Akcja wypuszczamy karpia,przyszłość kanału,sezon w pigułce i wyniki konkursu małyrekin filmy wędkarskie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dTQk665pyhoNajlepsze komentarze:

Adam Ja... Proszę o jedno peto tej kiełbasy ?
Tomasz ... Co Ty Dominik z tymi liczbami ? Bądź sobą. Nie gwiazdoruj a bedzie git. Ja kocham Wasze filmy i Was. Połamania !!!
kuba... witam zajebiste macie odcinki zabawne oraz ciekawe możecie zrobić odcinek na zalewie sulejowskim ? pozdrawiam :)
Marek B... Moj Karp juz wypuszczony !Plywo w Trzecioku.
Marek S... Mądrze gada dać mu .... Pozdrawiam
Portal ... Bardzo fajny odcinek!Extra z tą poradą odnośnie "wypuszczania karpi".P.s. Sezon wędkarski na Śląsku (GÓRNY ŚLĄSK) otwierają ŚLĄSKIE TARGI WĘDKARSKIE 14 stycznia 2017 hala Mosir Mysłowice ul.Bończyka 32(na przeciwko dawnego Reala) godz.10.00-19.00 na ,które zaproszenie dla MAŁEGO REKINA jeszcze aktualne.Czekamy wciąż na kontakt...Info dla wszystkich wędkarzy.U nas nie ma biletów za 15zł. i parkingu za 10zł.
Wstęp dla posiadaczy karty wędkarskiej GRATIS.Również kobiety oraz dzieci do lat 16-stu mają wstęp na ŚLĄSKIE TARGI WĘDKARSKIE całkowicie bezpłatny.Pozostałe osoby 5zł.Serdecznie zapraszamy.
Dla wszystkich podajemy link fanpagę ŚLĄSKICH TARGÓW WĘDKARSKICH gdzie podajemy aktualności.A będą fajne konkursy i łódka wędkarska do wygrania.Zapraszamy w imieniu organizatora https://www.facebook.com/SLASKIETARGIWEDKARSKIE/?fref=ts
cobik l... A łowił pan na muchę
cobik l... Serio a wiem dlaczego bo to w okolicy Bytomia byłem z tatą ha ha ha ha
cobik l... A łowił pon na świertklańcu
jCichyj... Paw nie sprawdza wszystkiego.....heheh...A jeden karp który nam na patelni nie szkodzi...W zimie i innym karpiem też nie szkodzi....Brawo za komentarz o niechwaleniu sie
BUES200... Pan mieszka na wsi ?pozdrawiam ?
W?dkars... Karpie do wody nie na patelnię!!! Brawo!
W?dkars... łokieć pięta dwa rekiny Madzia wpiepsza kiche z gliny
Filip... ehh,może w jakimś innym konkursie na 30tys subow mi się poszczęści i wygram :D Nie mogę się doczekać następnego sezonu!
Grzegor... 100 % racji- Sosnowiec nie był, nie jest i nigdy nie będzie na śląsku tylko w ZAGŁĘBIU.

Pozdrowienia z Dąbrowy Górniczej - dla mniej kumatych, również z Zagłębia.
twierdz... Panie Dominiku, zawsze idzie wpuszczać karpia na tzw dzikie stawy, żyjemy na górnym Ślonsku, więc mamy masę szkód górniczych a tym samym masę oczek wodnych powstałych na skute szkód górniczych. Dla przykłady w Pszowie można wpuszczać do szachty, szachta w Pszowie to akurat wyrobisko po cegielni, potem jest oczko w Jedłowniku powstałe z szkód górniczych, oczek wodnych jest masa w naszym regionie.
jacek l... super pozdrawiam
Przybys... MałyRekin ja wasze filmy przeważnie oglądam w nocy a wy takie smakołyki w nich pokazujecie, że .....
moją dietę trafia szklak :)
Pozdr. ;)
Raul Kr... Z całym szacunkiem dla pana. To łowienie szumów na żywca powinno być zakazane. Wbijanie w rybę takiej kotwicy to zwykłe barbarzyństwo i męczenie ryb.
Carp es... Pozdrawiam i oczywiscie zycze Wesolych Swiat calej ekipie