Ceny owoców i nowy vlog o Chinach Chiny #198 - Raport z Państwa Środka


Nowy vlog o Chinach: Nasz fanpage: C5%84stwa %C5%9Arodka 168991963210910/ Nasz blog: Adam Facebook: Albert Facebook: Kontakt:
Najlepsze komentarze do filmu "Ceny owoców i nowy vlog o Chinach Chiny #198":

B B: Adam a ty znowu sam?!Żadna chineczka Cię nie pokochała jeszcze?!Kurcze szkoda,już myślałem że dzieci masz...pozdrawiam serdecznie i wszystkiego naj!
rafkos19: ale wyrośnięte te winogrona. Dobre są?
minibroda: przed chwila kupilem Barany, za 1.035kg zaplacilem 1.02€
Andre: Fajny fim jak zawsze. Ta MilenainChina to jeszcze musi się sporo nauczyć i poprawić. Na razie nie ma czego reklamować. Zrobi kanał na poziomie, będziemy oglądać. Narka!
Bartek Dobrowolski: mniam pycha
liza okulus: dzisiejszy vlog mi sie podoba☺. A ta kolezanka z nowego vlogu jeszcze sporo musi sie dowiedziec na temat zarobkow Chinczykow I ich zycia. Ach, Nie odrazu Rzym zbudowano. Hatts of za otwarcie kanalu anyway
smycz1990: Adam, pytanie odnośnie do bananów. Jeżeli dobrze widzę, to gatunek bananów jaki kupiłeś, to podobny do tych dostępnych w Polsce. Są to banany pastewne, którymi w krajach je eksportujących karmi się krowy i świnie. Czy w Chinach można kupić banany gatunkowo lepsze (np. czerwone, zielone, krótkie żółte)?
Ten grzybek tybetański ma jakieś właściwości lecznicze?
Bartosz Krzykaw: Piękne widoczki i budynki, jak zawsze świetne ujęcia Pozdrawiam ze słonecznej Polski ;)
cz?ek: Byłem tam też, po zejściu z reprezentacyjnej alei, bród smród, robactwo, lepkie powietrze od chemii wszędzie, pleśń, po ludziach można spodziewać się wszystkiego (cwanego) z zaskakującym natężeniem.
Macius K: Banany wyglądają na "unijne" ;)
Lin Jinhai: Chinese friends welcome you
adamba100: Jutro wylatuję do Pekinu. Około 10 czerwca powinienem być w Shenzhen na jakiś tydzień. Może uda mi się wpaść do Guangzhou na chwilę. Potem Yunnan, głownie Kunming i powrót do Pekinu, a pod koniec lipca wracam niestety na swoją wieś.
Standartenführerin SovietVixen: Zacząłem oglądać vloga i naglę patrze a tu przy logu youtuba w lewym górnym rogu strony zamiast "PL" jest "CH" :D
Krzysztof xD: Raport z Państwa Środka Czytałem ze 2% ludność Guangzhou to Murzyni...... Czy na prawdę jest ich aż tyle ?
Krystyna bellinelli: ... ale te owoce chinskie sa niesmaczne - cos o tym wiem
ffgh57 sd9&: dobre masz poczucie humoru stoje se na balkonie fajne video
Przemek Meser: Niepiszący, choć wierny widz pozdrawia cały Raport z Państwa Środka!
ZuKuQerov: Rozumiem, że w Chinach wcale nie jest tak tanio jakby mogło się wydawać.
TheCrescentMan: Adam podobno w Hunanie powódź ? Wiem, że teraz mieszkasz w Guangdong, ale może mówią coś u was ? Bardzo źle jest ?
Marek Wieden: Adam. Przyjedz do mnie do Wiednia to ci sprzedam dwie takie kiscie winogron za 10 zl.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uotWn9v5QsE