Wędkarska majówka życia na PZW,Big Fish 25 kg.Ćwierć tony karpia. małyrekin filmy wędkarskie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=d1yRWy40VzENajlepsze komentarze:

Yonek... co to za muzyka 27:47
SkipToM... 35:09 tzw lala , brawo koleszko
Kuba Sz... Polecasz te ciężarki?
Spokojn... Tu się dopiero dzieje ! Dzięki chopy za smakowity film.
Pawel M... Ćwierć tony to 250kg
rurabur... Ten Brodacz to Pański kolega? Jesteś Pan, Mały Rekinku chamski, obrażając go przy każdym nagraniu, chcąc uczynić film śmieszniejszym. Pański kolega nie odgryza się, tylko czerwieni ze wstydu, że jego " kumpel" tak Nim szarpie. Masz Pan Dominiku posturę kartofla, jesteś łysy i masz nos jak wrześniowy kasztan, Grubasku. Miło? Postanów poprawę, bo "BIN LADEN" wygląda na poczciwego człowieka. Takie żarty bolą i irytują. Krytyka, nie hejt. Taaakiej ryby życzę i wszystkiego dobrego. Hej!
wojciec... 23 minuta!! Leon klepany - po krakowsku!!!
Nielega... Ćwierć tony to 250 kg , a nie 25 kg
MICHA? ... chopie znasz coś innego poza zestawem z koszykiem lub sprężyną. :D KIEDY zlapiesz coś na spławik? myślisz że wszstie ryby toną...?:D
Krystyn... dobry film pozdrawiam
Ratuj R... Merytoryka, etyka i edukacja. :) ! :)
Piknie pozdrawiamy
Pablo 8... PANOWIE szacun dla Was i dla łowiska świetną robotę zrobiliście ! Z pozdrowieniami z Mazur!
Krzyszt... na komercji jest nie raz ciężej cos zlowic bo presja wedkazy jest tak duza ze ryba jest tak przejedzona ze trzeba się nagimnastykować żeby co koklwiek zlowic nie raz zwykly robal robi lepsza robote niż super kulki czy pelet ja osobiście zebrałem w czerwcu mloda stonke pojechałem na komercje i wyniki miałem zajebiaszcze a goście walili do wody wszystko co się dalo i DUPA liczy się pomysl
Wiktor ... Po co sie malune rybe na fioletowo pytanie
Gregory... śląski squad...lucio łowi...dobrzy ludzie :)
Pietrek... Nie no gdzie do ludzi z takimi Japami zakazanymi. źle wam z oczu patrzy i jeszcze ten akcent szpetny niemiecki.łapka w dół.
Szyd?o?... I super :) ładnie dajecie z tematem. Pewnie widzimy się na RYBOMANI i zapraszam na moje wypocinki, na moim kanale :)
Micha? ... Gdzie jest właśnie "Medalowy węgorz"? he