Czterej pancerni i pies Chiny #172 Raport z Państwa Środka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=28sbSGvalGMNajlepsze komentarze:

Qbazq... Gdzie moge znalezc wiecej o tym dziń dzio(wybacz nie znam chinskich znaczkow xd)? W jakims filmiku mowiles, ze to polaczenie zoladkowej(pytanie czy rudej czy zwyklej?) z whisky. Jesli to prawda to musze tego sprobowac ^.^
Maver65... Zaciekawił mnie fragment jak powiedziałeś, że u muzułmanów nie wypada palić. A co z alkoholem który spożywaliście pod ich lokalem?
Flix... ale on tym wywija
8navarr... Sądząc po tym co Adam jada (kartofle, makaron, kapusta itp) i gdzie się stołuje, to kokosów w Chinach nie robi.
w64u14... ten makaron to z maki ryżowej?
Niesamo... Oj jak zupki są darmowe, przecież Ty doskonale o tym wiesz, że darmowego nic nie ma, one zostały wliczone w inne potrawy:). Pozdrawiam.
Niesamo... Widać, że lubisz zakąsić, wypić i zajarać ;)
Piotr H... muzułmanin chyba z tunezyji zabił Polaka śp. Łukasza Urbana (RIP) w ramach jihadu, nie jem od dziś kebabów i opuszczam odcinki, mimo, że fajne, z ich islamistami
Rados?a... pakistańczyk zamordował Polaka w Niemczech (oczywiście media niemieckie obwiniły zamordowanego polskiego kierowce, który niczym zombi tratował szwabów). NIGDY ANI 1 ZŁ NIE DAM MUSLIMOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę przemyśleć - oni zamordowali Rodaka z żoną i dziećmi!!!! ZERO KEBABÓW TFU!!! Daję plus z powodu reszty filmów i niewiedzy o tym facie prawdopodobnie.
emeela8... Zawału kiedyś dostanę przez te Pańskie powiadomienia...
minibro... kurcze jak zwykle zglodnialem :D
Damian ... po ile paliwo pod domem u ciebie? I czy też tak szybko rośnie, a tak pomału spada jak w PL?
Bartek ... A kiedy o Chinkach...no wiecie..;P
Qpe cia... A jak to jest z alkoholem wniesionym do knajpy ? Nikt nie ma nic przeciw ? Ani nie kupiliście go w tej firmie, a jeszcze publicznie konsumujecie :)
Micha? ... Mam pytanie do autora filmu, jak ma się sytuacja muzułmanów w Chinach? Czy mogą oni kultywować swoje obrzędy w ChRL? Czy oni że tak powiem są utemperowani, czy robią to samo co we Francji czy Niemczech?
Pozdrawiam!
ppanc B... Czy w Chinach rodzi się świecka tradycja picia przy każdym interesie? w sowietah doszło to aż do przesady.
adam... Dlaczego student? Ksywka czy student? ;)
Piotr W... "tutaj możemy dobrze nagrywać"
i nagrywa z RN2, które w gorszym świetle obniża ilość klatek na sekundę do 6-12, zamiast kupić jakąś tanią, chińską kamerę sportową, która spisywałaby się ZNACZNIE lepiej.
Mazur M... Kolejny świetny odcinek o małpach i żarciu no jeszcze drogich fajkach ,a chiński mułzumanin czarodziej makaronu klasa.Ale tego odcinka czterech pancernych i kozie to w Polsce nie oglądałem.
Moj?esz... mam nadzieje że ci nie przedłużą wizy alkoholiku