Targi w Shenzhen Chiny #193 Raport z Państwa Środka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=lnPDmjKcXhENajlepsze komentarze:

Piotr K... Polska nic nie wystawiała bo przecież Polski nie ma. Taka jest prawda.
paulina... mam jedną bluzkę w chińskim stylu uważam że wyglądam zajebiście a mąż sie polewał tylko myślałam że poleje się ze śmiech jedyny który mnie skrytykował extra skejt sie znalazł :(((((
paulina... pokaz super piękny strój!!!
paulina... kiedyś oglądałam filmiki jakie cuda robią z warzyw i owoców to są rzeżby dopiero polecam!!!!!!!
paulina... poezja :))) gdzie u nas coś takiego!?
paulina... rzeżby fantazja i piękna czerwona suknia na wystawce!!! :)))
Whizz... Ponad 20 lat temu z mojego ojca się śmieli, że z korzenia zrobił świecznik, a tu proszę. ;)
jamiro ... Piszę na ekranie film jest niedostępny
Ventus... 9:50 - jak by ktoś szukał - Secret Garden- Pastorale
panas11... Na stoisku ukrainskim dokladnie w 7:19 jest zdjecie Zamku Królewskiego i Kolumny Zygmunta :P
WingsEl... dziękuje bardzo za RAPORT , piękne rzeczy na tych targach .
Barbara... Polska jak zwykle daje de... w sprawach PR, przecież Chiny to rynek na którym warto prezentować (poza tym biednym bursztynem) bogactwo rzemiosła i sztuki polskiej by tam zaistnieć w świadomości. No ale mamy takiego ministra sztuki co na obrzydliwą, karalną i, ohydną "Klątwę" kasę daję i takie MSZ co tak zadbało o Magdę. Obaj ministrowie do wymiany bo psują robotę tego Rządu Pani Premier - 2 IMHO najsłabsze ogniwa. Czyli jesteśmy poniżej Ruandy i Ukrainy?
ppanc B... totalny art! dzięki za relację! racja że polskiej ani unijnej biedoty na nic nie stać, może z wyjątkiem niemiec.
Piters ... przepiękne sprawy
Robert ... Chińczycy są niesamowici.
Andrzej... Pospamuję - z Afryki masz dobre stanowiska na tych targach, bo Chińczycy trzymają silne więzi z tym kontynentem. Ale że Polskie takie skromne to wstyd. Znów zasypiamy gruszki w popiele. Rząd powinien monitorować takie wydarzenia i prezentować się na większych powierzchniach. Z drugiej strony - co my tam mamy prezentować?
Andrzej... Taka ciekawostka, nawiązując do tematu z tego tryptyku reportaży - w azjatyckich zespołach folklorystycznych dominują dziewczyny. Nie znam powodów, mężczyźni jeśli się trafiają to najczęściej muzycy. Rękodzieło - mistrzostwo świata, współcześnie chyba są najlepsi.
marwol2... Chinczycy swoim rekodzielem polykaja caly swiat wynika z tego i poprzedniego filmu.Niedlugo polkana we wszystkich dziedzinach o ile juz tego nie zrobili.Prosimy wiecej takich filmow bo ciekawe.