. Więcej tutaj: https://namzalezy.pl/wsparcie/
Mateusz... zajebista seria, tej wiedzy mi brakowalo :)
Tom Kon... do afryki pet, a unas dzrzew woecznie mało papier goni papier ,kto nas okradł kur,wy iNarra
Tom Kon... panstwo to sluga dla gwaracji tworcow tego co mamy z pracy tworczo zmiennej na osiczasu szolonych przez mistrzow histori ,i obraz gwałtu i rabunku i ich sygnety całe opcałowane w wierze ,owccami byli i luz maja bostac ich kupic czyli oni potem nas grabia z Naszych Se R C Bracia siostry Bo dla 1 wszysko i wszystek w jednym sie mnozy bezogranicz e n dla uzurpa tv od za ws sz Narra
Mateusz... dzięki za film!
Strateg... Czy ktoś wie jak są liczone PKB i inflacja?
Strateg... Nie ma sensu gadać o deklarowanej roli państwa. Jeśli coś się bada, to sprawdza się stan faktyczny, a nie życzeniowy, deklarowany czy obiecywany.
Adamus1... Czy jedynym modelem rozwoju państwa wedle polskiej pseudo prawicy musi być ultraliberalizm wedle Korwina Mikke
i niszczenie sfery publicznej ? W Polsce mamy źle pojęty liberalizm do spółki ze źle pojętym socjalizmem jakoś dziwnie ciągnie nas do poglądów patologicznych i warcholstwa, ba nie pomagają nawet doświadczenia historyczne i Polak bynajmniej nie uczy się po szkodzie.
Doctor ... Państwo jest niebezpiecznym pasożytem- Lewiatanem, który co raz bardziej pożera wolność wyboru obywateli i niestety od lat zniszczyło milionom ludzi życie.
Konserw... Zachęcam by nie pracować, być pasożytem co zna ustawę o opiece społecznej by załapać się na socjale, darmowe zasiłki, rodzinne, okresowe, i celowe, szlachetna paczkę, karte dużej rodziny, darmowe obiady dla dzieci w szkole, darmowe obiady dla dorosłych z rządowego programu dożywiania 2014-2020, żywność z caritasu, darmowy opał i inne zapomogi. Co to za system ? Ten co wstaje rano i haruje jest okradany z coraz wyższych podatków, musi se sam kupić mieszkanie na 30 letni kredyt, a patologia takim to się bezczelnie w twarz śmieje że ma wszystko za darmo ! To jest fair i uczciwe ? Wyhodowaliśmy sobie roszczeniowców co za nic w świecie nie zhańbią się uczciwą pracą. Więc zachęcam aby przejść w szarą strefę bo nie może być tak aby pracujący miał mniej niż nie pracujący i finansował leni i pasożytów ! To skandal ! Emerytur i tak nie będzie więc nie ma się czym przejmować, lepiej na tym wyjdziecie. W imię czego i jakim prawem finansujemy nieróbstwo ?
Konserw... Zabieranie jednym i rozdanie innym to jawny bolszewizm i niesprawiedliwość ! Złodzieje i bandyci ! Pozostaje szara strefa albo emigracja.
Konserw... Europa to komunistyczny trup ! Takie są skutki demokrfacji, każda demokracja musi zbankrutować i nie ma innej mozliwości.
YAZZ... Celem państwa jest wyrwanie hajsu ludziom,ile wyrwie tyle ma.Wszelka ingerencja powoduje większy burdel i zmusza ludzi do kombinacji,a o biurokracji szkoda strzępić ryja(Stonoga).