Panie! Kultury trochę poproszę Chiny #192 Raport z Państwa Środka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Px69qADopigNajlepsze komentarze:

paulina... matko tak sie zachwycam bo nigdy nie byłam a pełno ich przyjeżdża do nas pamiętam jak za dieciaka i zycia matki ona wynajmowała 2 studentom chińczykom pokój extra gotowali te pierożki słodkie ziemniaki pycha ale strasznie dużo oleju a matka gardziła nimi bo pozwoliła im się wprowadzić z kotem bo matula uwielbiała nie przeszkadzało jej a oni jak wychodzili z domu to na cienkiej lince przywiązywali go kiedyś matka to zobaczyła ochrzaniła ich kazała puszczać go wolno ale chybasie wściekli bo po tym szybko sie wyprowadzili!!!!!?????? dziwne :(((
paulina... super!!!!! chcę tam być :))))
Barbara... Wg mnie 1 z najciekawszych Twoich filmików! Super, nawet w przelocie ale można poczuć klimat tamtej sztuki, faktycznie różni się od europejskiej ale ich "rękodzieło"jest na najwyższym poziomie. Ich rysunki (akwarele?) są piękne, nawet jeśli jest tylko jakiś kwiat to od razu widać, że to jest chińskie, mają jakiś swój styl. Trochę może podobnie Japończycy. PS: nareszcie sypnęło filmikami ! :)
The Mas... Mam wielki sentyment do Heilongjiang
Sebo Pw... Adam super filmik z targow... Lapa Ci sie trzesie jak u mnie po 3 dniowym melanzu... Pozdro...
Andrzej... Powiem tak, byłem kilka razy na różnych, największych targach w Polsce - i u nas to jest dopiero zapaść cywilizacyjna gdy porówna się z tymi. Nie dziwię się, że uciekłeś ze Szczecina i Polski.
Seba D... matol to Cie zrobil jak nie kumasz komentarza !
Marek W... Ciesze sie ze nakreciles ten film bo mialem dosyc tych ciaglych wizyt w knajpach. Mam nadzieje ze zrobisz wiecej takich filmow.
marwol2... Fajny ciekawy material.Jest co poogladac.
Seba D... ale kiepski obraz z tej kamery
micha? ... Zaraz zaraz powiedziałeś że wybudowaliśmy miasto w Chinach ...?
Mariusz... 0:40 0:51 4:24 5:01 9:26 13:52 14:18 14:34 16:41 Najładniejsze "ekspozycje" xD
Hipnoty... Brzydkie te chiniole, widać że stara rasa.I jeszcze ich jak mrówek.
Micha? ... Długi materiał!